Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, Grzegorz B napisał:

A nic.. spokojnej lektury tylko nie mów że w oryginale ten Tołstoj, cyrylicą drukowany

No nie nie w oryginale .Ale cyrylicę znam .Ukraiński bardzo dobrze.,Rosyjski  mniej .wystarczy mi tu polski i angielski

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

No nie nie w oryginale .Ale cyrylicę znam .Ukraiński bardzo dobrze.Rosyjski mniej.

Szacun ja kiedyś dobrze mówiłem po rosyjsku. Na maturze czwórkę miałem. A kiedyś to były matury, nie to co teraz. Ale jak się języka nie używa, to jak z mięśniem, zanika

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialam ogoscia i wlasnie wyszedl ode mnie zestresowany 1275785_nowy-pojazd-mikolaja.jpg.691f7fc1fc75744af01d8abc8cc5c980.jpg

odrobina wyrozumialosci moi drodzy ..wiecie ze ma troche zlecen

uwazaj_czego_sobie_zyczysz_2015-03-09_22-12-54.jpg.b2826b401df491676fe6450d3524ab54.jpgbo prezety i zyczenia mamy przerone

zycze kazdemu pobrane.jpg.ee32d158c14f1ee24b30586e312e1e87.jpg w buciku albo pod lozkiem albo na parapecie 

 

milego dnia kochani

dzisiaj wprawdzie bez zaproszenia na kawe ale to sie wie samo przez siebie

zapraszam 

Edytowane przez lucinda
literowka
  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no dobra...wstalam dzisiaj mikolajkowo czyli ponad godzine pozniej qwa...pompa leci,. kawa szybciutko wysiorbana ale czas mnie uciekl i musze tempo podkrecic...nie to zeby mi sie chcialo ale jak trzeba to trzeba

 

milego jeszcze raz...u mnie mily bedzie z pewnosci bo mam raptem jeszcze JEDEN czwartek na wygnaniu kolejny spedze w busie 

bilecik zamowiony :oklaski:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...