Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

34 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Znaczy się, że 200 gram pożarłaś :haha: Masz rację...do setki się nie siada :szydera:

Twoja setka to wczoraj przepadla.

A czekoladke przelicz nie na kalorie a na endorfiny i juz bedzie dobrze:d

Ja jak nie jem, to nie, ale jak juz, to do konca.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Nie dla zmienniczek @violka...one nie potrzebują :haha:

Ja to mam szczęście do dziwolągów :haha: No kurde , przecież widzą , że zachowuję się w pracy jak św. Krowa , a i tak wszyscy  wylewają za mną krokodyle łzy :haha: Mają niepowtarzalną okazję uczyć się od najlepszych i nie korzystają z tego :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, hawana napisał:

Twoja setka to wczoraj przepadla.

A czekoladke przelicz nie na kalorie a na endorfiny i juz bedzie dobrze:d

Ja jak nie jem, to nie, ale jak juz, to do konca.

Byłam i widziałam, że moja setka przepadła :haha: Ale, profilaktycznie, zamieniłam ją wczoraj na endorfiny kokosowe :szydera: I też do setki nie usiadłam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, violka napisał:

Ja to mam szczęście do dziwolągów :haha: No kurde , przecież widzą , że zachowuję się w pracy jak św. Krowa , a i tak wszyscy  wylewają za mną krokodyle łzy :haha: Mają niepowtarzalną okazję uczyć się od najlepszych i nie korzystają z tego :szydera:

Doceniają tego, kto się sam docenia :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz  w moim życiu opieprzyłam szefową. 

Boże! Cudowne uczucie,  gdy można podnieść głos na pracodawcę co?

Robiłam obiad,  gdy moja Sonia,  z nudów zapewne,  wpadła na pomysł zamiatania liści przed garażem. 

Zdrętwiałam!

W cieniutkim sweterku,  że świeżo umytym łbem,  poszła zamiatać!

Nagadalam się,  pogrozilam palcem,  że nie wolno  takich rzeczy robić i zaprowadziłam na obiad!

Och te 90 letnie dzieci!

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...