Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

40 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja już właściwie mogłabym do domu jechać.

Prezenty kupione, żarcie jak zwykle co roku będę pichciła dwa dni przed świętami. Porządków nie robię bo mam remoncik. Rozpierducha będzie na całego. :szydera:

Aaaaa, widac, widac. Futerko to juz na wyjazd odzialas?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz myslalam, ze mnie tu lenistwo bedzie bodlo, bo sasiadka przyszla z resztkami z przyjecia urodzinowego.

W jednym pojemniku byl losos w jakims sosie. Na moje oko bez dobrego szkla na nosie wygladalo to jak sos z kielkami albo bambusem. Mysle sobie :super, podjemy z babcia. I to juz dzisiaj, bo po co zamrazac.

Glupio bylo lizac lyzke przy Mniemce, wiec sprobowalam po jej wyjsciu. Liznelam, kosztuje i co?

:przekleństwa:

Losos byl w zalewie octowej z cebula , a ta zalewa zaklepana maka.

Ozeszzzz , z czym to zjesc? A   ja juz babci oznajmilam, ze na obiad skonsumujemy ten rarytas.

I tak leniwy dzien zmienil sie w bardzo kreatywny.

Podsmazylam z cukrem siekana kapuste szpiczasta, dodalam ten sos z kawalkami lososia i cebula, podlalam sosem pomidorowym.

Kapusta jakos wypila ten ocet, chociaz ja go czulam.

I po co taka dobra rybke marynowac? Marynuje sie to, co ma osci, albo twarde, zeby skruszalo. Nic wiecej!

Ale coz, to moje zdanie.

Do kompletu podalam ryz, brukselke i marchewke gotowana. Babunia podjadla, pochwalila, ale ona taka grzeczna, wszystko chwali. Ja chyba taka cudowna babuszka nie bede:haha:

Z mojej perspektywy dzisiejszy obiad doopy nie urywal, ale... jest jeszcze talerz ciasta, mniam:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Uwagi. Przede wszystkim uwagi. To takie dzieci, tylko wielkogabarytowe no i Tosa nie lubi innych psów. A suki Tosa to typowe kobiety, potwornie wredne no i kanapowce.  Nie mają podszerstka i zima W Polsce nie dla nich

@Grzegorz Bto pojechales po bandzie!

Typowo seksistowska wypowiedz.;)

PS Tosa atakuje wszystkie psy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, 1bozka napisał:

Zjadłam cała czekoladę tak na raz....:szok: tzn na 5 minut:szok: ile to kalorii???!!

Kostka czekolady mlecznej waży 6 g i zawiera 32 kalorii. Żeby spalić te kalorie trzeba jeździć na rowerze przez 3 min

Przelicz sobie ,hihi hi

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Nooo. Starsza suka kreta z pod ziemii potrafiła wykopać bo po "jej " parceli korytarz budował. Szczury, koty, łasice, gołębie, wszystko ginęło marnie. A dzieci pilnowała jak własne. Matka Polka z Japonii

20180719_133332.jpg

:love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, anna5826 napisał:

I bez ruszania jej czlowiekow -chyba by mnie zezarla .... boje sie psow ... a taka postura toz juz mam obled w oczach ....

Ja z kolei leze do kazdego napotkanego psa i zagaduje.

Uwielbiam wyklepac, podrapac uszko, pomietosic fafelki (piesowi oczywiscie);)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz Bto pojechales po bandzie!

Typowo seksistowska wypowiedz.;)

PS Tosa atakuje wszystkie psy?

Tosa stworzono do walki. Japończycy to barbarzyńcy i co roku odbywa się bodajże w maju turniej. Tosa pomimo gabarytów, jest błyskawiczna. Nie cofa się, walczy bardzo inteligentnie. Dwa samce Tosa to prawie na 100 % rzeźnia. Inne duże rasy oczywiście też zginą marnie. Tosa kocha ludzi, swoich ludzi, obcych raczej traktuje z rezerwą, inne zwierzęta niekoniecznie..

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł, helloł:haha:. Późno do was na kawke dziś zawitałam. A wszystko przez nocne i ranne Polaków rozmowy. Jejkuuuu! Jak ja kocham grudzień! I mgłę i wrony, i nawet deszcz!:szydera:

@fioletowa.mysz nie wiem co bierzesz, ale podziel sie pliiiis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł, helloł:haha:. Późno do was na kawke dziś zawitałam. A wszystko przez nocne i ranne Polaków rozmowy. Jejkuuuu! Jak ja kocham grudzień! I mgłę i wrony, i nawet deszcz!:szydera:

Myszko, a możesz podzielić się tym szczęściem? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...