Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

12 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Goldeny są ok choć to rasa którą jest trochę zbyt żywiołowa dla mnie ja jestem gorącym miłośnikiem molosów. Taka Tosa pobiegnie za patyczkiem... raz. Drugim razem patrzy na aportującego jak na debila. Widać, jak myśli i caĺym sobą pokazuje: sam se biegnij za tym patyczkiem, dla mnie to bez sensu

@Grzegorz Bojjjj molosy cudne som!

I Cano corso,i Napoletano,

WSzystkie!!!

Tosa to ten japonski  molos?

PS kolezanka ma Kangala,,ale nie jestem pewna czy to tez molos?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień dobry się z Wami, w ten jakże cudny, wtorkowy poranek:szydera:. Właśnie zaliczam kawe. Pyszna! Trochę mokro na balkonie, ale cudnie! Góry mogę dziś przenosić! Tak mnie energia rozpiera:szydera:

@fioletowa.myszznowu spozywalas pierogi i zagryzalas kabanoskiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, abba napisał:

Witam wszystkich. Jestem tu nowa. Nie mam jeszcze rozeznania , ale mam pytanie . Może ktoś ma wzór umowy z rodziną - na gewerbe. Będę wdzięczna. Proszę o umieszczenie we właściwym temacie.

Witaj nowicjuszko! Rozgosc sie:d

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Grzegorz Bojjjj molosy cudne som!

I Cano corso,i Napoletano,

WSzystkie!!!

Tosa to ten japonski  molos?

PS kolezanka ma Kangala,,ale nie jestem pewna czy to tez molos?

 

Noo to ten japoński zbój ☻ pies samurajów. Kangale to owczarki anatolijskie. Rasa pierwotna z Turcji. Molosy górskie. Fajne psy. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Nooo. Starsza suka kreta z pod ziemii potrafiła wykopać bo po "jej " parceli korytarz budował. Szczury, koty, łasice, gołębie, wszystko ginęło marnie. A dzieci pilnowała jak własne. Matka Polka z Japonii

20180719_133332.jpg

Brrrr  bala bym sie ....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś wesołego na dobranoc Wam zapodam. :p Dzisiaj trochę pochodziłam po sklepach, Czego to ludzie nie wymyślą, żeby kasiorę z kieszeni wyciągnąć, nawet tabletki na głupotę a Anti Shopping Drops rozszedł się jak świeże bułeczki. Była ostatnia paczka dropsów antyzakupowych. Nie kupiłam bo trochę za drogie. Prawie 4 euraki :haha:

SbcsNcX1Z0cFBTC_sDbWyeT0ixyr3yd-akdplKljPv0ikfr3-dp-pNUSBL-4TXYMj1K6Fw16835283ST1IQ9VRcx5mC0QpTSy-DtFUd6K2i7oN8jfNZ7rV7U

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, MeryKy napisał:

Coś wesołego na dobranoc Wam zapodam. :p Dzisiaj trochę pochodziłam po sklepach, Czego to ludzie nie wymyślą, żeby kasiorę z kieszeni wyciągnąć, nawet tabletki na głupotę a Anti Shopping Drops rozszedł się jak świeże bułeczki. Była ostatnia paczka dropsów antyzakupowych. Nie kupiłam bo trochę za drogie. Prawie 4 euraki :haha:

SbcsNcX1Z0cFBTC_sDbWyeT0ixyr3yd-akdplKljPv0ikfr3-dp-pNUSBL-4TXYMj1K6Fw16835283ST1IQ9VRcx5mC0QpTSy-DtFUd6K2i7oN8jfNZ7rV7U

:donos::sos:No faktycznie .... Uzaleznieniem zwane ...undefined

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, MeryKy napisał:

Coś wesołego na dobranoc Wam zapodam. :p Dzisiaj trochę pochodziłam po sklepach, Czego to ludzie nie wymyślą, żeby kasiorę z kieszeni wyciągnąć, nawet tabletki na głupotę a Anti Shopping Drops rozszedł się jak świeże bułeczki. Była ostatnia paczka dropsów antyzakupowych. Nie kupiłam bo trochę za drogie. Prawie 4 euraki :haha:

SbcsNcX1Z0cFBTC_sDbWyeT0ixyr3yd-akdplKljPv0ikfr3-dp-pNUSBL-4TXYMj1K6Fw16835283ST1IQ9VRcx5mC0QpTSy-DtFUd6K2i7oN8jfNZ7rV7U

Tylko 4 aby nie wydac 40 to czysta okazja:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, anna5826 napisał:

Brrrr  bala bym sie ....

Tosa jest wdzięczna i wierna. Za swoich ludzi odda bez wahania życie. Więc jeśli miałabyś zamiar skrzywdzić jej człowieków, to fakt, jest się czego bać po za tym to najmilsze przytulaki

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klepaczy po nocach,,:tak2: jestem w rozjazdach takich ,że malo zakrętu nie wyrobię :szydera: ale ja kocham spontan, najnowsza wiadomośc ,,jest kupiona nowiutka śliczna przyczepa Campingowa,,nią na Hiszpanię pojedziemy,,hahhaha ,,co By zrobił ten Słodziak bezemnie,,by czekal do następnego roku,,a ja jestem szybka w wyszukiwaniu ,,wczoraj w nocy wyszukalam w internecie a dzisaj już pojechaliśmy tam ,nie ważne ,że 350 km w jedną stronę,,ale kupione ,,jest idealnie taka jaką sobie wybraliśmy na wystawach,,meble z jednej a rozkład z drugiej, a tu patrzcie państwo,,czeka taka sobie na placu do wzięcia od ręki,,,Super!!! pół dnia mialam podziękowania za super pomysł,,,:oklaski:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...