Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Moja pauza zbliża się ku końcowi . Jeszcze cugasek na tarasie odpalony będzie ...i czas na górkę popitalać . Obiad sobie odgrzeję ...wszamię a potem oczekiwanie na doktorowego-wtorkowego kumpla . I znów kawa , ciacho a ja leciutko jakby na rauszu . Opyliłam pudełko Mon Cheri , które dostałam w prezencie wraz z kartą geszenkową do DM ...za całe 10 ojro ....sie zaszaleje :szydera:...Czekoladki tak sobie tylko próbowałam i mnie wciągnęły diablice jedne , ale już ich jeść nie będę ....zjadłam wszystkie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, maras1 napisał:

witajcie,ciężko pracujący,ogarniam swój bajzel,byłem wyrzucić flaszki:d,zmyłem gary,spakuję się i odkurzę,głupio zmiennikowi syf zostawić:)

Jaki Ty ogarnięty jesteś haha na maxa. Zeby taaaaak  sprzątać :haha:  Flaszki pełne zostaw,a co?? Zmiennikowi  na Mikołaja:haha::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już za chwileczkę.., już za momencik moja zmienniczka wejdzie w progi tej stelli :d Walizki prawie spakowane, jeszcze jakieś duperele... Nie wiem w co się ubrać na podróż bo jakaś wiosna się zrobiła O.o Zmeczona jestem jakaś, zrobię sobie parę minut pauzy. Buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta ciekawe czy tańszy w utrzymaniu-oczywiście od Ciebie:haha:

Ja na siebie zarabiam xd A takiego piesia, jak go już masz, to spróbuj nie utrzymywać z własnej i nie przymuszonej woli to weźmie cię na ząb :haha: 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...