Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

No to w końcu babcię , czy kibel zatkało ...znaczy się rurę ?!:szydera:

Na początku było słowo ...:szydera:, najpierw był klop zatkany , który przetkałam, później Muminka zakorkowało, później odkorkowało ,a kibel zatkało .Fersztejn!? :ostrzegam: :pianino::ostrzegam::pianino::ostrzegam::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Afryka napisał:

Na początku było słowo ...:szydera:, najpierw był klop zatkany , który przetkałam, później Muminka zakorkowało, później odkorkowało ,a kibel zatkało .Fersztejn!? :ostrzegam: :pianino::ostrzegam::pianino::ostrzegam::szydera:

No to dobrze zrozumiałam , że kibel . Forsztejna jestem ....jeszcze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, sayonara 52 napisał:

Dopiero przeczytałam Twojego posta. To jutro obfocę bucioreczki moje cudne, gdyż mam srajecką żarówkę i niefajne zdjęcie mi wyjdzie w takim marnym świetle. 

A te Twoje lacosty są superanckie! Po prostu zajebiaszcze! 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór się z Państwem już z domowych pieleszy.Oczywiście,tradycyjnie wróciłam przeziębiona okropnie:(.Chyba mi wrocławskie powietrze nie służy,zawsze z takiej wycieczki wracam zasmarkana po uszy:(  Ale poza tym zadowolona.Utrafiliśmy na członków rodziny ,z  którymi rzadko się widujemy, bo mieszkają za granicą.Zobaczylismy się ze wszystkimi z naszej listy odwiedzin,wnuczęta wyściskaliśmy na zapas,groby objechaliśmy.Nawiedzilismy moją mamę i po tygodniu zjechalismy do siebie.Pogoda nam tylko nie sprzyjała bo akurat mroźno się zrobiło.

Dziś już jako tako się czuję.znaczy do życia wracam:)Trza się za produkcję pierogów powoli zabierać,ciasteczek i innych takich co to mozna wczesniej.Wciąz nie wiem ,jadę na BN czy nie,po niedzieli chyba będę w temacie.

Miłego wieczoru wsiem:)

 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Padnięta jestem, głową ruszać nie mogę bo mnie boli. Obwiązałam się jak mumia i trochę mnie to stopuje.

Mam jeszcze trochę robótek do zrobienia przed wyjazdem więc czas zleci mi szybciorkiem. Zawsze tak mam, że dokańczam przed wyjazdem i boję się że nie zdążę. Czas wtedy popindala jak szalony. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dopiero przeczytałam Twojego posta. To jutro obfocę bucioreczki moje cudne, gdyż mam srajecką żarówkę i niefajne zdjęcie mi wyjdzie w takim marnym świetle. 

A te Twoje lacosty są superanckie! Po prostu zajebiaszcze! 

To czekam i az skreca mnie ciekawosc,:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Afryka napisał:

Za ch...wafla nie wiem co na nią podziałało ,bo wpychałam jej wszystko co ma siłę przebicia ,a więc kiwi , gruszki, winogron,buraczki ,polska sałatka jarzynowa ,owsianka ze śliwkami suszonymi uprzednio namoczonymi , wszystko to podlewane kefirem i jogurtem naturalnym ... oprócz wspomnianych wyżej wafli :szydera:...ale w końcu babcia zmiękła,jak Niemcy pod Stalingradem :szydera:

@Afrykato cud ,ze jej to druga strona nie wylecialo!

Razem z protezka:haha:

Taka mieszanka wybuchowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Afrykato cud ,ze jej to druga strona nie wylecialo!

Razem z protezka:haha:

Taka mieszanka wybuchowa

Protezka sama wylata i to notorycznie :szydera:...a poza tym to przedwojenny rocznik i " blaszany bębenek " ma .

Edytowane przez Afryka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...