Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Milusińscy w ten " uroczy ,zaśląpany ,grudniowy poranek" :d

W końcu mam " ostatki" ...ostatnia niedziela, ostatni poniedziałek ...i tak to będzie " najdłuższy tydzień nowoczesnej Europy " O.o...chcę do domu , już,teraz, sofort !!! Choćby miejsce było z ptasim mlekiem na talerzu,płatkami róż usypane i chóry anielskie temu towarzyszyły ,to ja jestem już zaprogramowana na 6 tygodni i basta ...uff ...pozrzędziłam,poźwandałam i trza się pomalutku za bary z życiem brać .

Mimo przeciwności losu i wrednej naturze dobrej niedzieli, spokojności ducha Mordecki .Amen.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

podymac????:haha:

to jest juz taki maly gruppen...ex...

Nooo ...a co ?! ....Marasa już zawezwałam ...Gero może dołączy ...o ile z aparatem na zwiad nie popitala :haha:Miło będzie tak z facetami podymać , czy tam podymkać sobie:papieros:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo ...a co ?! ....Marasa już zawezwałam ...Gero może dołączy ...o ile z aparatem na zwiad nie popitala :haha:Miło będzie tak z facetami podymać , czy tam podymkać sobie:papieros:

jak zwal tak zwal..grunt zeby milo bylo aczkolwiek mi o papierosowe dymanie chodzilo :haha:ale...co sie nie wymysla na sluzbowych wyjazdach ...dawajcie chlopaki czekamy na was bedziemy se....dewagowac o....dymkowaniu z papierosem

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy w ten " uroczy ,zaśląpany ,grudniowy poranek" :d

W końcu mam " ostatki" ...ostatnia niedziela, ostatni poniedziałek ...i tak to będzie " najdłuższy tydzień nowoczesnej Europy " O.o...chcę do domu , już,teraz, sofort !!! Choćby miejsce było z ptasim mlekiem na talerzu,płatkami róż usypane i chóry anielskie temu towarzyszyły ,to ja jestem już zaprogramowana na 6 tygodni i basta ...uff ...pozrzędziłam,poźwandałam i trza się pomalutku za bary z życiem brać .

Mimo przeciwności losu i wrednej naturze dobrej niedzieli, spokojności ducha Mordecki .Amen.:cmok:

mordusio...glowa do gory....masz niej niz ja....zaledwie dni pare...ja parenascie...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 wczoraj

- czy mozesz odrobine sie wyciszyc tv bo spac chce a sciany to ty masz cieniutkie

- toranaga...a to ci przeszkadza???

- ja..oczywiscie to ty masz 80%ubytku sluchu wiec rozumiem ale zrozum tez mnie....

- toranga...ooo to musze aparaty sluchowe zalozyc jak to jest za glosno

- ja :kopara: poczulam zuchwe na stopach ....

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

 wczoraj

- czy mozesz odrobine sie wyciszyc tv bo spac chce a sciany to ty masz cieniutkie

- toranaga...a to ci przeszkadza???

- ja..oczywiscie to ty masz 80%ubytku sluchu wiec rozumiem ale zrozum tez mnie....

- toranga...ooo to musze aparaty sluchowe zalozyc jak to jest za glosno

- ja :kopara: poczulam zuchwe na stopach ....

Hehehehe ...i pewnie mu się wydawało , że bez aparatów jako -tako słyszy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pada deszczyk sobie ale jest dosyć ciepło i fajnie. Szkoda tylko, że sobota się skończyła gdyż była superancka! Poleźliśmy na jarmark a tam... latał se aniol i wymachiwał skrzydłami. Myslalam, że to @Baśka powtarzająca się ale z bliska facjatę męską posiadał. No to się obraziłam, że to jakiś podrób anielski:szydera:.

Za to mam nowe, superanckie botki! Oraz humor wyśmienity przy niedzieli!. Nadal uważam, że świat jest cuuudooownyyy:haha:, czego i wam serdecznie życzę:szydera:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, maras1 napisał:

to wszystko pikuś,dzisiaj jak prawie co dzień syn pdp myje tatusiowi tyłek,po chwili świeci latarką i przygląda się czy jest czysto,nie wytrzymałem i mówię ładne nie? tak ,po chwili, nie ja tylko patrzę czy jest czysto,ok mówię złapałem cię:szydera:

I znow LOOO matko i corko .... Warto by powiedziec w takim momencie ze : najlepiej jezykiem sprawdzic ....:love:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Pada deszczyk sobie ale jest dosyć ciepło i fajnie. Szkoda tylko, że sobota się skończyła gdyż była superancka! Poleźliśmy na jarmark a tam... latał se aniol i wymachiwał skrzydłami. Myslalam, że to @Baśka powtarzająca się ale z bliska facjatę męską posiadał. No to się obraziłam, że to jakiś podrób anielski:szydera:.

Za to mam nowe, superanckie botki! Oraz humor wyśmienity przy niedzieli!. Nadal uważam, że świat jest cuuudooownyyy:haha:, czego i wam serdecznie życzę:szydera:

To byłam ja ...ino , że w męskiej masce ...dla zmylenia przeciwnika ...Na te cudowne botki to kto Ciebie qwa pokierował ...jak myślisz ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@beatrix+chyba wiekszosc Mniemcow spi w lodowkach.

Moja pdp 93 lata,a okno uchylone i tez spi tak,

Bylam u 94 latki , rowniez:firanka odslonieta, kaloryfer zakrecony, zaluzje do polowy podniesione,a na dworze minus iles ...:kopara:

Bylam u jednej w te upaly okna pozamykane a dod nawet w lazience i to na kluczyk ... Ciagle jej bylo zimno ... Masakra ...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Pada deszczyk sobie ale jest dosyć ciepło i fajnie. Szkoda tylko, że sobota się skończyła gdyż była superancka! Poleźliśmy na jarmark a tam... latał se aniol i wymachiwał skrzydłami. Myslalam, że to @Baśka powtarzająca się ale z bliska facjatę męską posiadał. No to się obraziłam, że to jakiś podrób anielski:szydera:.

Za to mam nowe, superanckie botki! Oraz humor wyśmienity przy niedzieli!. Nadal uważam, że świat jest cuuudooownyyy:haha:, czego i wam serdecznie życzę:szydera:

Ja też wczoraj po jarmarku pobuszowałam i takie oto dzieło sztuki za jedyne 2600 erasków napotkałam :haha:

6MN5cqg-X7dvWyeBaiOL_xEBOG5UzHaOw12qg7hAbqxRvN50ZuGm-gSGdkHZ-rzz6BGGG0xcyD3Eh6d7

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, anna5826 napisał:

Bylam u jednej w te upaly okna pozamykane a dod nawet w lazience i to na kluczyk ... Ciagle jej bylo zimno ... Masakra ...

Anna  ty to miałaś tych różnych dziwnych przypadków. Ja ponad 10 lat pracuję i cię nie dogonię. Chyba bym musiała pracować po tygodniu na każdej szteli ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

To byłam ja ...ino , że w męskiej masce ...dla zmylenia przeciwnika ...Na te cudowne botki to kto Ciebie qwa pokierował ...jak myślisz ? :szydera:

A pacz! Nie pomyślalam gdyż męskie dłonie mi je w objęcia wcisnęły:haha:Ale skoro to byłaś Ty to dlaczego nie poszłaś z nami na spacer i kawę oraz posluchać muzyczki? Maupa!:grzmotnąć:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

A pacz! Nie pomyślalam gdyż męskie dłonie mi je w objęcia wcisnęły:haha:Ale skoro to byłaś Ty to dlaczego nie poszłaś z nami na spacer i kawę oraz posluchać muzyczki? Maupa!:grzmotnąć:

Cały czas byłam za wami . Nie czułaś mego oddechu na plecach ...a przetrawioną gorzałą  waliło ode mnie równo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, MeryKy napisał:

Miłego dzionka Ludziki :)

Drugą kawę parzę żeby ona na świat szeroko roztworzyć a potem się zobaczy od czego zacznę.

Albo śniadanie albo ubieranie :p

7891b540a8c609973b96447b14399da2.jpg

chyba lepiej w zyle albo jakies ziolo bo przeca nie da sie robic cokolwiek jak nie chce sie nic robic..nawet oczyma mrugac sie nie chce ja cie peirdziu

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...