Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spoznione szczere dla andrzejow zyczenia  mam nadzieje ze bou glowy dzisiaj nie bedzie 

a ja witam serdecznie foremki zyczac milej soboty

pogoda iscie jak z horroru ...ciemno mgliscie ponuro i smutno.....e5d652124e127df17396097a21c18dd6.jpg.d02d0d238f2d49abe3ac048e4d220923.jpg dlatego na pochybel zlej pogodzie depresji znuzeniu niechciejowi i temu co nas wkurwi....a images.jpg.003f041a7c773a848a48274268aea6ad.jpg

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:d Witam :d Ogłaszam weekend w rozkwicie :tak: Ostatni dzień  generalnego tu z mną xd już mopa i odkurzacza  nie ruszę :) W planach mam spotkanie z tutejszą koleżanką i włóczęgę po jarmarku. Pogoda wygląda, że sprzyja... Mamy jakieś grudniowe ocieplenie O.o

Miłego dnia i sobotnie buziaki dla Was :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znowu wstałam :haha:I to dwie minuty przed moim wrogiem...budzikiem :haha:I jestem wyspana :oklaski: Ale jeszcze dzień cały przede mną, a potem....nareszcie...wypad :oklaski: Apartamenty błyszczą, autko zapakowane stoi w blokach startowych :oklaski: I późnym popołudniem czeka mnie 1000 km cudownej, choć męczącej podróży :oklaski: Teraz siorbię pożegnalną kawusię, o fajeczce nawet nie wspominam, bo to się wie :haha:Potem poskaczę jeszcze, a teraz poczytam zaległości :haha:Tymczasem...guggy.gif  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 Mirabelko Droga życzę Ci prostej ,równej drogi ( nie tak jak ta @ z " motkiem" ,co to Baśkę pchnęła w jakieś objazdy ,wertepy i w ogóle ją chciałam na manowce wyprowadzić :d) ,bezpiecznej i oczynawiście udanego wypoczynku w swoim ślicznym domku na łonie stęsknionej famili :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Afryka napisał:

@Mirelka1965 Mirabelko Droga życzę Ci prostej ,równej drogi ( nie tak jak ta @ z " motkiem" ,co to Baśkę pchnęła w jakieś objazdy ,wertepy i w ogóle ją chciałam na manowce wyprowadzić :d) ,bezpiecznej i oczynawiście udanego wypoczynku w swoim ślicznym domku na łonie stęsknionej famili :cmok:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Poszłam rano do łazienki a tam na samym środku dywanika psi lub koci " klocek " noszsz...jak dostałam nerwa...całe tałatajstwo za drzwi....won !!!

Miłego dnia kochani :cmok:

@Mirelka1965  skarbie....szerokiej i bezpiecznej drogi  :cmok:

:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...