Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, violka napisał:

Ale jak polałam woskiem , to znowu wyszedł jakiś facet :szydera: Myślisz , że to chodzi o " starego męża " :haha:czy może jakiś książę jest na horyzoncie ? :szydera: 

 

Facet powiadasz ...albo ksiądz proboszcz po kolędzie ,i to jest ta lepsza opcja,albo kontroler ze skarbówki ,w sprawie domiaru za dobra luksusowe ,no te bombki :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Afryka napisał:

Facet powiadasz ...albo ksiądz proboszcz po kolędzie ,i to jest ta lepsza opcja,albo kontroler ze skarbówki ,w sprawie domiaru za dobra luksusowe ,no te bombki :szydera:

Tfu , tfu , tfu :grzmotnąć: i odpukać w niemalowane ( mam nadzieje , że zmyłaś makijaż ) :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Ponownie witam przystojniaku :d

Co do wróżby , to ona jest na przyszły rok :haha:Jak za szybko zaczniemy , to możemy nie dotrwać do nowego roku i nici ze świetlanej przyszłości :szydera:

nie mówię zacząć ale tylko spróbować,czy warto czekać:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Zrobiłam sobie wróżbę Andrzejkową online iiiii w nowym roku czeka mnie ślub :szydera: 

@hawana Ty wiedzmo :szydera:https://www.wrozbyonline.pl/andrzejki/wrozby_darmowe/id/25/o/11/Wrozby_za_darmo

I wszystko sie sprawdzi:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Hej, hej. Endorfiny to fajna sprawa, wiecie? Jak radocha rozpiera to i rano się człowiek nie snuje jak mgła nad dachami. Od razu jest dziarski:szydera:

Fajnego dnia kochani:cmok:

@fioletowa.myszto po tych pierogach z kabanosami tak masz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...