Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Aaaa...tu Cie boli ! .....Okey ( to po angielsku jest ! ) , ale z tymi szarymi to będzie kłopot ...cosik mi się widzi , że u mnie jak ruskie w barze mlecznym ....już wyszli ...i ni ma ....zniszczone do cna ...

Myśl pozytywnie...tymi co zostały...już tacy byli co to rozmnażali...wino i chleb...dasz radę, zwłaszcza po wizycie tego szczeszczaszczy wielebnego...:oklaski:

Edytowane przez Mirelka1965
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@geronimona tym " wyjeździe "  ostatni tydzień ...

Dzień dobry .....

Żebym była rześka to nie powiem , ale wyspałam się ....obudził mnie głos PDP-go ok. 5.30 ...Poszłam na górkę do niego ...podałam to co mu było potrzebne a że szkoda było mi moich nóg to po obsłudze wlazłam do kuchni i zaparzyłam dla siebie kawę . Teraz wystarczy wysiorbać ją do końca ....smaczna bardzo ....i będę rześka jak szczygiełek ....Jaka pogoda będzie ...jeszcze nie wiadomo ...ciężko wybadać , ale aż tak bardzo na tym wybadywaniu mi nie zależy . Dzisiaj na pauzie nie mam w planach żadnego wyjścia....wyjdę jutro ....pieniądze jeszcze dam radę upłynnić ....do 14 lipca jeszcze kawał czasu ...

Miłego dnia i tygodnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:)Ptaszyny mnie obudziły przed szóstą:(I po spaniu.

Poniedziałków ci u mnie jeszcze 3 z dzisiejszym.

Euro rośnie,serce się raduje:)

Mamusia moja wczoraj mnie zaskoczyła,kłapiemy przez tel.jak co dzień a ona mówi,pamiętaj !we wtorek gramy z Senegalem.............WTF???Mamasza i piłka nożna???Ooooooo,czyżby jakiegoś zagorzałego kibica wyhaczyła,albo co?Muszę wywiad przeprowadzić koniecznie:):):)

Miłego dzionka

Edytowane przez foczka63
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry Imieninowo.:róża:

Elżbiety i Marka jest dzisiaj.

W Ten piękny Świąteczny dzień ,życzę 

Wszystkim  Wszystkiego Najlepszego,oraz

Smacznej porannej kawy.

Ja dzisiaj stawiam.:gazeta::ciacho:

Już się zestresowałam. Ufff. Moje dziecię ma w lipcu. :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...