Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Rozmemłania ciąg dalszy :haha: Ale mój wróg, budzik, nie zdążył dzisiaj zadzwonić...chyba się bał :haha: Informuję, że siorbię już sobie napój ulubiony...fajeczka pierwsza za mną, a teraz czas na przyjemności....czyli zaległości wczorajsze czas odczytać :szydera: Wszystkim życzę 571403635_dziedobrybezzoci.jpg.ef55f39a726dc88422a9b8ddb1df55f4.jpg Tymi słowy dzień uważam za rozpoczęty :oklaski:

najwazniejsza ta koncowka...zeby nic nas nie zloscilo 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam porannie.:cmok:

Nie wiem czy mój leń dzisiaj przegra ze mną czy zwycięży.

Wczoraj synowa podwiozła nas autkiem do miasteczka. Połaziłam, byłam w Rossmanie, powąchałam kilka zapachów i po powrocie do domu poczułam że  zrobiłam błąd nie kupując tego co mi się podobało ale uznałam za zbyt ciężki zapach. To był wielki błąd. Może uda mi się dzisiaj go naprawić ale nie wiem czy będzie mi się chciało tyle kilometrów pedałować. :haha:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w śnieżną i mroźną środę.:cześć2:

Dzisiaj swoje podwoje otwiera Jarmark Świąteczny, zatem będzie co robić popołudniami.

Czas jakby w miejscu stanął, do tej pory galopował. Jakiegoś powera muszę gdzieś dorwać, bo mnie lenistwo zaczyna przytłaczać.

Miłego dnia Wszystkim życzę.:cześć:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.:cmok:

Nie wiem czy mój leń dzisiaj przegra ze mną czy zwycięży.

Wczoraj synowa podwiozła nas autkiem do miasteczka. Połaziłam, byłam w Rossmanie, powąchałam kilka zapachów i po powrocie do domu poczułam że  zrobiłam błąd nie kupując tego co mi się podobało ale uznałam za zbyt ciężki zapach. To był wielki błąd. Może uda mi się dzisiaj go naprawić ale nie wiem czy będzie mi się chciało tyle kilometrów pedałować. :haha:

Pedałuj...ruch jest ważny w pewnym wieku :haha: A potem zdasz nam relację :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, lucyna.beata napisał:

pogadalam z albusem dumbledore od pottera:haha: i pozyczyl mi zmieniacz czasu moze da sie popchnac nasze zlecenia do przodu co? ale jak do do domu zajade to przekrece ten gadzet w druga strone zeby sie woooooolno bardzo te nasze urlopy  odliczaly kto jest za?pobrane.jpg.40468ea8553b27ff3f3d2915a2e39819.jpg

Ja...ja...ja...:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, aniao napisał:

@fioletowa.mysz , dzięki za pamięć. A tak przy okazji. Masz może książkę o Marii Czubaszek? Nie znam tytułu. Byłam w bibliotece, ale nie mają. Pozdrawiam leniwie z domu.

Mam chyba. Chociaz nie wiem czy na tym pendrivie. Na WA sie dogadamy o ile jeszcze nie dorwalas:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :d

Zimno w nocy, w dzień piękne słońce, śniegu brak....Taka u mnie pogoda :d

Zaraz do lekarza zapindalam bo tabletki na ciśnienie mi sie kończą....A tu mi są niezbędne bo zawsze ktoś mi to ciśnienie podniesie...jak nie Julka to córka albo zięć....:szydera:

Miłego i słonecznego dnia wszystkim życzę  :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasieńka nakryła stół do śniadania na sześć osób. I nie byłoby w tym nic zaskakującego gdyby nie nakryła dla kilku osób dziwnego zestawu : widelec + pilniczek do paznokci. Widocznie spodziewa się manicurzystek. :szydera:

Przepytała mnie na okoliczność co mam zamiar dzisiaj robić i uznała że za dużo pracuję i powinnam poleżeć sobie dzisiaj na sofce. :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...