Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

Tylko nie szarżuje z zakupami "szmatowymi",bo niedawno jęczałaś że szafa się na zamyka.Ale,ale-jesteś szczęśliwą posiadaczką garderoby!To dlatego"hulaj duszą,piekła nie ma":|:haha:.A tak serio-to w końcu pracujemy na swoje!przyjności.Też!

Jutro ogarnę jeszcze tu sklep socjalny, który jest otwarty 3 razy w tygodniu po dwie godziny. Jutro będzie pewnie to mój ostatni raz xd Trafiło mi się parę ładnych ciuszków (w tym 3 sukienki) i parę ciuszków dla mojej córy i mamy. Ale kupiłam też garnek z tych ciężkich, miski drewniane, jakieś pojemniki na kosmetyki i przyprawy i kupę drobiazgów (drewnianych) świątecznych: reniferki, mikołaje i jeżyki w ilości 10 szt (:haha:) Oczywiście wzbogaciłam się też o dwie torebki. To pewnie nie wszystko, ale wymieniam tak na szybko.Szkoda tylko, że to nóg nie ma i do Polski samo nie pójdzie :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, BabaJagusia napisał:

@NNNdanuta -ja mam podwójnie przerąbane.  A może jednak nie!     Po pierwsze primo-jestem na zadupiu z jednym spożywczakiem. Po drugie primo-mam konto bez karty:oklaski:

Tez mam konto bez karty (na szczęście) i wydaję to co wezmę ze sobą :haha:Dobrze, że masz ten spożywczak... Kiedyś byłam na zadupiu, że do spożywczaka miałam 3 km z buta  xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, BabaJagusia napisał:

@hawana To byś się zdziwiła cenami! Nie dość,że od wyboru można dostać oczopląsu to jeszcze jakość.Podam przykład na butach:kupiłam Ecco -produkowane w Portugalii.Na naszym rynku-made on China.To samo z buciorami sportowymi.Zobacz ile u nas czy w D kosztują gaciory.Ja za 4 szt.w Marksie płaciłam ok.5 funtów. Ale "to se ne vrati".

Z kim?!:haha:

Jest tu taki  jeden przystojniak :) Z lekka rudy, ma na imię Semy niestety ma jedną wadę :( Olernie zapchlony:szydera:

Więc wyboru nie mam ,musi mi wystarczyć jasiek i to przez małe J:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Joy napisał:

Jest tu taki  jeden przystojniak :) Z lekka rudy, ma na imię Semy niestety ma jedną wadę :( Olernie zapchlony:szydera:

Więc wyboru nie mam ,musi mi wystarczyć jasiek i to przez małe J:szydera:

Ach dasz radę ...tu bardzo fachowe porady w sprawie mend udostępnił Lachu ...i po strachu :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, lucyna.beata napisał:

i nie posluchal skubany nadal siedzie obok i sie smieje

zajechalam dzisiaj do miasta h hi hi bo choinke przywiezli wiec wydarzenie ...dzwigi az dwa wiec myslalm ze to jakas olbrzymka....a to....mniejsze niz nasza na dlugiej w gdansku....ale ludzi sporo sie pojawilo brawo bili jak juz stanela czubem w gore i pionowo w miare...moze ja ubiora? 

budy na kiermasz swiateczny sztuk 5 tez sa juz przygotowane wiec bedzie bal...oj bedzie bal

w spandau juz dzialaja ale mnie jakos tym razem nie teges....

spadami milego wieczoru zyczac 

dobrej nocy

A ja jadem do stolycy Szwabów na kiermasz świąteczny i siem cieszem oj bałdzo tak nam ten Augsburg schodził, choć Elka od dawna chętna żeby mi pokazać, i nawet jak byłem ostatnio, to Sabina, córka Elki, zamieszkała w Augsburgu zapraszała mła. 

Na poprzednich dwóch pobytach prosiłem Elkę; jedźmy do Augsburga bom ciekaw niezmiernie. Teraz się nie odzywałem. No i jest decyzja. 8 grudnia Elka idzie na świąteczną kolację z Klubu Parkinsona, ale naszego domowego Parkinsona nie zabiera z sobą , a 9 grudnia Augsburg. Kiermasz świąteczny. I nie wymiksuje się z tego pomysłu, oj nie.

No chyba że dzidzia się popsuje

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobrego wieczorku.....i tak czytam o tych Mikołajach, jarmarkach....ehhh....tu w moim Nordhornie już się zaczęło, a ja poległam i nie mogę :( a koleżanki idą w tym tygodniu. 

Ale jak wyzdrowieję, to muszę jakiego Mikołaja znaleźć i....pójdziemy ja te uciechy jarmarkowe :dobrze:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, BabaJagusia napisał:

@Barbara48 do mnie też wysłano ofertę.Jest RODO.Ciekawe KTO udostępnił tej konkretnej firmie dostęp do naszej poczty?!

Nie znam się na tym , ale byli dzisiaj zalogowani na ściance ,tak samo jak użytkownicy , więc chyba problemu z wejściem w kopertki nie mieli .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie znam się na tym , ale byli dzisiaj zalogowani na ściance ,tak samo jak użytkownicy , więc chyba problemu z wejściem w kopertki nie mieli .

Ale jest to pogwałcenie regulaminu forum. Jak wół stoi informacja na PW, że zabronione jest rozsyłanie treści marketingowych....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Ale jest to pogwałcenie regulaminu forum. Jak wół stoi informacja na PW, że zabronione jest rozsyłanie treści marketingowych....

Z tym zgadzam się w 100 % , tylko @BabaJagusia...zapytała kto im udostępnił wejście w nasze PW .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...