Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

50 minut temu, NNNdanuta napisał:

Chciałam sobie Ciebie jakoś wyobrazić całą na fioletowo:d bo ja do fioletu się nie zbliżam a granatowy owszem :haha::cmok:Dobrze, ze choć dodatki jednak masz fioletowe :d

Z naciskiem na buty i torbę, która była prezentem gwiazdkowo-urodzinowym od naszej Kobietki vel @Skorpionka A chusta od @aniao, która sobie wymyśliła, że kiedyś uratowałam ją od śmierci z nudów, i postanowiła się zrewanżować:d

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Z naciskiem na buty i torbę, która była prezentem gwiazdkowo-urodzinowym od naszej Kobietki vel @Skorpionka A chusta od @aniao, która sobie wymyśliła, że kiedyś uratowałam ją od śmierci z nudów, i postanowiła się zrewanżować:d

To bardzo miłe prezenty ... takie z :serce:, czyli one też wyobrażały sobie Ciebie całą we fiolecie :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, NNNdanuta napisał:

To bardzo miłe prezenty ... takie z :serce:, czyli one też wyobrażały sobie Ciebie całą we fiolecie :d

Lubię fiolety. Ale najbardziej te pt. oberżyna albo śliwka, w których mi nie jest najlepiej. Z urody jestem typową zimą i dobrze się komponuję w lawendowym lub ametystowym. Tylko akurat nie bardzo się w nich czujęO.o

A prezenty od serducha to i lubię dostawać i dawać. Jakoś tak fajnie sprawić komuś odrobinę radochy, choćby tylko wafelkiem:d

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Cicho i pusto....czyżby wszyscy skoki oglądali? :szok:

Dobrze wiedziec, zapomniałam, taki kibic że mnie :(będąc tu nic nie wiem, tylko dochodzą mnie słuchy. W formule 1 wiem że wygrał Hamilton :(, a skoki, czekam, pewnie @Baśka powtarzająca się, zda relacje :oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Lubię fiolety. Ale najbardziej te pt. oberżyna albo śliwka, w których mi nie jest najlepiej. Z urody jestem typową zimą i dobrze się komponuję w lawendowym lub ametystowym. Tylko akurat nie bardzo się w nich czujęO.o

A prezenty od serducha to i lubię dostawać i dawać. Jakoś tak fajnie sprawić komuś odrobinę radochy, choćby tylko wafelkiem:d

Patrząc na twe lico,widziałabym cie w butelkowej zieleni, w bordowym choć i w czerni przyjemnie jest na ciebie popatrzeć. Zresztą  ładnej to we wszystkim ładnie.:haha: Ale ze mnie wazelina...;)

 

 

 

 

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Cicho i pusto....czyżby wszyscy skoki oglądali? :szok:

A nie wszyscy... :) Niektórzy oglądali Eurowizję Junior. I aż się popłakali ze szczęścia, bo nasza Roksana Węgiel WYGRAŁA!!! :oklaski::oklaski::oklaski:

Moja ziomalka z niedalekiego  Jasła. Jest mega!!! Żeby się tak trochę starsi na nią zapatrzyli i wstydu na "dorosłej" Eurowizji nie przynosili.

A tak poza tym "gudivning" :) i miłej reszty ivningu tego. Tanecznym krokiem idę świętować ten sukces. :tak2:

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, ivanilia40 napisał:

Patrząc na twe lico,widziałabym cie w butelkowej zieleni, w bordowym choć i w czerni przyjemnie jest na ciebie popatrzeć. Zresztą  ładnej to we wszystkim ładnie.:haha: Ale ze mnie wazelina...;)

 

 

 

 

 

Od razu powiem, ze nie pieke ciasteczek, nie robie na drutach i szydelku, moge ebooki podrzucić najwyżej:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ewal8 napisał:

A nie wszyscy... :) Niektórzy oglądali Eurowizję Junior. I aż się popłakali ze szczęścia, bo nasza Roksana Węgiel WYGRAŁA!!! :oklaski::oklaski::oklaski:

Moja ziomalka z niedalekiego  Jasła. Jest mega!!! Żeby się tak trochę starsi na nią zapatrzyli i wstydu na "dorosłej" Eurowizji nie przynosili.

A tak poza tym "gudivning" :) i miłej reszty ivningu tego. Tanecznym krokiem idę świętować ten sukces. :tak2:

 

Cudnie śpiewała. Cieszę się, że wygrała:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Magdzie napisał:

Dobrze wiedziec, zapomniałam, taki kibic że mnie :(będąc tu nic nie wiem, tylko dochodzą mnie słuchy. W formule 1 wiem że wygrał Hamilton :(, a skoki, czekam, pewnie @Baśka powtarzająca się, zda relacje :oklaski:

Kamil Stoch 3 ....Piotrek Żyła 6 albo 7 ...Dawid Kubacki 12 ...Jakub Wolny 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

852362323_dziedobrybudzikpobudka.gif.68b67ab82ed3a3bb67e5c2ceb8d96f11.gif Tak się dzisiaj poczułam....:( Cóż...nie chciałam, ale pod przymusem, niestety wstałam...:haha:I przestał napitalać...:haha: Najpierw zapaliłam papieroska, w ramach antydepresanta po tak ciężkim przeżyciu, a teraz siorbanko odstawiam. No i zaraz zabiorę się za czytanie zaległości, a wam życzę udanego dzionka...:oklaski: Witajcie w niedzielę :tak2:

@Mirelka1965litosci!

Ty zawsze taka halasliwa s rana?

W dodatku wali w leb buciorem:mur:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...