Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Afryka napisał:

Jeżu malusieńki nie przywitałam się z tej zowiści 

Dzień dobry Milusińscy :d

Poranki innych ludzi : Jogging ,poranna joga,zielone smoothie.

Mój poranek : Obudzić się,wychlać kawę i nikogo nie zabić...:haha:

Bliźniaczka :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Pospałam dziś do 9.30  :d razem z piesami. Później rodzinne śniadanie.....zięć zrobił. I muszę Wam powiedzieć, że on jak nie facet....jak cos robi w kuchni to zawsze po sobie posprząta....:d a jego dwaj bracia nie.....I może mi ktoś wytłumaczyć ten fenomen ? 

Miłej niedzieli :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.spokojnego popołudnia życzę.Minął tydzień w spokoju i ciszy.Dzisiaj sznycel zjedzony, surówka z pora i kartofelki.Pdp najedzony .W nastepną sobotę mam wizytę syna i Pdp chce mu zaserwować hiszpańskie paello.Mam składniki spisane ale jak co po kolei nie wiem, może Ktoś z Was robił:cześć:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

@Baśka powtarzająca się chamstwo i góralska muzyka....! Kupry grzeją w domu a starą babkę z psami na deszcz i mróz wyganiają.....ot taki mój los.

Bracia nie mieszkają ale przeprowadziłam śledztwo czy jego bracia tez tacy porzadni i okazało się, ze nie.

U mnie to samo . Siedzę sobie wśród sterty gratów . Co jakiś czas włączę sobie muzykę i jak nie mop to ściereczki i specjalne środki czyszczące ...i tak se popitalam ...a rodzina ( miejscowa ) świętuje jak na niedzielę przystało . Oj...chyba zaraz poduszkę rozpruję i piórka se dmuchać po całej chałupie będę . Znaczy , że szajba dokładna mnie bierze :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

U mnie to samo . Siedzę sobie wśród sterty gratów . Co jakiś czas włączę sobie muzykę i jak nie mop to ściereczki i specjalne środki czyszczące ...i tak se popitalam ...a rodzina ( miejscowa ) świętuje jak na niedzielę przystało . Oj...chyba zaraz poduszkę rozpruję i piórka se dmuchać po całej chałupie będę . Znaczy , że szajba dokładna mnie bierze :szydera:

Ja bardzo rzadko sprzątam....córka z zieciem to robią bo im to idzie bardzo sprawnie...:d ja tylko scieram ślady łap psich i kocich jak pada....okna też rzadko myję bo mam zawroty głowy :szydera: co prawda daleko bym nie poleciała jakbym wypadła ale mogłabym sobie coś złamać....:szydera: no w każdym razie robię z siebie sierotę bo jak dasz palec to wezmą całą rękę...:szydera:  W życiu trzeba być czasami aktorem....:d

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Kruszynka64 napisał:

No,ja niby tam jestem,bo u góry mam-opuśc grupę.Tylko nie umiem dodać posta  :-( 

Wejdż tam. Zobaczysz takie "drzewko", kto dołączył i kto szuka zmienniczki lub pracy. Wklikaj się w któryś post, bez róznicy który. Tam po prawej stronie, u góry nad postem, będą dwie opcje: odpowiedz w temacie albo dodaj nowy temat. I tam już dasz radę :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, awe59 napisał:

..:szydera: no w każdym razie robię z siebie sierotę bo jak dasz palec to wezmą całą rękę...:szydera:  W życiu trzeba być czasami aktorem....:d

No patrz ...a tak Ci z oczu dobrze patrzyło ,jak to człowiek się może pomylić ... Aktorka ... Świnia nie aktorka :szydera:, żeby tak własne dziecko na piersi wykarmione mamić!? ....:haha:.... dobrze Ewuś bo by im się w doopach poprzewracało dokumentnie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Afryka  też czasami się zastanawiam czy nie świniowato postępuję....:szydera: ale ruch to zdrowie więc dbam o nich !!! Kiedyś bałagan mi przeszkadzał, latałam ze ściereczką i odkurzaczem, zanim się doprosiłam żeby ktoś posprzatal to wolałam sama to zrobić....teraz daję kroka albo udaję, że nie widzę...I dobrze sie z tym czuję a i atmosfera w domu jest przyjemna....:szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, awe59 napisał:

@Afryka  też czasami się zastanawiam czy nie świniowato postępuję....:szydera: ale ruch to zdrowie więc dbam o nich !!! Kiedyś bałagan mi przeszkadzał, latałam ze ściereczką i odkurzaczem, zanim się doprosiłam żeby ktoś posprzatal to wolałam sama to zrobić....teraz daję kroka albo udaję, że nie widzę...I dobrze sie z tym czuję a i atmosfera w domu jest przyjemna....:szydera:

No. 

Jak mój mąż marudzi,  że brudno,  to mówię..to posprzątaj!

Od Teściowej garczek z zupą Szkodnik zjadł zupkę..

Trzeba umyć..rzece moja pamiątka ślubna. 

To umyj! I odwrocilam się na pięcie i poszłam do sąsiadki na plotki. 

Jak wróciłam garczek był umyty,  ale Szkodnik rozżalony...

Już Ci chyba nie zależy na mnie ..

Zależy kochanie,  dlatego właśnie MUSISZ dbać o dom. 

xd

Tym chlopom się  popier...Ło sielpiańsko!xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzisiaj na granatowo. Ale chustę fioletową zarzucę na grzbiet:d

Chciałam sobie Ciebie jakoś wyobrazić całą na fioletowo:d bo ja do fioletu się nie zbliżam a granatowy owszem :haha::cmok:Dobrze, ze choć dodatki jednak masz fioletowe :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...