Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, beatrix+ napisał:

Baba jak się uprze,  i we wsi galeryję znajdzie! Osobiście tylko ogrodnicze sklepy są moją zgubą.. ;)

Też się woziłam :haha:Bosze... potrafię mieć fioła :o Teraz tez mam na parapecie do przewiezienia doniczkę, ale musi poczekać do następnego razu :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak czytam i tak se licze...na palcach reki mi zbraklo bo nie tyle torby co...kartony...wczoraj mi sie trafil angebot ariela wiec 2 razy a nie wspomne co juz poprzednio zakupiwszy na stryszek zanioslam ....musze ani chybi syna do galopu zagonic i na 200%auto zabukowac ale ta mysle ze na granicy to o przemyt posadza a to tylko zapapsy na pol roku ..

co tu robic co tu robic??

mam tez firme z ktorej jezdze fajne obrotne chlopaczki za 30 eurasko biora 3-4 torby srednio po 20kiloskowa kazda i pod dom wioza 

takie wysjcie awaryjne jakby co...

ale zaczyna mnie juz nosic ...nawet szogun juz mi z drogi schodzi 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

@lucyna.beata Bo " program " się już załączył na" płukanie" ...za chwilę " wirowanie" i wypad ...:d

ale ty wiesz ze ja sama na siebie zla jestem:przekleństwa:... wur..a mam bo tu naprawde mam dobrze..nawet dzisiaj z szogunem dyskutowalismy smiejemy sie o owszem ale on wie doskonale ze 3 miesiace dla mnie nawet jak zlotem by mnie obsypal to maks...

masz racje ....jestem na plukaniu dobrze ze wasserplus nie wlaczylam bo mnie sie dodalo jakies ekstra dwa tygodne:haha:

 

nawet nie chce myslec od czego musze zaczac swoj urlop bo to nie bedzie przyjemne ale jeb..l pies co ma byc..bedzie nie biore do paly glupcow nie sieja sami rosna a jak ktos piz..a sie urodzl to kanarkiem nie bedzie i.....sosna

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, beatrix+ napisał:

Z siebie,  czy z walizki? xd

Ja busami ,  a @Baśka powtarzająca się wierzchem na kocie,  o !xdxd:p:p

Taki bogaty @maras1, a roczniki fi,fi! :pxd

Kijki potrzebne! Wszak będę szlifować fałdki obfitości i piersi zapomnienia!xdxd

@kris znakiem tego żeś 4 pary wcisnął desusów. ;)

Torebka wrzechrzeczy musi być! I nożyczki i pilniczki razem z szydełkiem tworzą zestaw :

1) Ratunkowy 

2) Naprawczy 

3)Otwierający wszystko i wszędzie 

4) Obronny 

:donos:

jakbym był bogaty ,to bym doop niemieckich nie wycierał,przeciętny wiek samochodu w polsce to 16 lat,średnia europejska 11:trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Rączka w górę kto ma lenia? :haha: Bo ja mam cały czas...:haha: Nawet nie mogę zrzucić winy na kolegę Niechcieja :haha: Totalne "wylenienie" mam...takie nowe zjawisko zaobserwowałam :haha:

Jak zmija to musi miec regularna wylinke:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam wracać do domu 6 grudnia.Dzis zaproponowano mi jeszcze tydzień .. hmmm.Sama nie wiem.Bilet zabudowany.Wprawdzie starsi państwo zapowiedzieli ze pokryją koszty.Ale do Rzeszowa może być problem, ewentualnie do Warszawy a z tamtad też samolotem do Rzeszowa...oj za bardzo to pogmatwane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, maras1 napisał:

nie mam chęci do pracy-więc jestem biedny:(,czy jestem biedny-więc nic mi się nie chce:$?

Nie nie jesteś biedny.A nie nasz chęci do pracy haha bo jak sobie pomyślisz ile musisz wydać, a żeby tyle wydać to trzeba być cholernie kochającym mężem ,a żeby tak było to trzeba mieć cel...rozumiesz???acha a jak nie nasz chęci do pracy to haha Może masz parę innych fajnych rzeczy..haha

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...