Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Grzegorz B napisał:

Genau Ale musisz przyznać, że facet dziwny

wiesz....delikatny:haha:..grzes no co ci mam powiedziec? empatyczny ot co..

a serio...no moze troszke przesadza? zawsze mozesz do niego oczko puscic dla hecy jezeli jest hetero zmieni swoje zachowanie ale jak jest homo....no to mozesz miec goracego wielbiciela...

grzegorz badzmy otwarci na nowe wyzwania ...:haha:osobiscie ja nie bralalbym do paly .....ty sie skup lepiej zeby lej po szostce  nie wyplul swojego skrzupu bo faktycznie mozesz z empatycznym zebologiem sie ponownie spotkac

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, awe59 napisał:

@Maria Jolanta ja w zasadzie też nie....ale taki ekspres do kawy przeceniony z 3 tyś na 800 może by sie przydał..?  :szydera:

Jaja se zrobiłaś że mnie :(, szukam na necie i nic takiego nie znalazłam :mur:, owszem jest promocja do - 55%na jedna rzecz, przy kupnie dodatkowo 3 rzeczy :(, chyba że to była promocja przez 5 minut :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, Magdzie napisał:

Jaja se zrobiłaś że mnie :(, szukam na necie i nic takiego nie znalazłam :mur:, owszem jest promocja do - 55%na jedna rzecz, przy kupnie dodatkowo 3 rzeczy :(, chyba że to była promocja przez 5 minut :(

3 odkurzacze trzeba bylo kupic a dzbanek z papierowymi filtrami za pol ceny:szydera:

Byly takie numery.

Raz skorzystalam w Cropp-ie z promocji, trzecia, najtansza rzecz(czyli moj szalik)byl za polowe ceny.

I zaznaczono, ze najtansza rzecz i tzw. akcesoria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, awe59 napisał:

@Magdzie  córka mi pokazała te ofertę....mało zawału nie dostałam :mur: taki sam ekspres na który wybuliłam rok temu prawie 3 tyś a dziś można było kupić za 880zł :mur:......szlag by Cię nie trafił ? Musiałam se golnąć kieliszek absoluta.

Powiedz córce że za straty moralne powinna zwrócić Ci różnicę w cenie. :szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że też dajecie  się nabrać na te  piątki.. 

Handlowcy  uznali,  że  cudowne  slowa  WYPRZEDAŻ i PROMOCJA na klientów  nie działa,  to piątek se wymyślili..

 

Toć  ta handlowa  machina  tymi  cenami  większe  cuda  czyni  niźli  Jezus  na weselu..

;)

 

 

Nażarłam  się  tuńczyka..ło jesuuu..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...