Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Barbara48 napisał:

@LACH Słońce Ty moje :love:, jak zrobisz sernik z TAKIEGO twarogu to klękajcie narody. 

A mnie może przybyć nawet 2 kilo jak mnie poczęstujesz :cmok:

Medżik!!! Obłędny: pachnący świeżą śmietanką, słodki, tłusty, bez grudek. A serwatka poszła do marynaty mięs, pieczonych na święta. Katarzynka będzie hepi. :hura:

Screenshot_20181122-115736.png

Edytowane przez LACH
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LACH napisał:

Medżik!!! Obłędny: pachnący świeżą śmietanką, słodki, tłusty, bez grudek. A maślanka poszła do marynaty mięs, pieczonych na święta. Katarzynka będzie hepi. :hura:

Screenshot_20181122-115736.png

Mniam:hura:bedzie serniczek...to ja też poproszę i to wcale nie mały kawałek:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Grzegorz B napisał:

Mhmm nic... dobra dobra. Swoje wiemy..

Grzesiu ja " na robotach" i wierna jestem jak Penelopa ,ale Cruz :haha:, a poza tym w Polsce jak " uprawiam normalny seks" jak ktoś tu wczoraj wyraził ,to na dobrym łóżku, jeszcze lepszym stelażu i zajebiaszczym materacu ( z tym to popłynęłam finansowo :d,)ale wiesz człowiek musi się dobrze wysypiać, zwłaszcza stary człowiek i... może :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Afryka napisał:

Grzesiu ja " na robotach" i wierna jestem jak Penelopa ,ale Cruz :haha:, a poza tym w Polsce jak " uprawiam normalny seks" jak ktoś tu wczoraj wyraził ,to na dobrym łóżku, jeszcze lepszym stelażu i zajebiaszczym materacu ( z tym to popłynęłam finansowo :d,)ale wiesz człowiek musi się dobrze wysypiać, zwłaszcza stary człowiek i... może :szydera: 

Mhm...a jaki to jest "nienormalny seks"?Ciekawe:)Hi hi hi.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Jeszcze tak na 100% nie jestem, bo musze sie zaaklimatyzowac w nowym miejscu pracy, jakies przysmaki wyjesc zmienniczce:haha:

Słyszałam, że ona na diecie była :D? 

Edytowane przez salazar
Idę spać, bo jestem jak włos w zupie :D
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Słyszałam, że ona na diecie była :D? 

Hm...jakby to powiedziec...byla, moze byla, moze bylysmy razem,ale juz jej tu nie ma i niech nie  podsluchuje , bo to na uszy szkodzi:haha:

Lezakuje sobie po obiadku i jest mi dobrze:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, salazar napisał:

Kasiu, u mnie piękne słońce i bezchmurne niebo, ale chyba i tak zapakuję się do łóżka ;).

Jak jestem w pracy to niezależnie od pogody tak najczęściej robię na przerwie.W domu to różnie bywa.Dziś się wyspałam i wenę mam roboczą więc na razie działam,ale w domu to się w każdej chwili można walnąć w bety:)Słonka nie ma dzisiaj ,ale polecę psa wybiegać:)A pauzowym śpioszkom słodkich snów życzę ,byle się Wam trampolina nie śniła:)Jedno zawalone łóżko na jedno forum to limit:)Hi hi hi

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...