Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Afryka napisał:

@Grzegorz B A tam Grzesiu do doopy ...w doopie nie ma zębów :haha:.Ty jednak 100% facet , któremu na widok dentysty zawał grozi ... poproś o dubeltowe znieczulenie i po sprawie.

A ja się boję tych zastrzyków znieczulających i ilę można robię bez ... Córka ma tak samo ... :(

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Też się boję ale bez zastrzyku nie dam się ruszyć. :haha:

Nie wiem czy są odważni na dentystę... Chyba tylko ci co nie poczuli takiego patałacha... Mój syn się nie boi, ale ma wszystkie zęby, włącznie z mądrości, nie wie co to kanałowe leczenie i powody do tego. Ma 28 lat ))))

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze, ze dzisiaj temat dentystyczny sie rozwija. Paskudne problemy zebowe tez dopadly mnie dwa razy na robotach.Ostatnio tuz przed wyjazdem do domu, ale dotarlam w sobote, wiec do poniedzialku musialam z tym zyc. Traume mialam i juz tak ochoczo po orzeszki nie siegam, bo to one byly przyczyna. Przeciez nie moje lakomstwo, bo ja tylko tyciu, tyciu jem:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

Większego cykora ode mnie to chyba nie ma.

Kiedy synek był mały i chodziłam z nim do stomatologa to zdarzało mi się zemdleć :szydera:.

Po drugim razie wypraszano mnie z gabinetu abym dziecka nie stresowała :szydera:

 

Bliźniaczka ? :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Wszystko dziś do doopy. Kilka dni temu zaczął boleć mnie ząb. Wcześniej ukruszył się. Pobolał dwie doby i przestał Ale i tak czułem że tworzy się stan zapalny. Dziś w nocy tak mi dopierdzielił, że teraz wyglądam jak żywy trup. No i Elka jak to Elka, pomimo moich protestów, zapisała mnie do dentysty. Na cito.  O 14.15. Niewielu rzeczy w życiu się boję. Ale dentysta od dziecka mnie przeraża

Chyba wezmę z dzidzi szafki pampersa i tak się wystroję przed wizytą. Mam prywatne ubezpieczenie więc chyba kosztami nie muszę się przejmować

Trzymajcie kciukasy

Aaa, teraz powinienem gnać do Günzburga z dzidzią do urologa. Elka pojechała. Mój losie, jest najgorszym kierowcą w tej galaktyce. Mam nadzieję że wrócą cali i zdrowi. I że kółka nie urowie wjeżdżając na jakiś 40 centymetrowy krawężnik. 

A więc wracając do głownej tezy mojej wypowiedzi: wszystko do doopy

Więcej wiary Grześ w kobiece umiejętności za kółkiem..

Baba jak się uprze,  to pojedzie NAWET TAM,GDZIE NIE CHCE. xd

A sadystka zapewne przyjmie Cię w sensownym tużurku, z dekoltem po pępek..i żeby Cię przytrzymać na fotelu,  przyciśnie swoją klatę do Twojej...

No widziff..od łażu lefiej ..nicz się nie pój,  do weszela czórki się żagoi..xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie umówiłam się na wizytę do dentysty.MTylko przegląd kontrolny.Jak coś wyjdzie ,to do roboty.Nigdy przy plombowaniu nie miałam znieczulenia bo ja bohaterka jestem.Może nie tak do końca ,ale gdy wyrywanego miałam zęba że znieczuleniem ,to pół dnia gębę miałam zdrętwiałą.Okropne uczucie i nigdy więcej.11 grudnia o 11 godzinie mam wizytę.Chyba nie zapomnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór klepaczkowo,,,ciemno to wieczór, @Barbara48 co Ty dzisiaj wyczyniasz,,:szok: jak ja lubię serniczek ,narobiłas zapachu nim na całe forum, nawet poczułam u siebie w domu,że musiałam szybko tutaj wpadać aby się na kawałek zalapać,,:p piękny Ci wyszedł,:tak2:

  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...