Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

15 minut temu, INEZ napisał:

@Baśka powtarzająca się jestem ciekawa jak to było z @Andreaa :).Chciałaś wygryźć koleżankę ze zlecenia ? czy tylko plotek na nią narobiłaś ?a może do Niemców na nią donosiłaś?

Do Niemców to donosiła na partyzantów ze wsi ... najgorzej to się wtryniać między wódkę ,a zakąskę .Tak się ładnie zaprezentowałaś parę chwil temu chcąc pomóc koleżance na trudnym miejscu ,a tu ch..j strzelił w bombki choinki nie będzie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Chcesz szare mydło? :haha:

Szare mydło ? ....O szarej maści to nawet piosenkę znałam . Jakoś tak to leciało : " najlepsza maść na mendy ...szara maść , szara maść , szara maść ...usuwa bóle , swędy ...szara maść , szara maść , szara maść " . Dalej nie pamiętam :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, INEZ napisał:

@Grzegorz B 8000 nie byłeś ale 10000 może "należeć "do Ciebie więc bądź czujny :haha:

Ja nie usnę póki nie dowiem się co to za tysiące ciężko tu Mam, ciężko więc z myśleniem. Bądź tak miła @INEZ i mi pojaśnij

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koleżanki to mam najświeższe informacje .Jutro przyjedzie do niej koordynator i mam nadzieję,że przeniosą ją na inne zlecenie ,żeby nie musiała jechać do Polski :dobrze:

Co do strzelania w bombki to jeszcze trzeba chyba trochę poczekać bo Boże Narodzenie dopiero za miesiąc:d

Nie mogę się już doczekać powrotu do Polski bo mam jak zwykle mnóstwo spraw do załatwienia jedna jest dla mnie szczególnie ważna ;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Po co ja się pytałam. :mur:

Po co ja się pytałam co rodzinka chce pod choinkę. Już mam pierwszy link. "Buciki" za 799,99 po rabacie 20 %. :szydera:

Matko bosko czynstochowsko ?! :szok: ,a skarpetki z 9,99 nie wystarczą ? :szydera:... jednak ten mój grzechotnik z kieszeni całkiem nie zdechł , przysnął z lekka.:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, INEZ napisał:

@Baśka powtarzająca się jestem ciekawa jak to było z @Andreaa :).Chciałaś wygryźć koleżankę ze zlecenia ? czy tylko plotek na nią narobiłaś ?a może do Niemców na nią donosiłaś?

@sayonara 52 kilka dni temu zadałaś mi pytanie.Niech powyższy cytat posłuży za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...