Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, violka napisał:

Musisz się bardziej postarać :szydera:

4 razy zagrałam z babcią w chińczyka i 4 razy przegrałam . Wiedziałam , że jest ze mną zle , ale nie sądziłam , że jest aż tak tragicznie :haha:

:szydera::szydera: nie chciałam pisać ale skoro napisałaś to już wszyscy wiedzą

Edytowane przez 1bozka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Musisz się bardziej postarać :szydera:

4 razy zagrałam z babcią w chińczyka i 4 razy przegrałam . Wiedziałam , że jest ze mną zle , ale nie sądziłam , że jest aż tak tragicznie :haha:

A ja po kilku przegranych w Halmę ogrywam babcię .I to od dwóch tygodni.Po pięć kolejek pod rząd.Czekam kiedy zniechęci się.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tydzień będę mogła  podziwiać Weihnachtsmarkt :d Cieszę się bardzo , bardzo , ale stracha mam wielkiego , że znowu dam się ponieść nastrojowi i popłynę z kasą :haha: Już lekko przesadziłam na sklepowym szaleństwie :haha:Ale jak tu się powstrzymać przy tych wszystkich cudnościach , do tego piękna świąteczna muzyka w tle i rozum diabli wzięli :szydera:1447403872_WhatsAppImage2018-11-18at18_48_13.thumb.jpeg.314c9885edc5b878bf4e5c46199dff28.jpeg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wychodziłam na busa to przy drodze były ślady dzikusów z nocy.Wracam,wysiadłam a tu ziemia zryta na świeżo ,prawei że parująca i smród okropny.Trzeba mnie było widzieć jakim kłus galopkiem przez wertepy zapierdzielałam,ha ha ha .Już szarawo było bo przed 16ą.Masakra z tymi dzikami.A żeby było jeszcze weselej to na rezerwacie w Łazach pokazały się wilki...Pytał mnie znajomy w busie czy nam pod chałupę nie podchodzą ,komus na wsi cielaka zagryzły.Noż kuźwa,jakby to były jakie Bieszczady to jeszcze ,ale tu???Jeszcze mi Yogisia zjedzą:(

Poza tym przenikliwe wietrzysko,ale nic nie pada.Jutro już nigdzie nie planuję się włóczyć.

Afera z KNF ma jeden plus-euro poszło w górę. Po 4,30 dziś wymieniałam w kantorze.Takie stawki bardzo dawno na mieście nie było.

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, foczka63 napisał:

Jak wychodziłam na busa to przy drodze były ślady dzikusów z nocy.Wracam,wysiadłam a tu ziemia zryta na świeżo ,prawei że parująca i smród okropny.Trzeba mnie było widzieć jakim kłus galopkiem przez wertepy zapierdzielałam,ha ha ha .Już szarawo było bo przed 16ą.Masakra z tymi dzikami.A żeby było jeszcze weselej to na rezerwacie w Łazach pokazały się wilki...Pytał mnie znajomy w busie czy nam pod chałupę nie podchodzą ,komus na wsi cielaka zagryzły.Noż kuźwa,jakby to były jakie Bieszczady to jeszcze ,ale tu???Jeszcze mi Yogisia zjedzą:(

Poza tym przenikliwe wietrzysko,ale nic nie pada.Jutro już nigdzie nie planuję się włóczyć.

Afera z KNF ma jeden plus-euro poszło w górę. Po 4,30 dziś wymieniałam w kantorze.Takie stawki bardzo dawno na mieście nie było.

 

Poczekaj trochę, a dotrze w twoje okolice jegomość żubr spod Choczewa...:haha: I to nie żart...wędruje sobie byczek...kraj piękny zwiedza...a do ciebie ma prosto jak z byka, tfu...z bicza strzelił :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...