Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Bez przesady. Ja nie sypiam za dnia. Szkoda mi życia. Poza tym żadna ze mnie kura:szydera:

A ja sypiam.W pracy prawie zawsze bo nie dojechaąłbym do wieczora a w domu to różnie.Dziś się narobiłam jak nie wiem co i właśnie idę spać ,na godzinkę.Tyle mi wystarczy,żeby w kinie nie zasnąć:)Hi hi hi

Ogród prawie uporządkowany-6 taczek liści i opadłych jabłek,zupka ugotowana,włosy zafarbowane.Ciastek nie będzie bo gaz się kończy i jeszcze mi surowe zostaną na blaszce,Jutro.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, foczka63 napisał:

A ja sypiam.W pracy prawie zawsze bo nie dojechaąłbym do wieczora a w domu to różnie.Dziś się narobiłam jak nie wiem co i właśnie idę spać ,na godzinkę.Tyle mi wystarczy,żeby w kinie nie zasnąć:)Hi hi hi

Ogród prawie uporządkowany-6 taczek liści i opadłych jabłek,zupka ugotowana,włosy zafarbowane.Ciastek nie będzie bo gaz się kończy i jeszcze mi surowe zostaną na blaszce,Jutro.

Bo Ty pracowita jesteś. A ja leniwiec pospolity (wstyd się przyznać). Nic dziwnego,że nie czuję potrzeby snu:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Bo Ty pracowita jesteś. A ja leniwiec pospolity (wstyd się przyznać). Nic dziwnego,że nie czuję potrzeby snu:haha:

Nie ,nie ,ja mam lenia w herbie:)Od czasu do czasu wena mnie najdzie i zasuwam:)A dziś chciałąm wykorzystać słońce i jako takie ciepełkoPo niedzieli na ogrodowe prace będzie za zimno.Tak więc dziś wena z rozsądkiem zwyciężyły nad leniuchem:)A nieśmiało nadmienię ,że wstałąm po 5ej i się nie kładłam jeszcze,więc że tak powiem ,zasłużyłąm na kocyk i poduszeczkę:)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Barbara48 napisał:

A gdzie przepis? 

Kochana już: zakwas, boczek , kielbaska wiejska, jaja,kielbaska biała, smietana acha i woda.Sol, czosnek Niektórzy dodają ziele angielskie i liść laurowy ..ja nie Ot wszystko.Mysle że śląski jest podobny.Smacznego

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, foczka63 napisał:

Nie ,nie ,ja mam lenia w herbie:)Od czasu do czasu wena mnie najdzie i zasuwam:)A dziś chciałąm wykorzystać słońce i jako takie ciepełkoPo niedzieli na ogrodowe prace będzie za zimno.Tak więc dziś wena z rozsądkiem zwyciężyły nad leniuchem:)A nieśmiało nadmienię ,że wstałąm po 5ej i się nie kładłam jeszcze,więc że tak powiem ,zasłużyłąm na kocyk i poduszeczkę:)

O jeżuniu z kolcami! 5 to jeszcze ciemna noc!

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, 1bozka napisał:

Kochana już: zakwas, boczek , kielbaska wiejska, jaja,kielbaska biała, smietana acha i woda.Sol, czosnek Niektórzy dodają ziele angielskie i liść laurowy ..ja nie Ot wszystko.Mysle że śląski jest podobny.Smacznego

Taki sam oprócz śmietany 

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...