Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Danusiu, masz tak jak ja.

Tylko ja w tym cieplutkim szlafroku z Mallorki :szydera:zeby nie było, nie ukradłam, jaram na foteliku w łazience :szydera:

Ja to takich tu możliwości nie mam... Kibelek co prawda mam osobny, ale malutki i bez okna.))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michasia 1959 napisał:

@Maria Jolanta Ja jak wyjezdzałam na drugie zlecenie to córka Pdp przyznała się pod koniec mojego pobytu / a byłam prawie dwa lata /, że wzięli mnie na próbę 2 tyg. bo ze zdjęcia wygladałam - "bez kija nie podchodz. Fotki nie widziałam bo na szybkiego firma robiła, rzeczywiscie jak zobaczyłam mój profil to sama się siebie bałam.zadzwoniłam i zmienili mi zdjęcie.O.o

Raz też, w jednej z firm zobaczyłam swój profil. I też wtedy firma foty pstrykała. I sie wzięłam wystraszyłam. Wyglądałam jak seryjny morderca. Tylko bandany na szyi brakowało. A rodzinka, do której jechałam, była przekonana, że wysłali kogoś innego niż było to zadeklarowane. Od tamtej pory sama fotencje podsyłam. Aby nikt mnie nie oskarżył o wywołanie zawału pikaw:szydera:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, BabaJagusia napisał:

@geronimo -nie czarujmy się:z wami facetami matka natura jakoś tak/niesprawiedliwie:haha:/obchodzi się łagodnie,kobitki mają zdziebko pod górke.-.- Sama na własne oczęta widziałam w busie panią,na widok której przyszła mi taka myśl  rany -przez pomyłkę wsadzili do busa podopieczną:szok:.Kobita -przy pomocy kierowcy-ledwo wchodzila i wychodziła z auta.No ale jak mówią:nie moje małpy,nie moje zoo.

O czym Ty kobieto mówisz? :d :d :d . Jakie łagodniej? Rozejrzyj się, ale w Polsce, nie w De, jak wyglądają panowie około 50 i więcej. Niechlujni, z wielkimi brzuchami, z patykowatymi odnózami :d , z łysinami, z brakami w uzębieniu, o kolorze tego ostatniego nie wspomnę, no weź........... Kobitka 50 i więcej +, to czy grubsza czy chudsza, włoski sobie ufarbuje, ciuszek fajny załozy, bizuteryjkę, buciki, paznokietki pomaluje , ust korale podkreśli i wygląda elegancko. Panowie w Pl w mocno srednim i więcej wieku, kompletnie o siebie nie dbają i wyglądają fatalnie. Kobitki w jesieni życia mają lepiej i wyglądają o niebo lepiej. Poza tym genetycznie są skazane na power, usmiech i takie tam. Mężczyzni w tym wieku, to na ogół stare pierdasy bez ikry, bez apetytu na życie i mocno wrażliwi na swoim punkcie :d Z góry przepraszam jesli kogoś dotknęłam :d , ale taka jest prawda :d 

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Raz też, w jednej z firm zobaczyłam swój profil. I też wtedy firma foty pstrykała. I sie wzięłam wystraszyłam. Wyglądałam jak seryjny morderca. Tylko bandany na szyi brakowało. A rodzinka, do której jechałam, była przekonana, że wysłali kogoś innego niż było to zadeklarowane. Od tamtej pory sama fotencje podsyłam. Aby nikt mnie nie oskarżył o wywołanie zawału pikaw:szydera:

Jak seryjny morderca, to się wygląda na zdjęciu paszportowym, oraz do dowodu osobistego :d . Masakra jakaś.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc klepacze,,,:oklaski:  @Barbara48 jedno i drugie,,ma być piękniutkie:szydera:  przecież tutaj są same talenty,,wszystko mają ,kiedyś ktoś  pisał,że język najważniejszy,,goowno prawda,, fota najważniejsza i referencje,,a język na końcu:haha: ja tak mialam,,może jest też inaczej w innych agencjach,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

O czym Ty kobieto mówisz? :d :d :d . Jakie łagodniej? Rozejrzyj się, ale w Polsce, nie w De, jak wyglądają panowie około 50 i więcej. Niechlujni, z wielkimi brzuchami, z patykowatymi odnózami :d , z łysinami, z brakami w uzębieniu, o kolorze tego ostatniego nie wspomnę, no weź........... Kobitka 50 i więcej +, to czy grubsza czy chudsza, włoski sobie ufarbuje, ciuszek fajny załozy, bizuteryjkę, buciki, paznokietki pomaluje , ust korale podkreśli i wygląda elegancko. Panowie w Pl w mocno srednim i więcej wieku, kompletnie o siebie nie dbają i wyglądają fatalnie. Kobitki w jesieni życia mają lepiej i wyglądają o niebo lepiej. Poza tym genetycznie są skazane na power, usmiech i takie tam. Mężczyzni w tym wieku, to na ogół stare pierdasy bez ikry, bez apetytu na życie i mocno wrażliwi na swoim punkcie :d Z góry przepraszam jesli kogoś dotknęłam :d , ale taka jest prawda :d 

Haha co Ty ???, Mężczyźni 50 plus nie wyglądają?????? Ja nie wiem gdzie  takich widziałaś bo ja odwrotnie.Zadbani ,wolni ,ustawieni świadomi swojej męskości...takich znam

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

O czym Ty kobieto mówisz? :d :d :d . Jakie łagodniej? Rozejrzyj się, ale w Polsce, nie w De, jak wyglądają panowie około 50 i więcej. Niechlujni, z wielkimi brzuchami, z patykowatymi odnózami :d , z łysinami, z brakami w uzębieniu, o kolorze tego ostatniego nie wspomnę, no weź........... Kobitka 50 i więcej +, to czy grubsza czy chudsza, włoski sobie ufarbuje, ciuszek fajny załozy, bizuteryjkę, buciki, paznokietki pomaluje , ust korale podkreśli i wygląda elegancko. Panowie w Pl w mocno srednim i więcej wieku, kompletnie o siebie nie dbają i wyglądają fatalnie. Kobitki w jesieni życia mają lepiej i wyglądają o niebo lepiej. Poza tym genetycznie są skazane na power, usmiech i takie tam. Mężczyzni w tym wieku, to na ogół stare pierdasy bez ikry, bez apetytu na życie i mocno wrażliwi na swoim punkcie :d Z góry przepraszam jesli kogoś dotknęłam :d , ale taka jest prawda :d 

Jak bym siebie widział...:d Zostało mi tylko pomalować pazurki, zrobić makijaż, szpilki, pończochy i takie tam... Tylko kto to doceni? Żona? Obstalują mi chyba kaftan jakiś w modnym kolorze...:d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, 1bozka napisał:

Haha co Ty ???, Mężczyźni 50 plus nie wyglądają?????? Ja nie wiem gdzie  takich widziałaś bo ja odwrotnie.Zadbani ,wolni ,ustawieni świadomi swojej męskości...takich znam

Też takich znam. Na szczęscie. Niestety czym dalej w las tym ciemniej :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Czesc klepacze,,,:oklaski:  @Barbara48 jedno i drugie,,ma być piękniutkie:szydera:  przecież tutaj są same talenty,,wszystko mają ,kiedyś ktoś  pisał,że język najważniejszy,,goowno prawda,, fota najważniejsza i referencje,,a język na końcu:haha: ja tak mialam,,może jest też inaczej w innych agencjach,,

Część blondasku:szydera::cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, kris napisał:

Jak bym siebie widział...:d Zostało mi tylko pomalować pazurki, zrobić makijaż, szpilki, pończochy i takie tam... Tylko kto to doceni? Żona? Obstalują mi chyba kaftan jakiś w modnym kolorze...:d

Biały najmodniejszy...podobno. :d 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Dodzisława prawda i to w 100% :tak: tych zadbanych panów to na placach można policzyć  a może ja mieszkam w takim obórkowie,,gdzie same walanki chodzą:hura:

Przyjedźcie do Rzeszowa to Wam głowa będzie wokoło głowy sama się obracać.haha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi Wiedziałam, że taka kobieta jak Ty, z pewnoscią przyzna mi rację. I jeszcze dodać muszę do mojej poprzedniej wypowiedzi, ze te cholerniki się nie myją, jak boga kocham. Owszem, wymuskanych aktualnie jest sporo, ale.......to jednak dalej jaskółka, ktora wiosny nie czyni. Nie dbają o siebie ani trochę te chłopy, ale za to chcieliby księzniczki 20+ :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...