Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Zawsze trzeba sobie coś wytłumaczyć. :haha:

Ja lubię być w pracy wiosną i latem bo nie mam ogrodu a tu przynajmniej zawsze trafiam do domów z ogrodem.

nie mam okreslonej pory roku kiedy lubie jechac do siebie...zawsze jest mi dobrze ...latem...zima ...wiosna...z ta roznica ze zima jest bialo i  ziiiiimno ale sa za to swieta...ogrodu nie mam ale...mam ukochana plaze mnostwo jodu i swoj swiat...nie lubie ogrodow, nie mam pojecia co i jak wiec ciesze sie okrutnie ze tu mam balkon a nawet dwa...lubie patrzec na roslinki ale zeby jepielegnowac...trzeba mic pojece ja takwego nie posiadam ..o sorki..wiem jak usmiercic storczyka

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uffff-nareszcie usiadłam i w tzw."międzyczasie"lektura forum,jedzonko i kawusia.No i e ferworze "zajęć"zapomniałam przywitać się-bo czynię teraz:cześć2:.Kurcze blade-coś ciemnawo się robi a to dopiero 16 "z groszem".Ganiam jak przysłowiowy kot z pęcherzem bo w niedzielę wyjazd.Czy to jutro jest "czarny piątek".Cos mi się tak kolacze.A może się mylę.Czy tak czy inaczej-miłego popołudnia.

Edytowane przez BabaJagusia
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak patrze dzis na tutejsza ,,pucfrauke,,

Jest tu od 25 lat.

Zapitala w ogrodzie tez.

Dzis zimnica, ona wykonuje rozne rzeczy w ogrodzie(az mi glupio jak wychodze palic i siedze na tarasie)

Dziewczyny nie dawno pisaly ile wzial ogrodnik za 3 godziny pracy.

A ta zasuwa za 10 ojro na godzine.

No chyba,ze moze PDP dorzuci jej dzisiaj ekstra za ogrod..

Cholera,ze tez nie upomni sie o wiecej,

PDP przywiazana do niej i pewnie by jej podniosla,

Az przykro patrzec, ze po tylu latach PDP nie potrafi docenic ,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobre popołudnie, wreszcie usiadłam i nawet zaległości forumowe nadrobiłam. Dziś od rana znowu w ciastkach siedziałam,dziś 3 rodzaje popełniłam,a jutro pauza bo już zaczynają mi się śnić :haha:, mózg mi się chyba też lekko od piekarnika naświetlił,bo e-fajkę zamiast liquidem napełniłam wodą mineralną ,średniogazowaną... O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, BabaJagusia napisał:

Uffff-nareszcie usiadłam i w tzw."międzyczasie"lektura forum,jedzonko i kawusia.No i e ferworze "zajęć"zapomniałam przywitać się-bo czynię teraz:cześć2:.Kurcze blade-coś ciemnawo się robi a to dopiero 16 "z groszem".Ganiam jak przysłowiowy kot z pęcherzem bo w niedzielę wyjazd.Czy to jutro jest "czarny piątek".Cos mi się tak kolacze.A może się mylę.Czy tak czy inaczej-miłego popołudnia.

Na wyprzedaże , załapiesz się po gorszej stronie mocy :haha: " Czarny piątek jest zawsze w ostatni dzień listopada " Czekam z utęsknieniem :oklaski::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Na wyprzedaże , załapiesz się po gorszej stronie mocy :haha: " Czarny piątek jest zawsze w ostatni dzień listopada " Czekam z utęsknieniem :oklaski::szydera:

W zeszłm roku zawiodła się na "czarnym piątku",jakieś lipne 20% rzucili w sklepach jak ochłap psu . Już lepiej wychodzę na przypadkowych zakupach,zawsze coś fajnego ,markowego upoluję . Ostatni mój nabytek to płaszcz s. Oliver za jedyne 18 €,cena pierwotna 179 €. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ivanilia40 napisał:

W zeszłm roku zawiodła się na "czarnym piątku",jakieś lipne 20% rzucili w sklepach jak ochłap psu . Już lepiej wychodzę na przypadkowych zakupach,zawsze coś fajnego ,markowego upoluję . Ostatni mój nabytek to płaszcz s. Oliver za jedyne 18 €,cena pierwotna 179 €. 

Ale mnie zdołowałaś :grzmotnąć:   Gdzie robi się tak tanie zakupy ? Tylko nie mów , że TKMaxx bo jestem tam często i takich cudów nie widzę :( Już jedna taka wredna Mysz :haha: też się przechwalała takimi cenami >:( aż filetowych kolorów nabrałam ze złości :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka tak właśnie wTKmaxx :haha:,ale mam tu jeszcze kilka innych sklepów niemarkowych,za to ze ślicznymi ciuszkami i oczywiście promocjami. Jednak do TKmaxxu się nie umywają. Jedynie co tylko buty tam trudno mi upolować,mam za to niedaleko Schuhe Zenter i rewelacyjne promocje.

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, ivanilia40 napisał:

@violka tak właśnie wTKmaxx :haha:,ale mam tu jeszcze kilka innych sklepów niemarkowych,za to ze ślicznymi ciuszkami i oczywiście promocjami. Jednak do TKmaxxu się nie umywają. Jedynie co tylko buty tam trudno mi upolować,mam za to niedaleko Schuhe Zenter i rewelacyjne promocje.

Możesz mi powiedzieć ile godzin przebywasz w TKmaxx podczas poszukiwań ? :haha:Ja tam łażę , przeczesuję wszystkie regały i takich cen nie widzę  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, violka napisał:

Możesz mi powiedzieć ile godzin przebywasz w TKmaxx podczas poszukiwań ? :haha:Ja tam łażę , przeczesuję wszystkie regały i takich cen nie widzę  :(

Wcale nie dużo bo tylko na czas pauzy minus dojazd do centrum rowerem około 10 km.Trzeba oglądać prawie każdą metkę,bo perełki często wiszą wśród innych ubrań. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, geronimo napisał:

@Barbara48 w jednym miejscu mieli chyba z pięć profili

sami mnie pokazywali,to zalezy od rodzin,co niektórzy rzeczywiście

robią sobie kastingixd

Nie wiedziałam że to się tak odbywa, nosz, jak na targu końskim :szok:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@violka -Ty to umiesz "pocieszyć".A może to i lepiej?! Po drugiej stronie będę na jakimś za... Nie wiem czy tam na noc nie zwijają asfaltu;). No i na wszelki wypadek poszalałam zakupowo -zgodnie z filozofią-Tu i TERAZ:hura:.Chwyciłam "momencik" jak tylko obniżyli ceny na moje ukochane Clarksy i /powiem w zaufaniu/...tadam!::tak2: kupiłam 3 pary!

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, ivanilia40 napisał:

Danusiu kochana,jakby te dwa szlafroki było mało,załóż trzeci :szydera:

Trzeba się zacząć leczyć :haha:Może jeszcze nie z demencji, ale z tego, że fajka mi najlepiej podchodzi na siedząco i w szlafroku to tak... :haha: Tylko nie wiem objaw jakiej choroby to jest :szydera: Pewnie SKS jakiś :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, ivanilia40 napisał:

@violka tak właśnie wTKmaxx :haha:,ale mam tu jeszcze kilka innych sklepów niemarkowych,za to ze ślicznymi ciuszkami i oczywiście promocjami. Jednak do TKmaxxu się nie umywają. Jedynie co tylko buty tam trudno mi upolować,mam za to niedaleko Schuhe Zenter i rewelacyjne promocje.

Łeee..nuda. 

A ogrodniczych nie  mają  porządnych  z obniżkami?

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...