Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dopiero zauważyłam,ze mnie cytowałaś:szydera:

Jaka wiosna? Czemu wiosna? Zima będzie okrutna! Styczeń.  Dzień po urodzinach mych (18 plus):szydera:

Ja chyba dopiero na wiosne bede w domu. Po co mi urlop kiedy smog zalega.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, MeryKy napisał:

Ja chyba dopiero na wiosne bede w domu. Po co mi urlop kiedy smog zalega.

Zawsze trzeba sobie coś wytłumaczyć. :haha:

Ja lubię być w pracy wiosną i latem bo nie mam ogrodu a tu przynajmniej zawsze trafiam do domów z ogrodem.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, MeryKy napisał:

Lucynko z Beatką tego bez pól litra nie rozgryziecie. Kawa tu nie pomoże.

I ja nie nadążam i nie zabieram głosu :szydera:

dokladnie bo jak  mnie jezyk zaswedzi to napisze cos za duzo a po co??? wole inaczej sobie czas spedzic..swiat piekny przeciez no nie?? a w alkoholizm nie chce wpasc bo kto mi za terapie zaplaci?

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:

Miłego listopadowego czwartku dla Wszystkich ...dla babci też :haha:

Ps. I bardzo proszę o zabezpieczenie tych prywatnych szamb ,bo wybijają co jakiś czas i rozbryzgują gdzie popadnie ...a czasem dość mocno podtopią i człowiek siedzi w tym gównie i zastanawia się jak głęboko :| , choć to nie jego podwórko, nie jego szambo ,a umoczony .Przypadek !? Nie sądzę :d

dokladnie ...a jak waniajet przy tym ??strach oddchac nie wspomne o odezwaniu sie 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hallo, halooooo. Autku memu rajfki zmieniłam na przyrodniczo-okolicznościowe, idę teraz ogarnąć wnętrze, oraz zewnętrze autka, albowiem za kilka dni powiozę nim zmienniczkę mą, a na dzień kolejny własną osobę :d . Jeszcze tylko 5 /słownie pięć/ dni do cywila . Hurrrrrra !!!!!! :d :d :d Cmok , cmok.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Nie rozumiem waszych sezonowych dylematów :szok::szydera: Dom, to dom...i niezależnie jaka pora roku uwielbiam do niego wracać i w nim BYĆ, tak po prostu BYĆ :oklaski: Co mi tam smog, co mi tam inne przeszkody...:haha:

Taka mądra jestes bo masz swiezy luft i nie zaznalas tego dobrego :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Michasia 1959 napisał:

Witam.Miłego popołudnia życzę.Mam bilet wyjazdu/powrotu jeszcze nie:szok:/ do Podopiecznego w okolice Bremen.Po raz pierwszy dostałam zdjecie Pdp dom i mieszkanie.

Na takie coś to ja jeszcze nie trafiłam :o

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

@NNNdanuta własnie i to mnie też zamurowało .może to i dobre, oni nas oglądają wiedzą wizualnie kto i my wiemy do kogo./wizualnie/ bo co czeka tez nie wiadoma.

Ale po naszych zdjęciach też nie wiedzą tak naprawdę jacy jesteśmy.

Natomiast pomysł mi się podoba bo działa w obie strony, nie tylko nas oceniają po wyglądzie ale i my możemy kogoś po wyglądzie ocenić. Chociaż.... Gdybym zobaczyła fotkę Kasieńki to nie wiem czy bym przyjechała. :haha:Na pewno nie pojechałabym do Gangreny.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Maria Jolanta Ja jak wyjezdzałam na drugie zlecenie to córka Pdp przyznała się pod koniec mojego pobytu / a byłam prawie dwa lata /, że wzięli mnie na próbę 2 tyg. bo ze zdjęcia wygladałam - "bez kija nie podchodz. Fotki nie widziałam bo na szybkiego firma robiła, rzeczywiscie jak zobaczyłam mój profil to sama się siebie bałam.zadzwoniłam i zmienili mi zdjęcie.O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ale po naszych zdjęciach też nie wiedzą tak naprawdę jacy jesteśmy.

Natomiast pomysł mi się podoba bo działa w obie strony, nie tylko nas oceniają po wyglądzie ale i my możemy kogoś po wyglądzie ocenić. Chociaż.... Gdybym zobaczyła fotkę Kasieńki to nie wiem czy bym przyjechała. :haha:Na pewno nie pojechałabym do Gangreny.

Ja na drugą swoją stelę po "fotce" na pewno bym nie pojechała :haha:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

@Maria Jolanta to z tego powodu na mimprofilu mam fotkę wykonaną osobiście, jeszcze mnie się nie zdażyło żeby mnie jakaś rodzina nie zaakceptowałaxd

Mam praktykę w kastingach, a to jest swego rodzaju kasting.

Mnie córcia w domu fotki cyknęła komórką i tylko raz nie wygrałam castingu. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...