Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

29 minut temu, ivanilia40 napisał:

Mnie talentów nie brakuje,ale jakoś nie potrafię tego na euro zamienić ,mam np. talent do sprzątania,ale za żadne pieniądze nie pójdę na pucki. -.- Muszę pomyśleć nad talentem do zakupów, bo to potrafię doskonale robić, jakby ten talent wykorzystać i jeszcze zarobić.:haha:

Chcesz mi mój talent zabrać :oxd Do sprzątania to ja mam talent :haha:, ale też na pucki nie pójdę :), ale choć nie czuję się całkowitym beztalenciem. Z talentem do zakupów coś zrób, bo jaa w te klocki to nie jestem mocna xd

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, violka napisał:

Nie chcesz tam pisać , ale czytasz i przynosić sprawy z tamtego wątku . Jak można oceniać kogoś lub coś na podstawie plotek ? To są ich sprawy i niech załatwiają je między sobą . 

Próbując wytykać cudze błędy , nie poprawisz swojego , już dawno nadszarpniętego wizerunku , na który tak dzielnie sobie zapracowałaś .

Ja nie oceniam nikogo, każdy wie co zrobił źle i niech z tym żyje.

Generalnie życzę Wszystkim bez wyjątku zdrowia, reszta sama przyjdzie :serce:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry,,klapaczkowo,,,wpadła Blondi z ogromnymi talentami,,pierwszy to trochę popsuć, drugi to trochę naprawić,,talentem tez jest praca fizyczna, oraz samodecydowanie,:oklaski: to tak z ostatniej chwili,,lecę w antyki bo wczoraj zero chwili,,a starocie pchają się tu,,:hura:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, ivanilia40 napisał:

Kiedyś było ogłoszenie,że szukają modela(ki) do leżenia w trumnie na wystawie zakładu pogrzebowego. Płacili niezłą dniówkę,ale trzeba było tak leżeć i nic nie robić przez około 8 godzin.:haha:

Taka zachęta: umieraj młodo, żeby tak ładnie wyglądać po śmierci O.o:d:haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, 1bozka napisał:

To jakby coś się dalo zrobić z tym utopionym i rozbitym srajdkiem ...może chociaż z dwóch jeden...tak na wypadek wszelki haha gdybym coś gdzieś znowu haha utopila :szydera:

Pierwsza komorke moj synek probowal utopic w Bystrzycy Klodzkiej. Synka wyciagnelismy, sprzecicho tez, podsuszylismy i synek dziala a  sprzet do muzeum sie nadaje.

Potem inne z wyjmowana bateria ratowalam suszeniem. Teraz te nierozbieralne to chyba nie do uratowania. 

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, hawana napisał:

Pierwsza komorke moj synek probowal utopic w Bystrzycy Klodzkiej. Synka wyciagnelismy, sprzecicho tez, podsuszylismy i synek dziala sprzet do muzeum sie nadaje.

Potem inne z wyjmowana bateria ratowalam suszeniem. Teraz te nierozbieralne to chyba nie do uratowania. 

To ja w wannie utopilam za dużo gadałam:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Teresadd Las trzcin i pełno dzikowych śladów:(Jak tamtędy idę ,to zawsze szybciutko i z duszą na ramieniu:( Wyszłam z domu po 9 wróciłam po 15ej....Prawdziwa wyprawa,he he .Ale wszystko z listy spraw załatwiłam.

Zmieniłam fryzjerkę  z pani w moim wieku na młodziutką dziewczynę,która zupełnie inaczej mnie ostrzygła,lat odjęła,twarz uczesaniem wyszczupliła:)Jestem mega zadowolona:)

Nie wysyłałam dawno listów i zdziwona byłam ,że jeden mały znaczek kosztuje 2,60:)Normalnie jak przybysz z kosmosu.hi hi hi

Mój krokomierz naliczył dziś prawie 15tys kroków:)

Kolejna wyprawa do miasta, niegdyś wojewódzkiego chyba w poniedziałek mnie czeka, jak kaska na konto wpłynie.Wypłacić ,wymienić wpłacić,jak trafię to kupić kozaki długie i do domu:)

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, INEZ napisał:

Dość miarka się przebrała @Joy i @violka czekajcie na powiadomienie z sądu .Sprowokować kolejny raz się nie dam  .Czujcie się powiadomione .

Ojej :( Polka Polce? Opiekunka Opiekunce chce sąd zafundować?  A gdzie Twa wielkoduszność się podziała? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, hawana napisał:

Pierwsza komorke moj synek probowal utopic w Bystrzycy Klodzkiej.

Telefon to nie ,ale utopiłam raz zegarek w zupie pomidorowej ,w dodatku zorientowałąm się dopiero jak go na chochelce zobaczyłam:)Nie nadawał się oczywiście już do niczego:(

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, INEZ napisał:

@Joy  wkrótce się dowiesz  gdzie.

Póki co to jeszcze w Polsce jest wolność słowa.Mam prawo wyrażać swoją opinię ,jakakolwiek by ona nie była.Więc wrzuć na luz,bo to już nawet nie jest zabawne.A jak chcesz to zaraz Ci zacytuję Twoje pyskówki pod moim adresem.Właściwie nie zaraz,jutro.Bo teraz mi się nie chce :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, foczka63 napisał:

Telefon to nie ,ale utopiłam raz zegarek w zupie pomidorowej ,w dodatku zorientowałąm się dopiero jak go na chochelce zobaczyłam:)Nie nadawał się oczywiście już do niczego:(

Najłatwiej topią się te trzymane w kieszeni na piersi xd Jeden mi wpadł prosto do kawy, po którą się schylałam bo stała na niskim stoliczku, a drugi do wiaderka z woda (przy myciu podłogi). Ten miałam w obudowie i zdążyłam go wyciągnąć zanim się napił xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Kiedyś było ogłoszenie,że szukają modela(ki) do leżenia w trumnie na wystawie zakładu pogrzebowego. Płacili niezłą dniówkę,ale trzeba było tak leżeć i nic nie robić przez około 8 godzin.:haha:

Ja pierdziu....to coś dla mnie :oklaski: Oby nie na minijob...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...