Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Tylko niedobitki są filigranowe...na palcach jednej ręki można je policzyć...:haha: A my wszystkie to Sofi'e Loren'y albo inne rubensowskie piękności...:szydera: 

Sophia Loren była dla mnie (jeszcze filigranowej :haha:) jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie... Teraz uroda stała się czymś tak powszechnym, że takie laski spotyka się codziennie na ulicy... No może nie tak powszechnie w De :haha:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LACH napisał:

@lucyna.beata Ty też pomykasz na rowerku??? :hura::serce::hura:

Screenshot_20180616-154812.png

zawsze kiedy ma tylko czas, teraz mam te mozliwosc ale wczesniej albo roweru nie bylo albo roboty ful i w przerwie odsypialam nocki albo wszedzi byly gorzyste tereny, tu kolo berlinam luz...mam rowno plasko i sciezek wypasik, no i czas moge troche sobie negocjowac...staram sie regularnie jezdzic 3-4razy w tygodniu ...zima tez mi nie przeszkadza...w srode mialam 50km na liczniku zmeczona wrocilam ale uczucie jakie mi towarzyszylo ...moge poworwnac do or..zmu na innym podlozu:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Sophia Loren była dla mnie (jeszcze filigranowej :haha:) jedną z najpiękniejszych kobiet na świecie... Teraz uroda stała się czymś tak powszechnym, że takie laski spotyka się codziennie na ulicy... No może nie tak powszechnie w De :haha:

ale uroda a uroda..jest uroda z nautry jest uroda zrobiona...sophia do dziisiaj jest nadal piekna kobieta bez dodatkow....sama w sobie jak wino ...ale jak porownuje mlode lachony  to szukam szukam i nie moge znalezc piekna naturlanego. zmienily sie trndy  makujazu, wydete wary, podciagniete jak popreg u konia cycki, doklejone klaki ale wordynary sposob i tony po=udru..a gdzie ten powab?? moze jestem staromodna ale wydaje mi sie umiejetnie wydobyc to co piekne w kobiecie wcale nie latwo i nie wystarczy klej, zaczepy, sztuczne rzesy ...ale takie ordynarne ...minimum czasami wystarczy zeby zobaczyc w lustrze kogos zupelnie innego..no ale co ja sie bede wymadrzac...my to wiemy przeciez 

no dobra masz racje...w de...wsord rodowiitych niemek trudno trafic na "rarytas"

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, lucyna.beata napisał:

ale uroda a uroda..jest uroda z nautry jest uroda zrobiona...sophia do dziisiaj jest nadal piekna kobieta bez dodatkow....sama w sobie jak wino ...ale jak porownuje mlode lachony  to szukam szukam i nie moge znalezc piekna naturlanego. zmienily sie trndy  makujazu, wydete wary, podciagniete jak popreg u konia cycki, doklejone klaki ale wordynary sposob i tony po=udru..a gdzie ten powab?? moze jestem staromodna ale wydaje mi sie umiejetnie wydobyc to co piekne w kobiecie wcale nie latwo i nie wystarczy klej, zaczepy, sztuczne rzesy ...ale takie ordynarne ...minimum czasami wystarczy zeby zobaczyc w lustrze kogos zupelnie innego..no ale co ja sie bede wymadrzac...my to wiemy przeciez 

no dobra masz racje...w de...wsord rodowiitych niemek trudno trafic na "rarytas"

Masz 100% racji:dobrze::zdrówko:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi za mna moj cien...dopytuje...podtyka pod nos a to truskawki a to wode z cytryna bo wie ze pije...odpuscilo na chwile wiec moge z wami dysktutowac...siedzie wiec z recznikiem na glowie..nie ruszam glowa zeby spokoju nie zburzyc..i wygadam jak seherezada..mam jeszcze na tylku luznie przewiewne portki wiec komplet

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Wodę z cytryną pijam nałogowo aż japę wykręca, co niektórym:szydera:

no to jest nas dwoje

mam tu w kuchni baniak a dziadek mi kupuje co tydzien 5kg cytryn wiec zaczynam dzien od baniaka wody z imbirem i cytryna potem kolejny i kolejny itd...nie licze ile tego wypijam dziennie ale takie trzy po 0,7 lita schodza ado tego kawa i woda z butelki..

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

no to jest nas dwoje

mam tu w kuchni baniak a dziadek mi kupuje co tydzien 5kg cytryn wiec zaczynam dzien od baniaka wody z imbirem i cytryna potem kolejny i kolejny itd...nie licze ile tego wypijam dziennie ale takie trzy po 0,7 lita schodza ado tego kawa i woda z butelki..

Tyż pijam z imbirem, a tak w ogóle to imbir używam również do zup i sosów:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Noo...ja też uzywam do zup i sosów . W domu też litr wypijam ...imbiru .

a jaki masz przepis na ta miskture? ja kroje swiezy imbir na cieniutkie plastry i zlaewam goraca woda azostawiam na troche i siorbie...hamuje laknienie 

z rana jak to w przepisie od naszej kolezanki daje lyzeczke miodu kukrkmy i cynamonu i tez wygulgam cla szklane 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dobry wieczór.

Babcia wyduszowana" , mieszkanie lśni, zakupy porobione są, racuszki dla Babci usmażone bo bardzo je lubi i cieszy się.

Miłego wieczoru życzę. A to jest moja Babcia zajada truskawki,,,

140 (5).jpeg

jakas malutka ta twoja babcia:haha:

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...