Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Blondi napisał:

Fioletka chyba Ciebie dopiero rozbiera coś,,zdrówka, soczek z cebuli, miodzik z herbatką,:cmok:

Soczek z cebuli działa na mnie tak samo jak laktoza. Na miodzik jestem też uczulona.

Ale spokojnie. Nic mnie nie rozbiera. To już ostatnia prosta:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Metallica dudni od rana drugi dzień muszę się energetyzować przez te nocne rozmowy telefoniczne o ile dzidzia wydaje się być ożywiona moją muzykoterapią, o tyle Elka przyszła na górę ze zbolałą miną nic nie mówi, jest dobrze wychowana OK, jutro zacznę dzień Hildegardą von Binden. To Elki klimaty. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sałatkę jarzynową robię, warzywka ugotowane ale pokroję później. Za dużo nagotowałam i tak się zastanawiam czy mogę zamrozić pokrojone warzywka do sałatki ? Oczywiście bez majonezu.

A na obiad barszcz ukraiński. Więcej nie kupię tych ichnich gotowanych buraków. Zupa ma paskudny kolor ! Ale smaczna wyszła. Tylko ten kolorek....

Następnym razem upiekę buraki i zrobię po swojemu.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj , pod moim oknem , wiewiórki urządzają sobie wojenkę . Tak się pobiły na gałęzi , że jedna spadła z wysokości pierwszego piętra . Serce zamarło mi na moment , ale bidulka szybko wstała i uciekła na drugie drzewo . Ta co ją zrzuciła , ruszyła za nią w pościg i przeskoczyła na świerk z odległości trzech metrów . Po krótkim pościgu dopadły się i wydawały przy tym dziwne dzwięki . Pierwszy raz było mi dane , usłyszeć krzyk wiewiórek :haha: Na tym kończę relację z dzisiejszego dnia w pracy :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, violka napisał:

Biłeś się ?  :haha:

 

33 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mój syn chuligan ?!:szydera:

Było bardzo fajnie. Super atmosfera. Rodziny z dziećmi, zakonnice, starsi ludzie. I tak w mediach zrobią z nas faszystów, ale naprawdę było bardzo w porządku. Nawet jak spotkaliśmy kontrdemonstracje to wołaliśmy: chodźcie z nami!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, asna napisał:

 

Było bardzo fajnie. Super atmosfera. Rodziny z dziećmi, zakonnice, starsi ludzie. I tak w mediach zrobią z nas faszystów, ale naprawdę było bardzo w porządku. Nawet jak spotkaliśmy kontrdemonstracje to wołaliśmy: chodźcie z nami!

Mozna tez uczcic swieto tak jak ja, starsza pani, bardziej pokojowo, czyli zalozyc bialy stanik i czerwone majtki...

I nawet wolac nie trzeba.

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...