Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pochód dzisiaj nie pójdę ale zafunduję sobie całe 8 godzin niepodległości :oklaski:Niech żyje wolność . Wolność i swoboda :oklaski:

Lubię Niemców i lubię język niemiecki , ale cieszę , że nie urodziłam się w czasach , kiedy naszych szkołach i urzędach , można było rozmawiać tylko po niemiecku lub rosyjsku . Pozwolę sobie wkleić rynek mojego miasta , kiedyś i dziś . 456149325_photo(2).jpg.a73ef9b43a227154a0ecf274db4689b7.jpgPierzeja_zachodnia_pl_Rynek_Kepno_7308790.thumb.jpg.910885692259a8f7e42c573d5c8486df.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry w ten mocno refleksyjny i emocjonalny dla mnie dzień - z jednej strony radość, a z drugiej smutek , a nawet złość. Słońce, na szczęście przebija się przez chmury, to może wspólnie ustawimy odpowiednio te proporcje. W krótkiej perspektywie, czyli po południu mam w planie uświęcić ten dzień- msza św. w polskim kościele , a później spotkanie w gronie rodaków . Życzę wszystkim pozytywnych odczuć i radości , pomimo wszystko i wbrew

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@fioletowa.mysz ja trafiam często na zazdrośników,,na Campingu zwrócili mi uwagę,że powinnam miec stroje sportowe,,ale ja przeciez w tym czasie bylam na tańcach to co? mam leginsy ubrac? też nie podobało się paniom niemieckim,że jestem za elegancka na tańce,,wczoraj wszyscy na czarno=prawie na czarno,były może dwie na czerwono,,a ja pudrowy róż:szydera: czyż się nie odróżniam? ale pozytywnie mnie odbierano,a co tam myśleli ? to mi lata,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze musze coś Wam schrajbnąc,,wracamy z balu o 1 w nocy,,pusto w miasteczku,,droga jednokierunkowa i Polizei,,kontrol, a Słodziak zero papierów, bo portfel za gruby aby brac z sobą, wszystko zostało w domu, młody chłopaczek policjant mówi 10 euro i pyta się co pił ,,no tylko apfelshorle,,Słodziak od razu ,że był w pracy na balu ,kamera z tyłu na siedzeniu ,,policjant spojrzał -no jest kamera  i kazał nam jechac dalej,,upiekło się,,:oklaski: 10 euro nie majątek ,,ale obyło sie bez płacenia,,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popołudniowe dzień dobry:)Ładny dzień dziś ,przegoniliśmy psa i siebie przy okazji po polach a wieczorem wybieramy się do Koszalina na instalację zapalenia pomnika Władysława Hasiora „Płonące Ptaki” z okazji dzisiejszego święta.

Sympatycznej reszty dnia:)

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Moja pdp dzisiaj o 3 postanowiła odbyć spacerek,tam gdzie król.....Jako,że prawie wcale nie widzi musiałam jej towarzyszyć w tej drodze przez mękę:haha:Po czym jak udało mi się znów zasnąć to spałam do wpół dziesiątej.Śniadanie miałyśmy po 12 ,obiad prawie zaraz po i wreszcie mogę się spokojnie przywitać:oklaski:.Teraz przed 19 wcisnę w nią kromkę chleba i przed 22 stoczymy małą wojnę o przebranie się do spania.Ale generalnie mam już wolne.Teraz dziadek siedzi z babką a ja mam czas na ,właśnie nie mogę się zdecydować na co:haha:Chyba trochę poklepię z Wami na forum a później może coś obejrzę.Tylko z tym oglądaniem u mnie to różnie bywa,czasami tak tnie,że nie da się :( 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też dorwałam się do pistoletu i kleju, powiem Wam ,że pierwszy raz się tym bawiłam,,pokleiłam ciutkę paluszki,,ale nischt zu tragisch,, bo za małutkie dekoracje chciałam przykleić,ale się udało, musze dokupić tylko coś zielonego i coś dolożyć świątecznego i takie upominki porobię z drzewa i szyszek ,w prezencie dla znajomych niemców w Hiszpanii,  a nie cuda na kiju wymyślac jak to potrafi wiecie kto,,:haha:wydac full kasy i na siłę uszczęsliwiać,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@Joy matko jedyna,,przecież Ty jestes jeszcze młodziutka,,co Ty klepiesz mi tutaj,,:przekleństwa:  jak nie pasuje, przecież nie ubierasz się od góry do dołu jak choinka,, dobrze ,że ja tak nie patrze,,ja patrzę aby w coś tylko się zmieścić,,:szydera:

No jak choinka to na szczęście nie.Ale podoba mi się styl ,który niestety jest już nie dla mnie.A poważne ciuchy mnie przytłaczają :( .Na szczęście ktoś wymyślił dżinsy i chwała mu za to:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja np, nie kupię brązowych spodni ani w zieleni butelkowej ,,ani w kolorze musztardy gdzie widze teraz full tego koloru,,,bo mi się nie podoba,nie lubię szarosci i być ubrana od gory do dołu szaro czy czarno,mam dużo czarnych rzeczy ale dobieram do nich pastele,,kocham jasne buty, buty z postarzałym srebrem i zlotem,  każdy dobiera pod siebie,ale nie wyskoczę na ulicę jak fircyk z konopi, czy jak stara pierniczka, dziidzia piernik mi sie kojaży z taką pudernicą, wymalowaną na maxa, ubraną jak dzidzia, pierdoletków pełno na paluchach i szyji, we wlosach jeszcze kokardy, buty też cudaki ,tak widzę ja dzidzię piernik i mi  daleko do takiego wizerunku,,:hura:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...