Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, maras1 napisał:

hans jest wkurw,,jący ale roboty na 3 h dziennie

A co Ty będziesz się tłumaczył naszej Hawanie ? ....Chcesz więcej i już ....Ty sie nie boj ....Hawana zadając Tobie takie pytania ma w podtekście " ciężkooo...jak jasna cholera , ale dam radę ....aby ojrasy na koncie odliczały się co do centa ! "......Noo...jak my wszyscy zresztą , bo dla idei to się za czasów Lenina robiło ....Jeśli masz szanse wyciągnąć więcej niż masz .....to działaj . A jak nie to do widzenia i w nowe miejsce ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, erika napisał:

Dziękuję bardzo, a na przyszlosc poproszę w kubku takim większym. 

 

 

@erika....moja krew jesteś ...Kto by se tam naparstkiem głowę zawracał ....Jak kawa to w kociołku ...prawie a nie w takim maleństwie :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.:cześć2:

Jeszcze jedna niedziela a DE została mi do zaliczenia. A potem............w drogę do domku:hura:

Goście pojechali skoro świt, życie wróciło na właściwe tory.

Następny najazd w niedzielę. Tym razem wnuczka przyjedzie, bo rodzina okropnie wybredna. Drugi rok zmienniczki nie mogą znaleźć, chociaż agencja stosy ofert przysyła, to dla nich każda nie taka jak trzeba.:grzmotnąć: Jakim cudem ja się uchowałam tutaj tak długo, to nie wiem.

A teraz kawa:kawa2:, papieros:papieros: , prysznic:kąpiel: i do pracy..........

Miłego dnia kochani.:cześć3:

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przegląd wiadomości forumowych zrobiony ....

Dzień dobry ...

Na razie pochmurno , ale ciepluto ...Ptaszyny jakoś dziwnie nie świergolą za głośno ....musi zdają sobie sprawę , że święta niedziela jest ....Wyspałam się jak niemowlę ...Czasu , takiego tylko dla siebie mam jeszcze , że ho ...hooo . Trochę posiedzę sobie tutaj ...może jakąś rundkę w piłeczki walnę ....sie obada jeszcze ....sie zobaczy ....Dziś śniadanie szykuje dla nas ( PDP-ny + ja ) Elka ...tradycyjnie niedzielna jajecznica . Lubię te ichnie tradycje ...czemu nie ...niech se będą .Dobrze mi tutaj ....praca jak praca ...za wiele jej nie ma , ale coś tam do roboty zawsze się znajdzie i gitarra ...aby do przodu ...

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko w niedzielny poranek,  życząc miłego dzionka :całus:.

Chyba SKS mi się załączył, żeby wstawać godzinę przed budzeniem, dramat. 

Jedyny pozytyw to taki że już sobie siedzę w szlafroku na tarasie, z kawą i papieroskiem :love:.

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...