Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Joy napisał:

@Maria Jolanta poćwiczysz dojazd w grudniu :) Bo ja partynicka jestem:szydera:

Ty do mnie podjedziesz, ja mieszkam w mieście a nie na wsi. :haha:

Sięgacie teraz do miejsca gdzie kiedyś był WOPR Wysoka, ośrodek doświadczalny nasiennictwa. :szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

No to byś się bardzo zdziwił.

W sławnym Trójkącie Bermudzkim powstały takie plomby, na które stać bogatych. Zresztą już tam nie mieszka sama patologia. JA tam mieszkam. :haha:

Trójkąt Bermudzki to nie Brochów ... to zupełnie gdzie indziej ... I Trójkąt był "grzeczny" w porównaniu O.o

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Trójkąt Bermudzki to nie Brochów ... to zupełnie gdzie indziej ... I Trójkąt był "grzeczny" w porównaniu O.o

Na Brochowie tylko do szpitala jeździłam. Córka tam rodziła. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia więc pewnie niewiele tam się zmieniło...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Na Brochowie tylko do szpitala jeździłam. Córka tam rodziła. Nie zrobił na mnie dobrego wrażenia więc pewnie niewiele tam się zmieniło...

To była moja szkoła podstawowa. Szpital to późniejsza bajka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, Grzegorz B napisał:

Cudny był ten dzień. Słoneczny ciepły i mogłem jak latem, dłuższy spacerek wykonać z panem Parkinsonem. Pod koniec mocno podkreślił swoją obecność Pan Alzheimer, ale oszczędzę szczegółow 

Screenshot_20181107-185620.png

Nieźle się zamotałeś. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Cudny był ten dzień. Słoneczny ciepły i mogłem jak latem, dłuższy spacerek wykonać z panem Parkinsonem. Pod koniec mocno podkreślił swoją obecność Pan Alzheimer, ale oszczędzę szczegółow 

Screenshot_20181107-185620.png

strasznie zawila droga ....strasznie dominujacy tel alz....wspolczuje..i nie bede sie dopytywac o szczegoly:dobrze:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...