Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Grzegorz B napisał:

A u mnie niby słońce od dwóch dni A mgła jak mleko gęsta, zasłania mi je. Wczoraj, jak z Heinzem wszedłem na Panorama Wag, to na chwilę z mgły wyszliśmy.. Tak to jest jak się mieszka wśród pagórków, ale nisko

Ja tez wśród pagórków, ale chyba jednak na wyżynie :d Ogólnie to nie znoszę tych pagórków .., chyba tylko na jednej steli chodziłam po równym :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Na północy słoneczko też nie rozpieszcza. Ważne że jest na plusie i głowy wietrzysko nie urywa.

Pamiętam takie zimy gdy w listopadzie był śnieg.:haha:

:d to Ty musisz być baaaa.....ardzo stara:szydera:

Witajcie :dyskusja: , powiało wiatrem z Dinozaurowni jak już tutaj takie wspominki zim i innych normalnych pór roku:szydera:aż miło czytać i mieć świadomość, że nie ostałam się sama na tym ziemskim padole z doświadczeniami sprzed wieku:d:haha:. "Za moich czasów" w szpitalu leżało się minimum 4 doby:d, a po operacji na skórze pozostawał ślad smażonej szpyrki i dożywotnie bruzdy po cięciach skalpelem:tak2:

@aniao mimo zabiegu można napisać, że jesteś szczęściarą :cmok:. Żyjesz, jesteś z nami :oklaski: i nic więcej się nie liczy:cmok:. Zdrowiej i wracaj szybciorem na nasze Demenclandii  łono i w dobre warunki:cześć:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kameraden  :d

Co Wam będę mówić jak sami to dobrze wiecie, że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.....:oklaski:

Pierwsze dni....spijamy sobie z dziubkow....miłość kwitnie.....jest och i ach....ciekawa jestem kiedy zacznie iskrzyć....:szydera: :szydera:

Szukamy faceta " złotej rączki " żeby dokończyć to co jest niedokończone....I jest to bardzo trudne zadanie...qźwa....nawet nie wiecie jak :d

Życzę wszystkim spokojnego i milego dnia  :cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Witajcie Kameraden  :d

Co Wam będę mówić jak sami to dobrze wiecie, że wszędzie dobrze ale w domu najlepiej.....:oklaski:

Pierwsze dni....spijamy sobie z dziubkow....miłość kwitnie.....jest och i ach....ciekawa jestem kiedy zacznie iskrzyć....:szydera: :szydera:

Szukamy faceta " złotej rączki " żeby dokończyć to co jest niedokończone....I jest to bardzo trudne zadanie...qźwa....nawet nie wiecie jak :d

Życzę wszystkim spokojnego i milego dnia  :cmok:

Wszyscy zdolni fachowcy , wyjechali za opiekunkami do DE . Musisz się ogłosić na niemieckich stronach , może któryś przeczyta i wróci :haha:

Udanego urlopu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Na północy słoneczko też nie rozpieszcza. Ważne że jest na plusie i głowy wietrzysko nie urywa.

Pamiętam takie zimy gdy w listopadzie był śnieg.:haha:

No kurde, musisz być bardzo wiekowa skoro takie listopadowe śniegi pamiętaszxd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, geronimo napisał:

No kurde, musisz być bardzo wiekowa skoro takie listopadowe śniegi pamiętaszxd

No co ty... @Maria Jolanta to młódka i skoro pisze, że pamięta, to pamięta...:szydera: A może problem leży po twojej stronie? :haha: Demencja się dopadła i zabyłeś? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Mirelka1965 napisał:

No co ty... @Maria Jolanta to młódka i skoro pisze, że pamięta, to pamięta...:szydera: A może problem leży po twojej stronie? :haha: Demencja się dopadła i zabyłeś? :szydera:

O to chodzi że pamiętam i ja jak 1 listopada

w śniegu po kolana na groby zaiwaniałem

No ale ja tyż jestem jeszcze młodzikxd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, violka napisał:

Wszyscy zdolni fachowcy , wyjechali za opiekunkami do DE . Musisz się ogłosić na niemieckich stronach , może któryś przeczyta i wróci :haha:

Udanego urlopu :cmok:

Chyba tak zrobię....:szydera:  Violuś....chyba wszyscy dobrzy fachowcy wyjechali z Polski a Ci dobrzy co zostali to mają terminy na rok naprzód. No i trzeba czekać w kolejce.

Pan Janek, który obiecał ze łazienkę będę miała na Święta zadzwonił, że dopiero po Świętach  :mur:

Hydraulik, elektryk też mają " dużą robotę " gdzieś tam a do mnie mogą w międzyczasie...noszszsz....nawet do Rzeszowa dzwoniłam do poleconego Pana złotej rączki ale do wiosny ma robotę w Wiedniu....no i co zrobisz jak nic nie zrobisz ? 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...