Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 godzin temu, geronimo napisał:

Podejżewam że jak bym pokazał wam swoją kobietę to mogły byście wpaść w kompleksyxd

I tak dzisiaj   zerkłam tu  po swojej robocie  co tu piszecie ,,przeczytałam Twój post @geronimo ,,spojrzałam na siebie i w te pędy robić się na bóstwo,no ,,już nie wpadnę w  żadne kompleksy -hahaha :hura: ale dałes  mi powera-dobre:tak: dzięki,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Blondi napisał:

To ja się bardzo cieszę,,że wreszcie buciki trafiły na właściwe kopytko,,:oklaski: że Ci sie podobają i że są dobre,,jak to nieraz można się szybko czegoś pozbyć,,wystarczy popisac i już cyk myk i inny się  ktoś cieszy i ja zadowolona,,:tak2::hura:

Cieszę się bardzo :hura:ale przy okazji muszę napisać ,że rozmiarówka nie odegrała tu decydującej roli bo gdybym nie miała tzw.niskiego podbicia stopy oraz szczupłej nogi nad kostką  i w miarę szczupłej łydki to buciki by nie pasowały .Rozmiar jest na pewno ciut zawyżony bo ja mam 39 ale wysokie kozaczki kupowałam czasami 40 właśnie dlatego bo łydki nie mam bardzo szczuplutkiej i zdarzało się,że w 39 mi nie wchodziła (nie mogłam dopiąć albo wciągnąć całkowicie buta) .Dlatego napisałam ,że buciki są jakby były szyte na miarę .Więc nie dość ,że się ich pozbyłaś to jeszcze ja będę ja nosiła :hura::cmok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, violka napisał:

Czy ktoś orientuje się , obok jakich rzeczy , mogę znalezć sól epsom ( Epsom salz ) w DM ? Obeszłam dzisiaj wszystkie regały i nie znalazłam . Wiem , że musi tam być , bo wygooglowałam ją . 

Obok prezerwatyw .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę się tu pochwalić wiadomością którą otrzymałem dosłownie przed chwilą z Canady.

Anglojęzyczni do dzieła:)

Toronto Camera Club proudly celebrates the 125th anniversary of the International Salon of Photography and kindly invites you to take a part with your beautiful images.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, geronimo napisał:

Muszę się tu pochwalić wiadomością którą otrzymałem dosłownie przed chwilą z Canady.

Anglojęzyczni do dzieła:)

Toronto Camera Club proudly celebrates the 125th anniversary of the International Salon of Photography and kindly invites you to take a part with your beautiful images.

Nie jestem anglojęzyczna , ale Ci pomogę : Klub kamera z Toronto se celebruje międzynarodowy Salon Fotograficzny i coś tam jeszcze , ale w sumie " to take piękne co Ty wyprawiasz " ...Noo...tak mniej więcej o take Polskie walczył Lech W. a to co Ty zdejmujesz jest take piękne :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie jestem anglojęzyczna , ale Ci pomogę : Klub kamera z Toronto se celebruje międzynarodowy Salon Fotograficzny i coś tam jeszcze , ale w sumie " to take piękne co Ty wyprawiasz " ...Noo...tak mniej więcej o take Polskie walczył Lech W. a to co Ty zdejmujesz jest take piękne :szydera:

Najchętniej zdejmuję spodniexd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...