Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@Alina 1

No wiem. Nawet mam w tych planach udział ale faktycznie nigdy jeszczez z takim wyprzedzeniem jak w tym roku wakacji nie kupowałam. Ledwo wróciłyśmy, a już znów siedziałam w biurze i kupowałam wczasy, i to  z rocznym wyprzedzeniem. Szczerze mówiąc gdyby nie Ty to na pewno bym tego nie zrobiła tylko się wahała, a potem marudziła, że wszystko co fajne to już jest sprzedane. A tak to tylko się zastanawiam nad lotem balonem nad Kapadocją. Odważę się czy nie?

Przenisłam nas tutaj, zeby nie zasmiecać . "Oczywiscie, że się odwazysz. Kto jak nie Ty? Może nawet do Ciebie dołącze :d 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ależ się ten mój Slodziak nakręca na nową przyczepę campingową,,ale go rajcuje wyszukiwać i wybierać,,doszedł do wniosku ,że żadnego starocia używanego nie kupi,,bo dołoży i mamy nówkę,,:szydera: a większośc jest bardzo podobna do naszego starocia,który wygląda w środku jak nówka,,:tak2: wybijalam mu z glowy wcześniej, a teraz ? a niech kupuje ,będzie luksus,,inaczej i pięknie,,:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Dodzisława napisał:

Oj bidulko, ani dwa malenkie tygodnie urlopu? 

Cztery dni to chyba było najdłużej ale od 15 grudnia do 10 stycznia mam całe cztery tygodnie wolnego. :hura:

Chyba jestem zmęczona i w następnym roku mam zamiar więcej pourlopować ale jak będzie to się dopiero okaże...

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, nie znalazłem topiku "pożegnajki" więc krótko tu. Każdy (może prawie każdy) znalazł się w sytuacji trudnego wyboru. I ja teraz stanąłem na rozstajach dróg, gdzie muszę podjąć decyzję w którą stronę się udać. Na to potrzeba czasu (gorzej jak go nie ma) i głębokiego zastanowienia.  Dlatego też biorę dłuuuugi urlop od wszelkiej "działalności" w necie. Życzę Wam samych pozytywnych doznań i być może jeszcze się kiedyś spotkamy. Mazowszankom moim miłym życzę ponadto  udanego spotkania. Trzymajcie się wszyscy dzielnie.

Wasz Andrew :cześć2::cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Andrew napisał:

Witajcie, nie znalazłem topiku "pożegnajki" więc krótko tu. Każdy (może prawie każdy) znalazł się w sytuacji trudnego wyboru. I ja teraz stanąłem na rozstajach dróg, gdzie muszę podjąć decyzję w którą stronę się udać. Na to potrzeba czasu (gorzej jak go nie ma) i głębokiego zastanowienia.  Dlatego też biorę dłuuuugi urlop od wszelkiej "działalności" w necie. Życzę Wam samych pozytywnych doznań i być może jeszcze się kiedyś spotkamy. Mazowszankom moim miłym życzę ponadto  udanego spotkania. Trzymajcie się wszyscy dzielnie.

Wasz Andrew :cześć2::cmok:

Powodzenia :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@Andrew nie wiem czy potrafiłabym nie żyć w internecie....

Potrafiłabyś,jakbyś znalazła się w innym miejscu i w innym otoczeniu ,w objęciach ukochanego i była cała zakochana :serce:,to internet wtedy weg, czasu by nawet nie było,:szydera: życie struga rózne bajki,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawiedził nas  sąsiad , lat 20 plus . Chłopak trzymał w ręku zupę w puszcze i poprosił aby mu ją otworzyć , ponieważ gdzieś zapodział otwieracz do konserw . Już miałam wybuchnąć śmiechem i wytłumaczyć mu , że w takich przypadkach używa się noża kuchennego , ale ugryzłam się w język :haha:Zaprosiłam go do kuchni , podałam otwieracz , który po chwili odebrałam , bo biedaczek nie wiedział jak się za to zabrać O.o Brak kreatywności u Niemców już mnie nie zdziwi , ale brak umiejętności obsługi otwieracza do konserw , lekko mnie zamurował :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...