Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

8 minut temu, geronimo napisał:

Czas oczekiwania nie istotny dla mnie, chodzi tylko o urządzenie które w Polsce jest nie do kupienia.Dzięki za info

Tylko jakość towaru z Wish jest fatalna. Czasem trafi się coś dobrego gatunkowo ale reszta to chińszczyzna najgorszego sortu.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Blondi napisał:

Ludzie ,,czytam i nie ma lepszego leku i darmowego leku na zgubienie full kg , toż to dieta cud,,ta  praca opiekunki,,:szok: toż dziewczyny stają się figurami ,zgrabnosciami, toż to musi być wyczyn, :tak2:

Ja to się czuję prawie jak "Miss Polonia ":haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, Blondi napisał:

@Maria Jolanta wróci Twoja Kasieńka? nie pojedzie do innego landu? co za fitt babcia:tak:

Drogę na cmentarz ma perfect. Niestety zawsze po drodze grasuje w cudzych ogródkach i zwozi zielsko do wazonów. A ja potem wyrzucam. Dzisiaj wydłubała nawet z donic pod drzwiami wrzosy. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

A ja tam kocham wszystkich, oczywiscie niektórych bardziej :serce:

Chyba nie o tej samej miłości piszemy bo ta o której ja wspomniałam to miłość szczególna taka na całe życie podobno trafia się tylko raz w życiu  ;) .Nie mam zamiaru deklarować miłości "do wszystkich" ale przynajmniej mam szacunek do wszystkich .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Tylko jakość towaru z Wish jest fatalna. Czasem trafi się coś dobrego gatunkowo ale reszta to chińszczyzna najgorszego sortu.

A mnie tak dzisiaj korci coś kupić , no właśnie!! jak pomyślę ,że na zdjęciu super a rzeczywistosc całkiem inna to mnie powstrzymuje,,bo to chińszczyzna,korcą mnie buty na Floryday,ale  podeszwa może guma, nie może ale napewno, ufff i nici z zakupów, :smutek: sweterki fajne, ale jak przyglądam się tym sweterkom w innych kolorach to masakra ,ni to wełna  ni to materiał, chyba za druty się wezmę,,taki prosty sama wydziergam,,:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Barbara48 napisał:

Był w szoku! 

Taką cielęcinę zobaczyć na żywo :szydera:

Basiu   -co Ty piszesz,,wiesz ,że kochanego ciała nigdy za dużo??:szydera:

Dobra dziewczyny schudnąc full kg to super wyczyn, brawo a teraz jak z Waszą garderobą? wszystko weg i na nowo kupowanko,,bo 20 czy 25 kg ,to sporo,, ale nowe kupowanko to przecież super relax,,nowa moda ,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Blondi napisał:

Basiu   -co Ty piszesz,,wiesz ,że kochanego ciała nigdy za dużo??:szydera:

Dobra dziewczyny schudnąc full kg to super wyczyn, brawo a teraz jak z Waszą garderobą? wszystko weg i na nowo kupowanko,,bo 20 czy 25 kg ,to sporo,, ale nowe kupowanko to przecież super relax,,nowa moda ,

Wiadomo spodnie ,płaszcze ,kurtki trzeba było wymienić na nowe .Buty zostały ,bielizna żaden problem bo co chwilę się coś nowego dokupuje .Tuniki też 2 czy 3 jeszcze noszę choćby po domu czy w pracy chociaż są "nieco luźniejsze" :) 20 -25 kg to niby bardzo dużo ale tak ogólnie to rozłożone jest na całym ciele nawet na twarzy a tu ze zmianą garderoby nie ma problemu bo obwód głowy się nie zmniejszył  .

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ  a po drugie to dalej modne są duże rzeczy,luzne, nischt zu tragisch,  ja mam w szafach wszystkie rozmiary, w dużo rzeczy to już w życiu nie wejdę, nieraz jak przeglądam co jeszcze oddac czy wyrzucic, to sama się dziwię,jaka bylam też szczypior chudy,,:szydera: a teraz majtki wyszczuplające kupuję,,>:( których też nie ubieram,,bo toż to pancerz,,to co wywala to spodniami scisnę,,:)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Moni.r napisał:

Pliss pomózcie! jaki jest skuteczny produkt w de na zatykającą się umywalkę?odrazu powiem niema tam włosów paprochów a woda prawie nie schodzi!!dajcie jakieś rady!

Są w de krety też do przeczyszczania, albo gumową pompkę,czy jak to się nazywa,,ten kij z czarną gumą,,

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Moni.r  Ocet gorący, ale nie wrzący żeby umywalka nie pękła. Ja bym użyła nawet tego essenz (Essigessenz). Całą taką butelkę (chyba ćwiartka). Zostawić na parę godzin (najlepiej na noc). Są tu jakieś krety do zatkanych rur, bo używałam, ale nie wiem jak to się tu nazywa, a na obecnej stelli nie mam czegoś takiego pod ręką )))))

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, NNNdanuta napisał:

No to masz się czym cieszyć :d A gdzie byłeś jak Cię nie było :)

Na meczu :trele:

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

@Moni.r  Ocet gorący, ale nie wrzący żeby umywalka nie pękła. Ja bym użyła nawet tego essenz (Essigessenz). Całą taką butelkę (chyba ćwiartka). Zostawić na parę godzin (najlepiej na noc). Są tu jakieś krety do zatkanych rur, bo używałam, ale nie wiem jak to się tu nazywa, a na obecnej stelli nie mam czegoś takiego pod ręką )))))

Ja octem wszystko czyściłem, jak nie dało się normalnie. Niemcy ponoć octu używają do gotowania O.o

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, asna napisał:

Na meczu :trele:

Ja octem wszystko czyściłem, jak nie dało się normalnie. Niemcy ponoć octu używają do gotowania O.o

Octu używają w takiej ilości, że można sobie nim zmiękczyć kości :o Tutaj to pdp tak przeginała, że od jej sosu winegret oczy mi w słup stawały. Położyłam na tym łapę i sama robię, a to był jej przywilej w kuchni .))))

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...