Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, Blondi napisał:

@anna5826  witaj! Wiesz co mnie denerwuje tutaj? że dla nich wszystko musi ktoś zrobić,czyli firma czy jakis specjalista,dla mnie nie ma rzeczy niemożliwych ,chyba że coś naprawdę skomplikowane,jest wiele rzeczy co samemu można zrobić,no,,jak się ma czas i chęci i ma się ten dryk,bo bez tego nie zaczynać,Chłop sam dużo potrafi zrobić i niech się nie cyka ,że nie da rady,z moją pomocą wszystko :hura:

Czyli tzw Niemiecka POPRAWNOSC !!!  Precyzja .... :hura::gra: a czasem wystarczy wlaczyc myslenie ... i troszke sprytu .... a to juz przechodzi ich mentalnosc ....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2.11.2018 at 20:59, maras1 napisał:

to od drobiu czy od drobnych?:$:$

Masz nie rozdrabniać się na drobne ;)

O 2.11.2018 at 21:14, Baśka powtarzająca się napisał:

Nooo...jedna jak niedawno w..szczy..nała to mi gębę na 24 h zakneblowano :szydera:

Sprecyzuj o kogo Ci chodziło ,że poczułaś się tak wielce pokrzywdzona jak zwykle zresztą ?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, anna5826 napisał:

Czyli tzw Niemiecka POPRAWNOSC !!!  Precyzja .... :hura::gra: a czasem wystarczy wlaczyc myslenie ... i troszke sprytu .... a to juz przechodzi ich mentalnosc ....

Dokladnie! precyzja,, jak pokazalam zdjęcia co ja wycudowalam,,to dopiero doszło do mózgownicy ,że ja naprawdę potrafię,,i że to możemy sami zrobić,,nieraz ręce mi opadają,,:przekleństwa:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, awe59 napisał:

@Afryka  żagle już prawie zwinięte, jutro tylko piżamę i jakieś duperszfance dopchnę nogą w czemodanie....tobolki na plecy i hajda...nach Polen :oklaski: tylko znajac swoje zezowate szczescie pewnie trafie jak @aniao na jakiegoś kulawego sinbada i 30 godzin będę jechać....tfu.. ...tfu .....żeby w złą godzine nie powiedzieć...:d

@awe59Ewuś zapindalaj nach Polen 

Wczoraj nie zdąžyłam.

Edytowane przez Barbara48
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja nie spie z przyczyn nie zawodowych ale moja glowa mnie qwa napier..la jak torpeda....

kawe jednak wysiorbalam sobie grzecznie ale w pizamie sie posnuje

czy mnie wzrok oslabl z tego bolu ze znow jakies przytyki w oko mi wpadly?

 

"Nooo...jedna jak niedawno w..szczy..nała to mi gębę na 24 h zakneblowano

Sprecyzuj o kogo Ci chodziło ,że poczułaś się tak wielce pokrzywdzona jak zwykle zresztą ?"

 

ech ...jak to kiedys kiedys pewien czlek powiadal..leute leute...czy to aby forum czy przedszkole....

trzymcie sie cieplo mimo wszystko....moze po kosciach sie to dzieciece przywalanie rozejdzie i nikot nikomu nie przygadywal zlosliwie 

milego dnia

 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem, nie wiem po co ja dzisiaj znów wstałam za wcześnie. :szydera:

Patrzę krzywo na świat bo mi okulary pękły i posklejałam plastrem. Muszę jutro pojechać gdzieś i kupić nowe patrzałki. :haha:

U mnie w Aldiku są... :d takie z latareczkami na baterie do czytania w ciemności (ok. 4 euro) :) i w Rewe też widziałam :)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, NNNdanuta napisał:

U mnie w Aldiku są... :d takie z latareczkami na baterie do czytania w ciemności (ok. 4 euro) :) i w Rewe też widziałam :)

Dzięki. :cmok:

Myślałam o Rossmannie ale muszę pojechać bo tutaj nie ma nic. Jeden sklep i apteka i nie znalazłam żadnych patrzałek. Jak się nie uda syna albo synowej wmanewrować to muszę rowerkiem pomykać w poszukiwaniu okularów.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Nie wiem, nie wiem po co ja dzisiaj znów wstałam za wcześnie. :szydera:

Patrzę krzywo na świat bo mi okulary pękły i posklejałam plastrem. Muszę jutro pojechać gdzieś i kupić nowe patrzałki. :haha:

o zeszszsz...pewnie w budzik nimi rzucalas on sie bronil i patrz co sie nawyrabialo 

mam zapasowa pare moge ci podeslac:cmok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2:Dzisiaj mija mi miesiąc tu (nie mylić z cztery tygodnie xd) i od jutra z górki :dobrze:Wyrobię się na św. Mikołaja to może pod poduchą coś znajdę :d Miłego dzionka Wam i buziaki :cmok:

depositphotos_134381048-stock-illustration-santa-and-bag-with-gifts.thumb.jpg.930ff4d5c872734ca6c04dd52c3e2ed5.jpg

widzialam tego goscia mowilam dzienboberek ale on ze sie spieszy bo nie wie czy na 6go ale na 24 grudnia  do ciebie chce sie wyrobic

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

o zeszszsz...pewnie w budzik nimi rzucalas on sie bronil i patrz co sie nawyrabialo 

mam zapasowa pare moge ci podeslac:cmok:

Muszę kupić, będzie szybciej.

A teraz jakoś pechowo załatwiłam już drugą parę okularów. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...