Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

58 minut temu, Dodzisława napisał:

D u p a działa, ale d**a juz nie :d , w sumie to  mi się to podoba :d 

Rzyć! :szydera:

15 minut temu, scarlett napisał:

Czyż nie pięknie?

024.JPG

037.JPG

Wszystko ma swój klimat. Taki las jest piękny. Ale nagrobki też są piękne, zwłaszcza gdy płoną znicze. Ja bym raczej wolał posadzić drzewo z tabliczką z okazji narodzin każdego dziecka, niż z okazji pogrzebu. To też byłaby piękna tradycja.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, BabaJagusia napisał:

Cześć Gero i Lucyno,dołączam do skowronków. Kawa przy kompie,czytam posty i przeszukuję oferty.Słońeczneko dzionka kochani:cmok:O pardonsik, Dana,przylecialaś po mnie.Buziak

guggy.gif

chyba druga kawe sobie zapodam..jak sie ktos pisze...zapraszam

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry:cześć2:

Dzisiaj przedszkole, czyli kolejny wolny dzień.

Teraz kawa obowiązkowo.......ostatnio jakaś niedospana chodzę i  wciąż się łudzę , że kawa postawi mnie do pionu.:haha:

Spokojnego dnia Wszystkim.:kawa2:

Ile razy jest to przedszkole w tygodniu? super macie z tymi przedszkolami,,naprawdę:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, sayonara 52 napisał:

@Blondi Biedaku!

Dobrze ze poslalas w kibini mater gosci.

Chwila zadumy i wspomnien w tym dniu jest wazniejsza,niz procesje gosci.

slodziak mam nadzieje, zrozumial cie?:cmok:

@sayonara 52 kogo straszysz tym awatarem? ja rozpoznaje ludzi po obrazakach a tu diabła widze czy coś w podobieństwie,,nie nadążam za Wami,:święty:, Goscie siedzieli do 18 godz, teraz będą już wiedzieć jaka jestem goscinna:szydera: nie podobne do mnie, ale doszłam do wniosku,że ja jestem ważna i moje zdrowie,a nie znajduchy,,mają nudy w domach swoich to szukają atrakcji ,, A Słodziak dwoił się troił aby ich ogarnąc,,ale on lubi gosci,nawet ex tesciowa :przekleństwa:  ,,latała jak z pierdlem,,bo to ciekawskie wszystko,,,a Blondi olała takie towarzycho,, też bym mogła napisać dużo o Niemcach,, nawet była wczoraj jakaś baba z rybkami do akwarium-hahah podarowała 4 rybki,,czyż to nie kabaret? :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Blondi napisał:

Ile razy jest to przedszkole w tygodniu? super macie z tymi przedszkolami,,naprawdę:dobrze:

Blondasku u mnie akurat dwa razy w tygodniu. Wczoraj było święto więc też miałam wolne, jutro PDP jedzie po obiadku z przyjaciółkami lansowac się na mieście - czyli od 13 też mam wolne, a w każdą niedzielę drugi syn zabiera Andzię do siebie-czyli tez mam wolne , a w poniedziałek znowu przedszkole.:oklaski:

Czy życie nie jest piękne??:oklaski:

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ewa14 napisał:

Blondasku u mnie akurat dwa razy w tygodniu. Wczoraj było święto więc też miałam wolne, jutro PDP jedzie po obiadku z przyjaciółkami lansowac się na mieście - czyli od 13 też mam wolne, a w każdą niedzielę drugi syn zabiera Andzię do siebie-czyli tez mam wolne , a w poniedziałek znowu przedszkole.:oklaski:

Czy życie nie jest piękne??:oklaski:

wolne wolne wolne,,ileż tego jest,,brawo:oklaski: tylko pozazdroscić i cieszyć się razem z Tobą,że tak fajnie trafiłaś,,czemu rodzinki nie czytają forum,,by nie jedna zobaczyła jak jest, jak powinno być,,a nie zabawianie 24 na 24

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Po wczorajszym party z " dynią w tle " mam dziś roboty od zaj....bania....:szydera: pierwszy raz jadłam pierogi z dynią :d ale jakoś do mnie nie przemówiły natomiast bardzo mi smakowała tarta z dynią, której zjadłam sporo....:szydera:

Dziś muszę się ostro za robotę brać.

Miłego dnia wszystkim życzę  :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...