Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....Miłego dnia :cmok:

To nie jest powód do odebrania mowy O.o Ja nawet nie chcę mówić o swoim remoncie, który trwa już nawet nie wiem ... dwa lub trzy lata... Co mnie wywali w kosmos , to nim wrócę to już jestem spokojna jak baranek xd Jak rzuciłam jakąś k.rwą czy sosną to tylko do siebie xd Tyle w opiece, a jeszcze masz nerwy :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Joy napisał:

@NNNdanuta Basia ma zakaz pisania postów,chyba do jutra.Ona Dodzia,Trzeci też :( .

To zawsze lepiej niż na rok O.o Ja jakoś wytrzymam to oni też :) To chociaż jest nadzieja, że z tym remontem nie jest taki dramat O.o Ja dzisiaj dzwoniłam do swojego fachowca - Grzesia, bo wreszcie znam swój kalendarz na przyszły rok, i mówię - Grzesiu !!! marzec!, a on mi na to, że marzec to chyba cały ma zajęty, ale mam się przypomnieć dziś wieczorem xd Czyli jest nadzieja ??? Jest xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W imieniu @foczka63 piszę,że dojechała do domu wczoraj o 22 .Podróż trwała masakrycznie długo ,bo od 5 rano.Internetu w domu nie ma chwilowo z powodów mi nie wiadomych.Jak to nad morzem wiatrzysko mogło coś zerwać.Pozdrawia wszystkie mordeczki.:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Teresadd napisał:

W imieniu @foczka63 piszę,że dojechała do domu wczoraj o 22 .Podróż trwała masakrycznie długo ,bo od 5 rano.Internetu w domu nie ma chwilowo z powodów mi nie wiadomych.Jak to nad morzem wiatrzysko mogło coś zerwać.Pozdrawia wszystkie mordeczki.:d

:tak:dobrze ,że dojechała cała, to najważniejsze,:oklaski:,jest jakaś wichura ,,zimnisko,brrr

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Baśka powtarzająca się jestem z Tobą w bólu,:cmok:,jak się wali to się wali, remont swoje, bus swoje , jeszcze mało tego forum sie czepiło,,o matko i córko,,za dużo jak na raz,,

A przecież forum zawsze było do odreagowania,,dzisiaj jest dziecinada,przepychanki, wychwalanki, już nie można pisac doopa, już niczego nie można, gęba na kłódkę,,ale chyba stąd mnie nie pogonią:trele:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Chyba czas wprowadzić obowiązek meldowania się w wątku "W domu" po powrocie. I dopiero będzie można naprawdę się urlopować. :haha:

żadnej meldacji, żadnych obowiązków, normalnie ,,Stan wojenny" zaraz tutaj zorganizują:przekleństwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

No. Grzeczna @hawana:cmok:Melduje się jak trzeba. :haha:

Meldowalam sie juz:d

Teraz jakos czasu nie mialam, a jak mialam to nie wchodzilam, zeby nie biadolic. Randke z dentysta-sadysta odbylam i jestem w trakcie leczenia kanalowego. Dlaczego te zeby tak bola?

Normalnie radosc z zycia czlowiekowi odbieraja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co mam napisac. Firma zadzwoniła, ze tam są dwie opiekunki i jedna z nich zjezdza dopiero 15.11 tzn, ja z lepszym językiem mam wyjechać 05.11 a siostra 15.11 . Siostra powiedziała,ze nie dojedzie sama. co ja mam zrobić bo od rozumu odchodzę. Nie wiem czy ona jest naprawdę chce pracować czy chce biedować.zaraz jade do niej i porozmawiam  bo sama nie pojade na to zlecenie i na swieta a dla siebie samej jeszcze coś znajdę. Boże jesteś a nie grzmisz :sos:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Meldowalam sie juz:d

Teraz jakos czasu nie mialam, a jak mialam to nie wchodzilam, zeby nie biadolic. Randke z dentysta-sadysta odbylam i jestem w trakcie leczenia kanalowego. Dlaczego te zeby tak bola?

Normalnie radosc z zycia czlowiekowi odbieraja.

Mialam teraz w sierpniu leczenie kanałowe,,a że jestem więcej w De jak w Pl to takie leczenie kanałowe musialam zrobić na jednej wizycie,,3 godz, myślalam ,że końca nie będzie,znieczuliła mi i dłubała, nigdy więcej,,tak długo,,ale zrobiła super, 600 zl chyba zapłaciłam ,,ale mnie nie bolał ten ząb, zębiska to zębiska,,ale swoje ,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bola mnie wszystkie kosteczki, beda pewnie siniaki na barkach i lezdziwach ,  jutro bedzie ciezki dzien ale...wszystkie stresowe knoty zostaly dzisiaj rozpedzone wiec znow moge sie wyginac..tylko moj rower musze na dwa tygodnie w garazu zostawic :smutek:

no trudno trzeba sie z kijami przeprosic czyli jutro dzien wedrowny...

zycze foremki milego wieczoru 

oby jutro bylo spokojnie dla wszystkich 

guggy.gif

pojutrze mniej 50 na liczniku

dobrej nocy

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Nie wiem co mam napisac. Firma zadzwoniła, ze tam są dwie opiekunki i jedna z nich zjezdza dopiero 15.11 tzn, ja z lepszym językiem mam wyjechać 05.11 a siostra 15.11 . Siostra powiedziała,ze nie dojedzie sama. co ja mam zrobić bo od rozumu odchodzę. Nie wiem czy ona jest naprawdę chce pracować czy chce biedować.zaraz jade do niej i porozmawiam  bo sama nie pojade na to zlecenie i na swieta a dla siebie samej jeszcze coś znajdę. Boże jesteś a nie grzmisz :sos:

a tutaj na forum była oferta dzisiaj ,,,dla dwóch, kurcze  ,,jasna ciasna,, to tylko 10 dni,,niech siostrę rodzina wsadzi w busa  czy w autobus,,,co za kalectwo z niej,,masz rację ,,czy chce pracowac??

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Michasia 1959 napisał:

Nie wiem co mam napisac. Firma zadzwoniła, ze tam są dwie opiekunki i jedna z nich zjezdza dopiero 15.11 tzn, ja z lepszym językiem mam wyjechać 05.11 a siostra 15.11 . Siostra powiedziała,ze nie dojedzie sama. co ja mam zrobić bo od rozumu odchodzę. Nie wiem czy ona jest naprawdę chce pracować czy chce biedować.zaraz jade do niej i porozmawiam  bo sama nie pojade na to zlecenie i na swieta a dla siebie samej jeszcze coś znajdę. Boże jesteś a nie grzmisz :sos:

Jak nie dojedzie ? Wsiada do busika pod domem i wysiada na miejscu a Ty ją powitasz.

Chyba ty Ty chciałaś jej pomóc ale ona nie bardzo chciała tej pomocy...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Nie wiem co mam napisac. Firma zadzwoniła, ze tam są dwie opiekunki i jedna z nich zjezdza dopiero 15.11 tzn, ja z lepszym językiem mam wyjechać 05.11 a siostra 15.11 . Siostra powiedziała,ze nie dojedzie sama. co ja mam zrobić bo od rozumu odchodzę. Nie wiem czy ona jest naprawdę chce pracować czy chce biedować.zaraz jade do niej i porozmawiam  bo sama nie pojade na to zlecenie i na swieta a dla siebie samej jeszcze coś znajdę. Boże jesteś a nie grzmisz :sos:

:kopara:...nie moge napisac wprost....ale rozumiem twoje rozterki....doradzic trudno..naprawde trudno...bo emocje to zly doradca ale czasami tak trzeba....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, hawana napisał:

Meldowalam sie juz:d

Teraz jakos czasu nie mialam, a jak mialam to nie wchodzilam, zeby nie biadolic. Randke z dentysta-sadysta odbylam i jestem w trakcie leczenia kanalowego. Dlaczego te zeby tak bola?

Normalnie radosc z zycia czlowiekowi odbieraja.

guggy.png

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Nie wiem co mam napisac. Firma zadzwoniła, ze tam są dwie opiekunki i jedna z nich zjezdza dopiero 15.11 tzn, ja z lepszym językiem mam wyjechać 05.11 a siostra 15.11 . Siostra powiedziała,ze nie dojedzie sama. co ja mam zrobić bo od rozumu odchodzę. Nie wiem czy ona jest naprawdę chce pracować czy chce biedować.zaraz jade do niej i porozmawiam  bo sama nie pojade na to zlecenie i na swieta a dla siebie samej jeszcze coś znajdę. Boże jesteś a nie grzmisz :sos:

Michasiu wybacz , ale obawiam się , że porwałaś sie z motyką na słońce . Proponując siostrze wspólny wyjazd , nie dałaś jej wędki , tylko złowioną rybę . Ona będąc przy Tobie nie nauczy się języka i nie wierzę , aby odważyła się na kolejny wyjazd bez Ciebie . Może dobrze się stało , że tak wyszło z tym osobnym wyjazdem . Postaw siostrze warunek , że albo dojedzie sama do Ciebie , albo rezygnujesz ze zlecenia i już więcej jej nie pomożesz . Znasz swoją siostrę najlepiej , być może się mylę . Mimo wszystko trzymam za Was kciuki , zwłaszcza za Ciebie . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...