Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Michasia 1959 napisał:

Jutro podpissuje umowę i jadę. Nowe wyzwanie, nie będzie lekko bo tym razem zz siostrą i wbrew woli swojej zostaję na świeta i wbrew moich najbliższych .Wyciągnełam rękę mam nadzieję że po raz ostatni. Mamy nie ma to powinnam odwrócić się na pięcie i zrobić krok w tył..../. ale nic to, wędkę dam w rękę a czy będie łowic to już zależy od Niej.Dajcie mi kopa 01.11 /ma być wyjazd/ uprosiłam na popołudnie bo chciałabym być na mszy na cmentarzu

Kopać nie będę. Cokolwiek się stanie, to będzie na plus. Jak siostra skorzysta z wędki-brawo. Jeżeli nie skorzysta- będziesz wiedziała, że próbowałaś. Dla mnie jesteś WIELKA. Pozdrawiam serdecznie.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

 

@Michasia 1959, Michasiu, sumienie i poczucie przyzwoitości decyduje Ci, co zrobić i najważniejsze, że postępujesz zgodnie z nimi, nawet, jeśli masz wątpliwości. Trzymam kciuki i nawet jeśli cała akcja nie zakończy się spektakularnym sukcesem, to przynajmniej będziesz mogła spokojnie spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś. Dla siostry, ale również dla siebie. 

Gdzie będziecie? Nie ukrywam, że bardzo chciałabym Cię poznać osobiście.

 

Życzę wszystkim spokojnego wieczoru :).

 

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :)!

 

@Michasia 1959, Michasiu, sumienie i poczucie przyzwoitości decyduje Ci, co zrobić i najważniejsze, że postępujesz zgodnie z nimi, nawet, jeśli masz wątpliwości. Trzymam kciuki i nawet jeśli cała akcja nie zakończy się spektakularnym sukcesem, to przynajmniej będziesz mogła spokojnie spojrzeć sobie w oczy i powiedzieć, że zrobiłaś wszystko, co mogłaś. Dla siostry, ale również dla siebie. 

Gdzie będziecie? Nie ukrywam, że bardzo chciałabym Cię poznać osobiście.

 

Życzę wszystkim spokojnego wieczoru :).

Dziękuję:)

Jutro dostane dane Pdp - gdzies w okolicach Stuttgardu

 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dzień zleciał? na nauce moi mili,,,,:gazeta: wkuwałam i to równo,, ale co jest najgorsze? nie mogę wytępić tego co się zle nauczyłam,,jak budowałam zdanie tak buduję,,:smutek: czyli moja osobista gramatyka,,:haha:ale pomalutku będę kombinowała po niemiecku,,

sprzątałam i gotowałam,,bardzo pracowity dzień,,ale i fajny,,tęsknię za Pl,,dlatego wnuczkom nakupiłam trochę,,kupujecie chętnie swoim wnuczkom i wnukom? bo ja tak, więc posciel księżniczki -jeden komplet ponad 100zł, a musiałam dwa kupić,,bo mam dwie artystki,,ręczniki do kompletu,jednej kotka miauczącego i chodzącego a drugiej jakieś piłki księzniczki,,co one wymyślają za drogie prezenty,,ale kupiłam,,uradowana jestem,,będą miały niespodziankę,,a corka się pyta,,mamo zatrzymać to do świąt? oszalała chyba,,dawaj dzieciakom teraz,,niech się cieszą,,:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pierwszy dzień geburstaga pdp. Urodziła się jutro ale wiecie jak to jest. Będą mi sie tutaj wszyscy snuć jak jakiś smrodek, przez trzy dni. Na szczęście Orim do mnie zaraz dotrze i będzie można psychicznie odzipnąć. O szczęście niepojęte:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

U mnie pierwszy dzień geburstaga pdp. Urodziła się jutro ale wiecie jak to jest. Będą mi sie tutaj wszyscy snuć jak jakiś smrodek, przez trzy dni. Na szczęście Orim do mnie zaraz dotrze i będzie można psychicznie odzipnąć. O szczęście niepojęte:szydera:

Weźcie mnie że sobą:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Michasia 1959 napisał:

Jutro podpissuje umowę i jadę. Nowe wyzwanie, nie będzie lekko bo tym razem zz siostrą i wbrew woli swojej zostaję na świeta i wbrew moich najbliższych .Wyciągnełam rękę mam nadzieję że po raz ostatni. Mamy nie ma to powinnam odwrócić się na pięcie i zrobić krok w tył..../. ale nic to, wędkę dam w rękę a czy będie łowic to już zależy od Niej.Dajcie mi kopa 01.11 /ma być wyjazd/ uprosiłam na popołudnie bo chciałabym być na mszy na cmentarzu

No Michasiu ty trzymaj się .Powodzenia.Oby to było raz,bo takich zleceń jest mało.Jesteś wielka ,dobra siostra.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaczynam się niecierpliwic .Nie , że kierowca nie dzwoni jeszcze , ale , że doktor płacze . Elka mi mówi , że to Theater ...nie wypada mi się śmiać , odwracam głowę . Tamta cwaniara siedzi na tyłach na kanapie i trzęsie się ze,śmiechu . A  ja średnio 3 - 4 razy na pięć minut muszę przysiegac , że wrócę ...Niech już ten kierowca zadzwoni , bo idzie ocipiec....Dobranoc wszystkim ..odezwę się z domku ...nie mojego niestety . Jakoś to będzie . Pa :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Zaczynam się niecierpliwic .Nie , że kierowca nie dzwoni jeszcze , ale , że doktor płacze . Elka mi mówi , że to Theater ...nie wypada mi się śmiać , odwracam głowę . Tamta cwaniara siedzi na tyłach na kanapie i trzęsie się ze,śmiechu . A  ja średnio 3 - 4 razy na pięć minut muszę przysiegac , że wrócę ...Niech już ten kierowca zadzwoni , bo idzie ocipiec....Dobranoc wszystkim ..odezwę się z domku ...nie mojego niestety . Jakoś to będzie . Pa :cmok:

Wez zobacz jak Ciebie polubił doktorek,,miło,,a najgorsze to czekanie-właśnie to czekanie, ,,odbija się to na doktorku też,,:smutek:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...