Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, ORIM napisał:

Takie druki ma P24 i chyba Medipe.Nie są to druki dla opiekunki,tylko druki wewnetrzne do oceny pracy opiekunki.Rodzina określa w ten sposób firmie z czego była zadowolona a z czego nie.Oczywiście wszystko to jest robione pod szyldem : w trosce o Państwa zadowolenie na dalszą współpracę .........

Aterima też. I są to faktycznie referencje z uwzględnieniem wszystkich aspektów. Nawet wygląd zewnętrzny co jest kryterium szczególnie subiektywnym. 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, INEZ napisał:

Jeszcze tylko dodam ,że firma Pflege mit Herzen czy jakoś ta nazwa brzmi też takie druki stosuje .Na koniec pobytu dawałam ten druk rodzinie do wypełnienia .Była tam ocena mojej pracy(umiejętności ) kulinarnych i znajomości języka .Skala ocen mniej więcej od 2-5 .Tylko nie pamiętam czy ja to odsyłałam czy rodzina .W domu chyba gdzieś mam taki druk bo go sobie skserowałam .Przysłała mi firma z umową i dokumentami przed wyjazdem z zaznaczeniem ,że na koniec zlecenia mam dać rodzinie do wypełnienia .Moim zdaniem jest to dobry pomysł z tą oceną opiekuna :)

To przy okazji podeślij mi kiedyś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, geronimo napisał:

U mnie dzisiaj niedziela handlowa, od 12 otwarte wszystkie butiki na deptaku. Ryneczek zapełniony wszelkiego rodzaju kramami, nawet dla dzieci karuzel ustawiono. Atrakcji będzie co nie miara chyba, tylko pogoda nie dopisała , rano deszczyk a teraz zimno jak w psiej budzie i do tego lodowaty wiaterek. Za mną już zwiad terenowy wykonany, zaraz udaję się na drugi. Mam tu jeszcze inny mały ryneczek na którym widziałem zabytkowe autka więc będę się tam przemieszczał wraz z zabytkowym aparacikiem a do tego w odpowiednim do wieku dziewiętnastego stroju w który wyposażył mnie mój PDP czyli w frako surdut, białe jedwabne rękawiczki i odpowiedni melonik. Trochę odmiany w odzieniu:szydera::papieros:

Witam Cię krajan ....hoho...ale się dziś rozpisales:szydera::szydera::cześć:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Grzegorz B napisał:

To przy okazji podeślij mi kiedyś

Jak będę w domu to poszukam :)Można zapytać to Twój pomysł z tym drukiem ? jak tak to super zabezpieczenie stanowi bo kiedyś taka ciekawa historia mi się przydarzyła co kosztowało mnie 75 euro i "trochę " nerwów :(Jak by rodzina lub podopieczny taki druk wypełniła to skutecznie mogłabym się bronić bo trudno by było stawiać mi przez firmę jakieś absurdalne zarzuty jakbym miała czarno na białym opinię rodziny a tak to co mi pozostało stratę przeboleć :smutek:.Wszystkie firmy powinny takie coś wprowadzić ale jak widać niektórym na tym nie zależy bo jakby co to stali by na przegranej pozycji .

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

O ...Watykan na widoku . Będzie następna , ale już chyba taka zwyczajna , coniedzielna msza ....Ma się to szczęście ...zezowate . Nie ma to tamto .W związku z powyższym muszę klepać swoje głupotki na forum . Choćby komuś się nóż w kieszeni otwierał ...to niestety , ale muszę tutaj być  :(

A ja chodziłem chętnie do kościoła, chociaż w Polsce rzadko to robię. To zawsze było 1,5h ekstra wolnego w niedzielę :szydera:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, INEZ napisał:

Jak będę w domu to poszukam :)Można zapytać to Twój pomysł z tym drukiem ? jak tak to super zabezpieczenie stanowi bo kiedyś taka ciekawa historia mi się przydarzyła co kosztowało mnie 75 euro i "trochę " nerwów :(Jak by rodzina lub podopieczny taki druk wypełniła to skutecznie mogłabym się bronić bo trudno by było stawiać mi przez firmę jakieś absurdalne zarzuty jakbym miała czarno na białym opinię rodziny a tak to co mi pozostało stratę przeboleć :smutek:.Wszystkie firmy powinny takie coś wprowadzić ale jak widać niektórym na tym nie zależy bo jakby co to stali by na przegranej pozycji .

Przy końcu pobytu na każdej stelli podtykam to pod nos. Na przyszłość, bo wszystkie te referencje bardzo dobrze o mnie świadczą, i ewentualnie w razie gdyby mi się układy  na stelli pozmieniały to mam podkładkę ( za tydzień jadę 3 raz w to samo miejsce i póki co papier mówi że jestem extra super hiper ☺)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, asna napisał:

A ja chodziłem chętnie do kościoła, chociaż w Polsce rzadko to robię. To zawsze było 1,5h ekstra wolnego w niedzielę :szydera:

Ady ja nie chodzę , ja w fotelu siedzę i msze w tv lecą ..Ciii ...doktor przysnal a ja w tej miga na 1 przelaczylam . No ..czas do  kuchni  ,kawę zaparzyć i wolne do wieczora .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Teresadd napisał:

Wiesz Danusiu Kulencja we mnie też lekko zainwestowała jak tam byłam,a co miałam jej powiedzieć ,że ja tylko na zastępstwie jestem ?Powiedziałam ,że może po nowym roku przyjadę.Z naciskiem na może.

Znaczy, wąż kieszeniowy jej na stare lata łagodnieje:)

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Przy końcu pobytu na każdej stelli podtykam to pod nos. Na przyszłość, bo wszystkie te referencje bardzo dobrze o mnie świadczą, i ewentualnie w razie gdyby mi się układy  na stelli pozmieniały to mam podkładkę ( za tydzień jadę 3 raz w to samo miejsce i póki co papier mówi że jestem extra super hiper ☺)

:oklaski:jak "papier" tak mówi to agencji w razie czego nie pozostaje nic innego jak przyjąć to do wiadomości :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O losie......nieprzytomna dzisiaj jestem totalnie.

Gotuję gulasz  i dosalam i dosalam, w końcu spróbowałam, a nigdy tego nie robię gotując. Okazało się, że zamiast dosalać, to ja ten gulasz dosładzałam.:grzmotnąć:  Niech ten dzień już się skończy, zanim więcej głupot narobię:smutek::smutek:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, NNNdanuta napisał:

Nie podejrzewam Kulencji o ciężkie inwestycje :haha: Sama kiedyś taka miałam choć to hrabianka była po mamusi i mająteczku duuużo odziedziczyła. Też we mnie lekko zainwestowała (z naciskiem na lekko) i też nie wróciłam i to nie tylko dlatego, że tan nacisk był za lekki xd

Inwestycja Danisiu to moze by i była gdyby to było 1000euro,a nie 20:):):)ha ha ha  I tak w lekkim szoku byłam,bo to do Kulki nie podobne wcale a wcale:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, ewa14 napisał:

O losie......nieprzytomna dzisiaj jestem totalnie.

Gotuję gulasz  i dosalam i dosalam, w końcu spróbowałam, a nigdy tego nie robię gotując. Okazało się, że zamiast dosalać, to ja ten gulasz dosładzałam.:grzmotnąć:  Niech ten dzień już się skończy, zanim więcej głupot narobię:smutek::smutek:

Spoko ja kiedys rosół poslodzilam:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, foczka63 napisał:

Inwestycja Danisiu to moze by i była gdyby to było 1000euro,a nie 20:):):)ha ha ha  I tak w lekkim szoku byłam,bo to do Kulki nie podobne wcale a wcale:)

Kasia ...profesorowa w Getyndze na pierwszy urlop walnęła mi 20 ojro ze słowami " kup coś ode mnie dla Huberta " - mój wnuk , którego imię jako  któraś z kolei PDP zapamiętała ...chociaż pozostali mają dość łatwe jak dla Niemców imiona. Zmienniczka zrobiła wielkie oczy , że coś mi wpadło ....Za następnym razem , kiedy jechałam na urlop ta sama zmienniczka powiedziała do mnie " e ..ty to masz szczęście ...znów ci coś sypnie ! " ....Odpowiedziałam , że niekoniecznie , bo Hubcio właśnie wyjechał na stałe na Wyspy , więc nie ma komu prezentów robić ...Dostałam , jak już wcześniej pisałam - sekta za 2.99 , bo full zostało z niedawno obchodzonych przez profesorową urodzin :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Doczekałam szczęśliwego końca tej nielekkiej acz super płatnej szteli,jutro kierunek Darek.

Rozmowa wczorajsza z szefem przyniosła nieoczekiwany skutek.Na jego stwierdzenie że na 14 dni jade do domu uświadomiłam mu że nie do końca tak jest ,ponieważ podróż zajmuje mi właściwie dwa dni...Doktorek podumał ,pokalkulował i wystąpił wieczorem z propozycją: Będziesz przyjeżdżać na 12 dni,a zapłacę ci za 14...I co ty na to? No ja na to jak na lato !zmienniczka zadowolona z mojej postawy hi hi bo i czas wolny wyczarowałam i zmienniczke rezerwową wyszkoliłam na tyle na ile dało się ją wyszkolić.Ale ważne,że jest.

Wracam lżejsza o 3kg to skutek pchania wózka i wege- żarcia.

Dziwne,ale wcale za mięsem nie tęsknię,widać można sie przyzwyczaić do innej diety?

Ide pakować klamoty.

Miłego dnia wszystkim

 

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, geronimo napisał:

U mnie dzisiaj niedziela handlowa, od 12 otwarte wszystkie butiki na deptaku. Ryneczek zapełniony wszelkiego rodzaju kramami, nawet dla dzieci karuzel ustawiono. Atrakcji będzie co nie miara chyba, tylko pogoda nie dopisała , rano deszczyk a teraz zimno jak w psiej budzie i do tego lodowaty wiaterek. Za mną już zwiad terenowy wykonany, zaraz udaję się na drugi. Mam tu jeszcze inny mały ryneczek na którym widziałem zabytkowe autka więc będę się tam przemieszczał wraz z zabytkowym aparacikiem a do tego w odpowiednim do wieku dziewiętnastego stroju w który wyposażył mnie mój PDP czyli w frako surdut, białe jedwabne rękawiczki i odpowiedni melonik. Trochę odmiany w odzieniu:szydera::papieros:

@geronimo machnij selfie plissss

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeszcze godzinka i wolność ...do wieczora . Na razie zaliczyłam mszę z Watykanu , zakończenie XV Synodu Biskupów . Teraz coś tam sobie klepia ...jakieś dyskusje lecą . Jak będę miała szczęście to jeszcze na jakąś msze o 12-tej ...przyjdzie mi się załapać ...Normalnie żywcem do nieba mnie drapna :święty:

Basia to trochę za dużo,przełącz się na co inszego trochę,bo co Ty biedna :szydera:w niebie byś robiła,

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...