Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

45 minut temu, Grzegorz B napisał:

Hej. Mam prośbę. Potrzebuję druk referencji. Taki gotowiec do wypełnienia przez np bardzo leniwą Elkę.  Ktoś Coś ? Bardzo poproszę na priv. Moja poprzednia agentura takie miała, ale mi się skończyły. Najlepiej plik PDF Z góry dziękuję ☺ całuję rączki

Poważnie firmy mają takie specjalne druki do wypisania referencji?A myślałam ,że to bajki.Chyba jeszcze mnie wiele zdziwi w tej opiekunowie pracy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam w deszczowy poranek,a na Bawarii śnieg? Miłego dzionka

.

13 godzin temu, Blondi napisał:

@Malina 1 :przekleństwa: do czego Ty mnie namawiasz:szydera: odlot mam bez grzybów,,:hura: chcesz abym chatę rozniosła Niemcowi?:hura::szydera:

Niemce mają chaty że nic ich nie ruszy mury grube:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Teresadd napisał:

Poważnie firmy mają takie specjalne druki do wypisania referencji?A myślałam ,że to bajki.Chyba jeszcze mnie wiele zdziwi w tej opiekunowie pracy.

No mają. Jest to wygodne. Rodzina zaznacza tylko odpowiednie miejsca w kwestiach kompetencji, komunikacji, zaangażowania... I jest miejsce na napisanie właściwych referencji. Wygodne. Zwłaszcza dla rodzin. Ale nie skierowałem i mi wyszły ☺

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, NNNdanuta napisał:

O to się cieszę :d Widać Kulencja doszła do wniosku, że warto w Ciebie zainwestować :tak2: 

Wiesz Danusiu Kulencja we mnie też lekko zainwestowała jak tam byłam,a co miałam jej powiedzieć ,że ja tylko na zastępstwie jestem ?Powiedziałam ,że może po nowym roku przyjadę.Z naciskiem na może.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Wiesz Danusiu Kulencja we mnie też lekko zainwestowała jak tam byłam,a co miałam jej powiedzieć ,że ja tylko na zastępstwie jestem ?Powiedziałam ,że może po nowym roku przyjadę.Z naciskiem na może.

Nie podejrzewam Kulencji o ciężkie inwestycje :haha: Sama kiedyś taka miałam choć to hrabianka była po mamusi i mająteczku duuużo odziedziczyła. Też we mnie lekko zainwestowała (z naciskiem na lekko) i też nie wróciłam i to nie tylko dlatego, że tan nacisk był za lekki xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, BabaJagusia napisał:

Ja mieszkam w takiej poniemieckiej "chacie" co ma ok.110 lat! Ciekawe jak długo postoją dzisiejsze,deweloperskie chaty.I to obojętnie w jakim kraju.Takie czasy...;)

Ja mieszkam w domu, który ma 20 lat i muszę wychodzić na taras żeby przez telefon porozmawiać. Zimą też. :szydera: Mury są grube ale bez przesady. Noszsz....W mordę jeża....kto to widział zeby takie cyrki z telefonem wyprawiac ? Jak czyjś telefon zadzwoni to lecimy na zewnątrz albo na samą górę bo tam jakiś zasięg jest :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d . Zmiana czasu całkiem wytrąciła mnie z rytmu dnia, oraz przynależnych czynnosci. Babcia spała do 10 30 starego czasu, ja trochę krócej :d , ale też nie zerwałam się świtem bladym. Teraz za chwilę powinien być obiad, a tu jeszcze 2 śniadanie nie zjedzone :d . Mam nadzieję, że jakoś wejdziemy z babulinką na utarte tory działania :d . Miłego dnia dla Was.

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Grzegorz B napisał:

No mają. Jest to wygodne. Rodzina zaznacza tylko odpowiednie miejsca w kwestiach kompetencji, komunikacji, zaangażowania... I jest miejsce na napisanie właściwych referencji. Wygodne. Zwłaszcza dla rodzin. Ale nie skierowałem i mi wyszły ☺

Takie druki ma P24 i chyba Medipe.Nie są to druki dla opiekunki,tylko druki wewnetrzne do oceny pracy opiekunki.Rodzina określa w ten sposób firmie z czego była zadowolona a z czego nie.Oczywiście wszystko to jest robione pod szyldem : w trosce o Państwa zadowolenie na dalszą współpracę .........

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, ORIM napisał:

Takie druki ma P24 i chyba Medipe.Nie są to druki dla opiekunki,tylko druki wewnetrzne do oceny pracy opiekunki.Rodzina określa w ten sposób firmie z czego była zadowolona a z czego nie.Oczywiście wszystko to jest robione pod szyldem : w trosce o Państwa zadowolenie na dalszą współpracę .........

Jeszcze tylko dodam ,że firma Pflege mit Herzen czy jakoś ta nazwa brzmi też takie druki stosuje .Na koniec pobytu dawałam ten druk rodzinie do wypełnienia .Była tam ocena mojej pracy(umiejętności ) kulinarnych i znajomości języka .Skala ocen mniej więcej od 2-5 .Tylko nie pamiętam czy ja to odsyłałam czy rodzina .W domu chyba gdzieś mam taki druk bo go sobie skserowałam .Przysłała mi firma z umową i dokumentami przed wyjazdem z zaznaczeniem ,że na koniec zlecenia mam dać rodzinie do wypełnienia .Moim zdaniem jest to dobry pomysł z tą oceną opiekuna :)

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

Poważnie firmy mają takie specjalne druki do wypisania referencji?A myślałam ,że to bajki.Chyba jeszcze mnie wiele zdziwi w tej opiekunowie pracy.

Mają ,mają nie wiem czy ta firma poważna ale już ponad 2 lata temu takie druki mieli :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze godzinka i wolność ...do wieczora . Na razie zaliczyłam mszę z Watykanu , zakończenie XV Synodu Biskupów . Teraz coś tam sobie klepia ...jakieś dyskusje lecą . Jak będę miała szczęście to jeszcze na jakąś msze o 12-tej ...przyjdzie mi się załapać ...Normalnie żywcem do nieba mnie drapna :święty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O ...Watykan na widoku . Będzie następna , ale już chyba taka zwyczajna , coniedzielna msza ....Ma się to szczęście ...zezowate . Nie ma to tamto .W związku z powyższym muszę klepać swoje głupotki na forum . Choćby komuś się nóż w kieszeni otwierał ...to niestety , ale muszę tutaj być  :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie dzisiaj niedziela handlowa, od 12 otwarte wszystkie butiki na deptaku. Ryneczek zapełniony wszelkiego rodzaju kramami, nawet dla dzieci karuzel ustawiono. Atrakcji będzie co nie miara chyba, tylko pogoda nie dopisała , rano deszczyk a teraz zimno jak w psiej budzie i do tego lodowaty wiaterek. Za mną już zwiad terenowy wykonany, zaraz udaję się na drugi. Mam tu jeszcze inny mały ryneczek na którym widziałem zabytkowe autka więc będę się tam przemieszczał wraz z zabytkowym aparacikiem a do tego w odpowiednim do wieku dziewiętnastego stroju w który wyposażył mnie mój PDP czyli w frako surdut, białe jedwabne rękawiczki i odpowiedni melonik. Trochę odmiany w odzieniu:szydera::papieros:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Dzisiaj dzień piżamowy ? :haha:

Ja zawsze pierwszego dnia strajkuję i chociaż do obiadu łażę w piżamie. :szydera:

Wlasnie:d Wczoraj szybkie wizyty, obowiazkowe okazanie oblicza i zakupy, dzisiaj luzik, jutro  sprawy pilne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...