Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ....

Nawet nie wiedziałam , że potrafię tak długo spać . Owszem , wstałam po dzwonku budzika , ale na stary czas byłaby to 7.45 ...Obawiałyśmy się obie ( z Elką ) , że doktor będzie chciał dzisiaj za wcześnie wstać ....tzn. moje obawy aż takie mocne nie były , bo to ona w niedzielę szykuje śniadania ....ja mam czas na spokojne wypicie kawy . No to sobie siorbię ....ale cichutko , nie tak jakoś głośno po chamsku ....tylko małego paluszka tak ładnie na bok  odstawić nie mogę . bo kubek wielki , ciężki i muszę go całą garścią podtrzymywać ...Kawa pychota ...sztachnąć następnym cugasem najwyższy już  czas ...i zaraz od Odliczantusa :oklaski:

Miłej , spokojnej niedzieli ...:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, BabaJagusia napisał:

...dłuuugo przyglądałam się temu "forumowi":haha: No i od wczoraj jestem.Tylko nie wiem czy nie przesadzam z ":częstotliwością".Jak za chwilę wyskoczę z lodówki-to pardą.

Wyskakuj nawet z łazienkowej szafki ...Fajnie wyskakujesz .Wyczuwam w Tobie bratnią duszę ....jakby trochę już mi znajomą  :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry

Za oknem szaro, od wczoraj pada deszczyk

Na jeziorze żegluga już wstrzymała rejsy, turysci poszli w siną dal

zaczyna się małomiasteczkowa atmosfera.

Już po kawce dawno bo mój zegar biologiczny zmiany czasu nie uwzględnia.

Miłej niedzieli:cześć2::kawa::papieros:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, INEZ napisał:

Spać mi się chce ale Ci odpowiem.Nic takiego nie napisałam ,że większość na tym forum to oszołomy .Słowa oszołom użyłam w kontekście narodu .Napisałam ,że z tego co zauważyłam to mało komu chce się coś doradzać raczej większość skupia się np.na rozmowach przy kawie albo na czepianiu się,że ktoś komuś życzenia urodzinowe złożył .Pisałaś,że mam podać niki więc nie podam ale nie dawno ktoś pytał o radę chyba chodziło o to czy lepiej wyjechać do pracy prywatnie czy przez agencje możesz odszukać ten temat podpowiedzią niech będzie ,że temat został zamknięty.Swoją drogą to ja tak bardzo droga nie jestem opiekunka oczywiście .Nadal twierdze ,że trzyma mnie tu towarzystwo wspaniałych osób z którymi lubię sobie popisać bo na rozmowy telefoniczne nie zawsze jest czas i możliwości .Teraz to już dobranoc mówię i idę spać .

Albo my mówimy o dwóch różnych wpisach ,albo ja mam problem z czytaniem ze zrozumieniem .Jest jeszcze trzecia opcja  Ty masz problem z logicznym wyrażaniem myśli ,co innego piszesz a co innego chciałaś napisać.Tak czy siak kończę temat bo się nie dogadamy.Ja o chlebie Ty o niebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej. Mam prośbę. Potrzebuję druk referencji. Taki gotowiec do wypełnienia przez np bardzo leniwą Elkę.  Ktoś Coś ? Bardzo poproszę na priv. Moja poprzednia agentura takie miała, ale mi się skończyły. Najlepiej plik PDF Z góry dziękuję ☺ całuję rączki

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Grzegorz B napisał:

Hej. Mam prośbę. Potrzebuję druk referencji. Taki gotowiec do wypełnienia przez np bardzo leniwą Elkę.  Ktoś Coś ? Bardzo poproszę na priv. Moja poprzednia agentura takie miała, ale mi się skończyły. Najlepiej plik PDF Z góry dziękuję ☺ całuję rączki

Grzesiu ...rozwaliły mnie te całowane rączki . Jeszcze do stópek skłonić się powinieneś :szydera::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Grzegorz B napisał:

Hej. Mam prośbę. Potrzebuję druk referencji. Taki gotowiec do wypełnienia przez np bardzo leniwą Elkę.  Ktoś Coś ? Bardzo poproszę na priv. Moja poprzednia agentura takie miała, ale mi się skończyły. Najlepiej plik PDF Z góry dziękuję ☺ całuję rączki

Zaraz Ci podeślę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...