Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pojechaliśmy do sklepu soecjalistycznego z materialami obiciowymi,,dziwny sklep ,bo na dzwonek Pani otwiera , bo po drugiej stronie meble robią,,ok! idę na magazyn, jedna strona półki zawalone belami z materiałami,,druga strona to samo,,chyba z 300 tych bel było,, pierwsze moje przejscie i oglądanie rzutem oka skończyło się na niczym,,same straszne kolory,,dla babć, :smutek:te wzory jakieś ciemne i brudne, nie! w życiu nie kupię takiego ciemnego pokrycia, nie będe mogła patrzec na tą kanapę ,,słodziak się z Panią dwoi i troi,,pod nos mi wyciągają te paskudstwa a ja nie!! okazało się ,że w niektórych lewa strona jest ładniejsza od prawej, za 3 podejsciem w obchód raz jeszcze wyciągnęłam jedną belę w różnych kolorach,,ale za malo było tam już materiału,,ale bela wylądowała na stole, 4 podejscie i jednolity wyciągnęłam kolor, różowy,,a co!!! żadne starocie nie będe kladła, okazało się ,że ten z wzorami idealnie będzie pasowal na poduszki,,dwie bele wzieliśmy,10 m, gruby super materiał, za 70 euro, pani sama decydowała o cenie, super sklep:oklaski:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, foczka63 napisał:

Tkną?Już ponad 10x prezydent złamał konstytucję....Dla tej sekty nie ma żadnych świętości i zasad poza toruńskim klechą i tym małym mściwym gnomem.Reszta czyli naród się nie liczy.Dopiero teraz zauważyłaś ,ze niszczą konstytucję?:(

Lamia, to fakt, ale jak posprzataja, czyli zmienia ja pod siebie, to jestesmy ugotowani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał845 napisał:

Hej Wszystkim.   UWAGA!!!!   Prośba o poradę  Dzisiaj przez przeciąg zamknęły się z trzaskiem drzwi w salonie dziadka i szyba w drzwiach poszła w drobny mak.  Moje pytanie.... Czy ja ponoszę jakąkolwiek odpowiedzialność?   Teoretycznie powinienem przewidzieć takie zdarzenie i zamykać wszystkie drzwi, bo dzisiaj jest dość mocny wiatr, ale zawsze rano jestem zabiegany i nie myślałem o tym :(  Co o tym myślicie... czy gdyby córka dziadka pytała mnie o pieniądze to kłócić się czy zgodzić się choćby w części na opłacenie nowej szyby? 
  

@Michal845

Daj spokoj.

Niemcy zazwyczaj maja ubezpieczenie.

Teoretycznie powinienes tez przewidziec pogode, i wiatr?!

Nie daj sie zakrzyczec. w razie czego.

Nic nie musisz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Michał845 napisał:

Myślę, że masz rację.  A dziadziuś też cwaniak z bańką w nosie. Zawsze mi zwracał uwagę, że te drzwi mają być otwarte i nie lubi jak są zamknięte, a dzisiaj po tym zdarzeniu mówi do mnie, że czemu ja tych drzwi nie zamknąłem.  Cwaniaczek

@Michal845 :mur:

niech se opa wybije....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Michal845 :mur:

niech se opa wybije....

A ja auto zgniotłam i nic nie było,,ani jednego słówka ,abym ja coś zapłaciła, zresztą wiem,że nic bym nie płaciła, trudno stało się, dużo rzeczy  w tych domach stare i ledwo nieraz się kupy trzyma, psujką nieraz jestem,,jak coś jest na wykończeniu to ja szybko to wykończę,,

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...