Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, INEZ napisał:

Dzień dobry :) do kawy od się "przysiadam" :haha:

Mnie też już gorączka przedwyjazdowa chyba ogarnęła bo po nocy zamiast spać to się "snuje "po domu i przemykam wąskimi korytarzami jak upiór :smutek:

Jakby ktoś jechał 31 rano i miał wolne miejsce w autku to ja bardzo chętnie bym skorzystała .Grzeczna jestem :d

A skąd i dokąd się Waćpanna wybiera? Ja planuję wyjechać 31 przed obiadem, ale to jest uzależnione od tego jak się rano wyrobię ze spakowaniem autka i przygotowaniem obiadku dla PDP i od tego, kiedy syn mojej Damy raczy tutaj zawitać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie miałyśmy ....Dopóki nas w te kompleksy nie wpędziłeś  ...dopóty żadna ich nie miała . Trza Ci było kłapać jęzorem jak księdzu u spowiedzi ? ...Teraz  cierp i wysłuchuj ...pocieszaj .....bo inaczej będziesz miał przesrane ...:szydera:...A co do imienia-nicka ...masz rację - Gucio -Srucio ....Adolf kojarzy mi się z Dymszą ...niekoniecznie z tym łajzą  na H .;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Marta B napisał:

Dzień dobry.

Niemiecka księżniczka raczyła zejść na śniadanie.Babcia oczywiście juz umyta,ubrana przeze mnie.Może niemieckie opiekunki nie są od tak prozaicznych zajęć?

No nic,po południu i jutro księżniczka przejmuje obowiązki,o których nic nie wie bo nie chciała oglądać mojej pracy.Musi sobie poradzić bo mnie....nie będzie.Wolne sobie biorę!

Miłego dnia wszystkim

Kiedyś miałam zmienniczkę też księżniczkę. Miałam wyjeżdżać koło 9-10, babcię ubrałam, śniadanko zjadłyśmy gdy zeszła koło 9-tej na dół wyperfumowana i powiedziała że śniadania nie zje bo dla niej za wcześnie. :haha:Sympatyczna bardzo dziewczyna ale.....

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

Inaczej jesteś wdzięczna za np.uratowanie zdrowia a inaczej ,kiedy ta wdzięczność z góry rodzi poczucie zobowiazania lub uwiązania....to ten drugi niemiły rodzaj wdzięczności.

Ja zapytałabym Toranagę skąd przyszła mu do głowy ta propozycja i co się z tym wiąże- wprost.I już:)Oraz dlaczego włąśnie ja?

No właśnie o to mnie chodziło .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Maria Jolanta napisał:

Kiedyś miałam zmienniczkę też księżniczkę. Miałam wyjeżdżać koło 9-10, babcię ubrałam, śniadanko zjadłyśmy gdy zeszła koło 9-tej na dół wyperfumowana i powiedziała że śniadania nie zje bo dla niej za wcześnie. :haha:Sympatyczna bardzo dziewczyna ale.....

Tylko że to jest Niemka,co by nie robiła,choćby nic nie robiła,to i tak będzie o niebo lepsza ode mnie

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Uffff....dobrze , że to napisałaś ...tak otwarcie . Tak sobie nieraz myślałam , że jeśli byłaby taka potrzeba to Ty nadawałabyś się na moją opiekunkę ....Anno  i o ....A iććććććć....psuja jesteś ...psotka taka ...już nie będę myślała o Tobie jako opiekunce mej ...jedynej ....Same straty by były :szydera:

Ja "psuję" tylko nówki na oko pięćdziesięcioletnie. Tylko ekspres był młodszy niż 10 lat. Także spoko, nadaję się. Trochę mi ostatnio cierpliwość szwankuje, ale łyknę jakiegoś tabsa, trochę poprzeklinam i gitara. U Ciebie to z zamieszkaniem? Innych robót nie biorę :haha:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Pszczółki mają się dobrze ...Oj ...zaraz sponsorowałeś ...nawet gdyby to i tak miałeś farta . Dwie żony i jak się domyślam ...obie bez rozstępów ... E ...pociesz nas trochę . Napisz , że chociaż jedna miała ....coo ?:haha:

Co nie? Dwie żonki zaledwie i się jeszcze przechwala,ha ha ha .Sa tu lepsi zawodnicy:):):)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nikogo nie spędzam w kompleksy,tylko jak jakaś stonoga szuka ratunku na rozstępy,to mam ochotę do śmiechu,Rozstępy najczęściej występują przy suchej cerze,ale ponieważ pojawiają się na tych fajnych częściach ciała,więc sądzę że nie ma się czym przejmować ,Pytki i tak najczęściej się rozchylają na boki więc mało istotne czy są,czy ich nie ma hi hi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Adolf napisał:

Ja nikogo nie spędzam w kompleksy,tylko jak jakaś stonoga szuka ratunku na rozstępy,to mam ochotę do śmiechu,Rozstępy najczęściej występują przy suchej cerze,ale ponieważ pojawiają się na tych fajnych częściach ciała,więc sądzę że nie ma się czym przejmować ,Pytki i tak najczęściej się rozchylają na boki więc mało istotne czy są,czy ich nie ma hi hi

Że nie ma " pytek " mało istotne da Ciebie ...czy jak  ????....

Mnie tam nie spędzasz ...tak se tylko żartuję ...Nie ma bata , żeby mnie ktoś w kompleksy spędził :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malgi napisał:

A skąd i dokąd się Waćpanna wybiera? Ja planuję wyjechać 31 przed obiadem, ale to jest uzależnione od tego jak się rano wyrobię ze spakowaniem autka i przygotowaniem obiadku dla PDP i od tego, kiedy syn mojej Damy raczy tutaj zawitać.

Alfter koło Bonn do Polski może być Wrocław .Katowice .Opole jakby co to daj mi znać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Barbara48 napisał:

Miłego spacerku Lucynko, ja niestety jestem uziemiona. 

a jednak udalo mi sie wyrwac na rower, slonce wylazlo na moment zza chmur wiec pognalam..wrocilam zziajana ale odprezona teraz genisuje wolen do 17ej..z przerwa na zmiane pampa bo niestety pflege znow chcialo podeslac przeziebiona dziewczyne ...ja zglosilam to dziadkowi on zadzwonil do biura na co pani..tepa jak siekierka co cukru ze nie maja nikogo ale pominmy to..systemu w tym kraju sie nie zmieni 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Chyba mu się spodobalaś....:d  wywiad robi....:szydera:

Coś Ty...ja to już babcia jestem . Młodsze są do wzięcia ....i ....nie lubią być sponsorowane gdyż ...same lubią sponsorować . Ja to sknera strasznie okrutna jestem :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Maria Jolanta napisał:

Jaka wdzięczność ? Myślisz że on to dla Twojego dobra chce zrobić ? Taki filantrop ?

Otóż nie. Kuty na cztery łapy jest. Na rok zapewni sobie opiekunkę z krótką przerwą na pauzę w nauce. To nie dobroć, to kalkulacja. Jemu się opłaci ale Tobie też. Wzajemna korzyść a skoro sam z tym wyszedł to widocznie widzi większą korzyść dla siebie.

niestety...musze ci przyznac racje....nic za darmo ...

zobaczymy bo wiesz..powiedziec to jedno a zrobic to drugie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...