Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, sayonara 52 napisał:

U mnie decyzja zapadla:jade w maju do Sopotu do MSWiA.

Pierwsz raz w zyciu, i troche mam boja?

Dobrego kopa Ci damy i nie będzie żadnego boja,,,czas spojrzeć na siebie i wreszcie pomyślec o przyszłości,, a do maja daleko,,oswoisz się:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Heidi napisał:

Oj będą Ci ślepia chodzić  , będą :haha:. I jeszcze moze jakiegoś  bis-Orima upolujesz:haha:. A to wszystko dla zdrowia jest.  Polowanie, gimnastyka na fajfach,  spacery i zabawa w chowanego pod kocem:haha:. Żebyś  tylko zeza nie dostała :tak2::szydera:. Pamiętaj: krew nie woda i burzy się :szydera:

@Heidijaaasne krew nie woda ,majtki nie pokrzywy:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też spadam pod podwójną kołderkę,,co ja wczoraj się uśmialam,,idę spać i podnoszę kołderkę,,ale coś ona za gruba,,a Słodziak mi połączyl dwie ,abym broń boże się nie przeziębiła,,:haha:no jeszcze pod takim ciężarem nie spałam,ale cieplutko było,, pa Dobranoc:spioch::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Adolf napisał:

Adolfek nigdzie nie ucieka,a to Panny wszystkie takie głodne?Mama mija .Ja jestem poważny człowiek, aczkolwiek mogę czasami zgłupiec,ponieważ jestem wolny więc jest mnie wolno pobiegać za jakąś połowica krztałtną,trochę jestem wymagający hi hi

QAdolf znaczy sie,taki klusownik seksualny jestes cy co?:$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kogo ta mama mija do jasnej ....rowerzystę , czy kogo ?

Tyy...Adi...masz szósty zmysł ..chyba . Hawajska to bardzo krztałtna połowica i bardzo dobrze , że wymagający jesteś , bo jak nie to by Ci się mogła trafić jakaś niekrztautna pokraka ...jak ja na ten akurat przykłat . Krztałt jest ważny ...bardzo .:oklaski:

@Baśka powtarzająca się oplulam monitor 

,,kogo mija,, ha ha ha 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, sayonara 52 napisał:

@Baśka powtarzająca się nie wazny wiek

ale zeby nie byl wylinialy:p

I żeby kiciuś  opuszczonym ogonem podłogi nie froterował ..:szydera:.

P. S ....Hawa myślała , że to małolat  jakiś i jej wytłumaczyłam ....ale ...czy zrozumiała to nie mam pojęcia . ostatnio coś wolno myśli :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Adolf napisał:

Mam wracać Pierwszego listopada kierunek Stolica ,jeżeli ktoś w tą samą stronę podąża to zapraszam ,czy czwarte przygotóje hi hi.Do następnego parkingu wystarczy hi hi

@Adolfno wessss, nie wyjezdzaj!

Widze, ze kilka z nas chetnie by ,,podazylo, za toba.

Tu chlopakow jak na lekarstwo:love:

Kazda jakos sie ,,przygotoje,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...