Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

tu panienek bez liku na wydaniu i zajetych jak kolezanki pisza wiec jest w czym wybierac , wszystkie lachony ze mucha nie siada ko krztalty maja i owszem ze miodzio...co jedna to lepsza...samodzielne kreatywne i...myslace....mysle ze te czyczwarte nie trzeba....rozmowa i tak sie kleic bedzie no chyba ze dla...kurazu i lepszego samopoczucia dla naszego polawiacza perel...bo tu same skarby na forum

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

Ja nie mam rozstępów :d i krzywych nóg też nie :d Tylkom w latach posunięta ... :( z naciskiem na tylko xd

Taka jest niepotrzebna. Ma miec szklana szyje...Szyjke mialo byc , bo kotecek drobny...

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja nie mam rozstępów :d i krzywych nóg też nie :d Tylkom w latach posunięta ... :( z naciskiem na tylko xd

 

6 minut temu, NNNdanuta napisał:

Ja nie mam rozstępów :d i krzywych nóg też nie :d Tylkom w latach posunięta ... :( z naciskiem na tylko xd

Tygrys już Twój ....tylko , czy aby kształty ...tfuu ...krztalty masz odpowiednie ?xd.....Patrzta jak pazerna ...aż dwa razy napisała , żeby tylko uwagę na nią zwrócił .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Adolf napisał:

Ale ja wracam sindbadem,więc mogę się troszeczkę rozweselić,he he Tak daleko to ja uatem już nie jeżdżę ,jestem za leniwy hi hi

W Sinbadzie będziesz miał pole do popisu,,tam same kształtne dupki jeżdzą,,nie pisz ,że jesteś leniwy,,bo zaraz stanie nam wszystkim przed oczami PDP,,a nie Adolfik

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Adolf napisał:

Ja Buteleczkę przyżadze,tak jak do samolotu,czyli będzie wyglądać na soczek hi hi 

Do samolotu to mozna, ale do bagazu glownego, oddzielnie odprawionego, a to znaczy,ze nie da sie tego powachac. Pod reka mozesz miec naparstek.

Ale jak szampana zamowisz, to lece .

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Do samolotu to mozna, ale do bagazu glownego, oddzielnie odprawionego, a to znaczy,ze nie da sie tego powachac. Pod reka mozesz miec naparstek.

Ale jak szampana zamowisz, to lece .

Igrieskoje ...czy jak mu tam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...