Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Odpadam w przedbiegach ....:smutek:Rozstępy jak szyny tramwajowe ...posunieta ....w,latach ...że o krzywych nogach to nawet nie wspomnę ...Taki wybrakowany towar jestem :smutek:

Utulam..

Moje też się sturlały niżej..rozstępy,  znaczy. 

;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kogo ta mama mija do jasnej ....rowerzystę , czy kogo ?

Tyy...Adi...masz szósty zmysł ..chyba . Hawajska to bardzo krztałtna połowica i bardzo dobrze , że wymagający jesteś , bo jak nie to by Ci się mogła trafić jakaś niekrztautna pokraka ...jak ja na ten akurat przykłat . Krztałt jest ważny ...bardzo .:oklaski:

Ady oczadziala czy co? Kota mam brac?>:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Ady oczadziala czy co? Kota mam brac?>:(

To nie kot, tylko kocur jest. Na drugie imię  ma Bonifacy:d. Filmy z nim kręcą.  Gazża jest do wzięcia . Za długo, to Ty  się nie zastanawiaj, bo ktoś w kolejkę  się wepchnie:szydera: np. ja:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, hawana napisał:

Ady oczadziala czy co? Kota mam brac?>:(

Jak kota to tylko w worku xd bo jak nie przypasi to tylko z workiem można się go pozbyć xd Ale możesz mówić do niego "lwie ty mój" :haha:

 

2 minuty temu, Adolf napisał:

 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Adolf napisał:

Ja nie chcę się z nikim żenić,nie mam farta dwa razy próbowałem i zawsze że trafiłem ,więc teraz tylko na przyjaciółkę he he

Wiesz ile masz tutaj przyjaciółek? super trafiłeś,,bez rozstępów i same takie o pięknych kształcikach,,,ale Ty masz szczęscie,,:haha: jednak musisz wziąsc te 0.7  

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Heidi napisał:

To nie kot, tylko kocur jest. Na drugie imię  ma Bonifacy:d. Filmy z nim kręcą.  Gazża jest do wzięcia . Za długo, to Ty  się nie zastanawiaj, bo ktoś w kolejkę  się wepchnie:szydera: np. ja:haha:

Kicius, jeszcze mleko pod wasem ma. Dziekuje, nie tancze.

Sprawdzilabym osobiscie jak miauczy ale nie umie sie zlokalizowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Adolf napisał:

A po co te 0,7?ja wolę trzy ćwierci,pozatym trzeba trzeżwo patrzeć na świat,zwłaszcza przy przyglądaniu się płci przeciwnej hi hi

2x już byłeś trzeźwy,  i co z tego?  ; )

Edytowane przez beatrix+
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Odpadam w przedbiegach ....:smutek:Rozstępy jak szyny tramwajowe ...posunieta ....w,latach ...że o krzywych nogach to nawet nie wspomnę ...Taki wybrakowany towar jestem :smutek:

Ale na gwarancji podlegasz wymianie...Na mnie:hura:

No nie byc taka pesymistka:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...