Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Blondi napisał:

to zapomnij ,że coś stanie,,jak nie będziesz widział motyli,miał tych motyli,,:szydera:

Albo chociaż  białe myszki..

Pizgo potwornie,  i sikawica leje,  że hej!

Zatem napijmy się!

 

Żenicha Kresowa,  rocznik 2017.

Skoro Adolek się kce żenić..

Trzeba mu kogo znaleźć..

29fac9628047.jpg

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Adolf napisał:

Adolfek nigdzie nie ucieka,a to Panny wszystkie takie głodne?Mama mija .Ja jestem poważny człowiek, aczkolwiek mogę czasami zgłupiec,ponieważ jestem wolny więc jest mnie wolno pobiegać za jakąś połowica krztałtną,trochę jestem wymagający hi hi

Kogo ta mama mija do jasnej ....rowerzystę , czy kogo ?

Tyy...Adi...masz szósty zmysł ..chyba . Hawajska to bardzo krztałtna połowica i bardzo dobrze , że wymagający jesteś , bo jak nie to by Ci się mogła trafić jakaś niekrztautna pokraka ...jak ja na ten akurat przykłat . Krztałt jest ważny ...bardzo .:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :),

dziś się lenię, odpoczywam po podróżach i usiłuję gdzieś upchnąć ciuchy, buty, torby, szale i inne takie. Pomieścić się nie mogę, a zmiana umeblowania mojej "służbówki" niestety nie wchodzi w grę :( .

 

Życzę spokojnego wieczoru :).

 

Edit, dziś w ZDF o 20.15 jest ciekawy dokument "Das verdient Deutschland". Myślę, że wart obejrzenia (i krótki ;)).

 

zaprogramowano na potem bo wieczor juz z komiedia bedziemy spedzac z tranaga i jego zona zmieniajac pampa

ale dziekowac...bedzie na jutro co ogladac w ciszy 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kogo ta mama mija do jasnej ....rowerzystę , czy kogo ?

Tyy...Adi...masz szósty zmysł ..chyba . Hawajska to bardzo krztałtna połowica i bardzo dobrze , że wymagający jesteś , bo jak nie to by Ci się mogła trafić jakaś niekrztautna pokraka ...jak ja na ten akurat przykłat . Krztałt jest ważny ...bardzo .:oklaski:

:hura: musisz tak głośno krzyczeć ? co ja się uśmieję z Was,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, beatrix+ napisał:

Albo chociaż  białe myszki..

Pizgo potwornie,  i sikawica leje,  że hej!

Zatem napijmy się!

 

Żenicha Kresowa,  rocznik 2017.

Skoro Adolek się kce żenić..

Trzeba mu kogo znaleźć..

29fac9628047.jpg

U mnie też sikało, też zimnica ,,ale nischt zu tragisch,,do roboty nie pędzą to przy laptopku dobrze się nawet siedzi,,,:hura:,Ta Twoja Żenicha Kresowa to jeszcze młodziutka,, a ile ma procentów,,abym pod stół nie wpadła po jednym łyczku

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Adolf napisał:

Ja nie chcę się z nikim żenić,nie mam farta dwa razy próbowałem i zawsze że trafiłem ,więc teraz tylko na przyjaciółkę he he

Szukaj Adolfie przyjaciółki, szukaj... xd szukanie to bardzo ciekawe zajęcie xd

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Adolf napisał:

Ja nie chcę się z nikim żenić,nie mam farta dwa razy próbowałem i zawsze że trafiłem ,więc teraz tylko na przyjaciółkę he he

 

Może to te dwie byłe połowice źle trafiły, czasami warto się zastanowić również nad sobą :).

He, he.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, Adolf napisał:

Ja nie chcę się z nikim żenić,nie mam farta dwa razy próbowałem i zawsze że trafiłem ,więc teraz tylko na przyjaciółkę he he

Boszsz...tyle garniturów zmarnować..:p

No,  ale skoro źle trafiasz,  to musowo w oczach się mieni,  i cza do okulisty..

 

Ja myślałam,  że tylko baby durnowate..:cool:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

Boszsz...tyle garniturów zmarnować..:p

No,  ale skoro źle trafiasz,  to musowo w oczach się mieni,  i cza do okulisty..

 

Ja myślałam,  że tylko baby durnowate..:cool:

Bóg stworzył jedną Ewę, a teraz znajdź ją wśród tych miliardów :haha:Co się dziwisz, że w oczach się mieni :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...