Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór Opiekunkowo :),

dziś się lenię, odpoczywam po podróżach i usiłuję gdzieś upchnąć ciuchy, buty, torby, szale i inne takie. Pomieścić się nie mogę, a zmiana umeblowania mojej "służbówki" niestety nie wchodzi w grę :( .

 

Życzę spokojnego wieczoru :).

 

Edit, dziś w ZDF o 20.15 jest ciekawy dokument "Das verdient Deutschland". Myślę, że wart obejrzenia (i krótki ;)).

 

Edytowane przez salazar
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Dobry wieczór Opiekunkowo :),

dziś się lenię, odpoczywam po podróżach i usiłuję gdzieś upchnąć ciuchy, buty, torby, szale i inne takie. Pomieścić się nie mogę, a zmiana umeblowania mojej "służbówki" niestety nie wchodzi w grę :( .

 

Życzę spokojnego wieczoru :).

 

Witaj!!! nie strasz już nocą,,,ale co do upchania  szmat i butów itd, to też mam problem,,waliza stoi cała szmat i chyba nie będę wypakowywać tylko na Flomarkt  pójdę,,:szydera: ciuchy nowe to może sprzedam ,,ciuś!!! szukaj tutaj patoczka ,,jak tu same pucie pucie są,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Koniecznie . Najpierw trzeba pochodzić ...potrzymać się za ręce ..tak mocno , że mało co a palce sobie powyrywać ...Mądry gość z Ciebie ...Dymsza ...tylko nie zapominaj , że Hawajska ( ale nie gitara ) to porządna dziewczyna . Najpierw chodzenie ...później buziak ...źródełko na końcu ...jeśli stanie .......czasu :tak2:

Wreszcie Cię przyłapałam:oklaski: Nie mówi się jeśli stanie...czasu,tylko jeśli stanie...czasem:szydera::haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał:

Adolfek nigdzie nie ucieka,a to Panny wszystkie takie głodne?Mama mija .Ja jestem poważny człowiek, aczkolwiek mogę czasami zgłupiec,ponieważ jestem wolny więc jest mnie wolno pobiegać za jakąś połowica krztałtną,trochę jestem wymagający hi hi

Ja to ani wolna ani kształtna i nawet rzadko kiedy miła :) Jedną masz z głowy:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

40 minut temu, beatrix+ napisał:

xdxd

Pisałam już kiedyś,  że moja BYŁA koleżanka zabrała 7 SIEDEM  SIEBEN walizek...

To powinni ją po Parlamencie Europejskim albo Białym Domu ciągać,  a nie po DOMU ZDROJOWYM..

xd

Też kobitka pisze że wysyła wcześniej kurierem,i zawsze trafi jej się partner co ma skarpety bez pięt, albo taki co mało wspólnego ma z inteligencją i czystością   

 

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Adolf napisał:

Adolfek nigdzie nie ucieka,a to Panny wszystkie takie głodne?Mama mija .Ja jestem poważny człowiek, aczkolwiek mogę czasami zgłupiec,ponieważ jestem wolny więc jest mnie wolno pobiegać za jakąś połowica krztałtną,trochę jestem wymagający hi hi

:szok: czad nad czadami,,,to już przepadłeś w butach , z poważnego od razu zrezygnujesz :tak2:,głodne to my chyba nie jesteśmy,,bo obiadzik był i kawka z torcikiem,,:szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

Witaj!!! nie strasz już nocą,,,

Blondi, jeszcze się nie przestawiłam ;). W Polsce przed 7 rano jest już widno, tu ciemnica. Wczoraj koło 18.15 rozmawiałam z bratem i mówił, że ciemno, a tutaj jeszcze łunę po zachodzącym słońcu było widać.. 

Mówię o południu Polski i południu De.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, salazar napisał:

Blondi, jeszcze się nie przestawiłam ;). W Polsce przed 7 rano jest już widno, tu ciemnica. Wczoraj koło 18.15 rozmawiałam z bratem i mówił, że ciemno, a tutaj jeszcze łunę po zachodzącym słońcu było widać.. 

Mówię o południu Polski i południu De.

Tu jest strasznie ciemno,,to prawda,,,dzisiaj po 7 rano to myślalam ,że jest 6 rano,,katastrofa,,nie lubię tak,,mało tego to jeszcze trzeba zmienic kraj,,za dużo jak na raz,,szukać światła ,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Adolf napisał:

Adolfek nigdzie nie ucieka,a to Panny wszystkie takie głodne?Mama mija .Ja jestem poważny człowiek, aczkolwiek mogę czasami zgłupiec,ponieważ jestem wolny więc jest mnie wolno pobiegać za jakąś połowica krztałtną,trochę jestem wymagający hi hi

Jeśli "krztałtna" i "połowica" (nie Twoja), to chyba możesz mieć problem ;).

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...