Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie :dyskusja:  . Tak tu gryzdolicie, ze chyba zawrotke zrobię :szydera: chociaż juz pod Berlinem jesteśmy:tak2:. Dziękuję za słowa serdeczności :serce:.  Jak @Adolfmałoletni,  to jest szansa sobie go wychować :haha:. Dawaj do mnie,  ja dzieci nie :lanie: jak sa niegrzeczne , tylko:grzmotnąć: dla przykładu :haha:

A... zapomniałabym: ciotka Angela Merkel Was :cmok:

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Taaa....pracował ...na dancingi z kuracjuszkami ( która ładniejsza ) biegał ...:szydera:

Podobno taki facet nazywany jest kurwacjusz, ja pierwszy raz jadę jestem cnotka w tym temacie ale co nie co poczytałam aby nic mnie nie zaskoczyło,bo w tym życiu już mnie nić nie zdziwi

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Malina 1 napisał:

Podobno taki facet nazywany jest kurwacjusz, ja pierwszy raz jadę jestem cnotka w tym temacie ale co nie co poczytałam aby nic mnie nie zaskoczyło,bo w tym życiu już mnie nić nie zdziwi

Oj będą Ci ślepia chodzić  , będą :haha:. I jeszcze moze jakiegoś  bis-Orima upolujesz:haha:. A to wszystko dla zdrowia jest.  Polowanie, gimnastyka na fajfach,  spacery i zabawa w chowanego pod kocem:haha:. Żebyś  tylko zeza nie dostała :tak2::szydera:. Pamiętaj: krew nie woda i burzy się :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Heidi napisał:

Oj będą Ci ślepia chodzić  , będą :haha:. I jeszcze moze jakiegoś  bis-Orima upolujesz:haha:. A to wszystko dla zdrowia jest.  Polowanie, gimnastyka na fajfach,  spacery i zabawa w chowanego pod kocem:haha:. Żebyś  tylko zeza nie dostała :tak2::szydera:. Pamiętaj: krew nie woda i burzy się :szydera:

Majtki nie pokrzywy ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Malina 1 napisał:

Na portalu o sanatoriach dziewczyny piszą że trza ładne ciuchy wziąć bo w byle czym to ciągają po krzakach,a jak się ustroje to po restauracjach:szydera:

Malyna ...znamy się już trochę . Choćbyś zabrała najskromniejsze to i tak ...tylko po restauracjach ...żadne krzaki :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Heidi napisał:

Witajcie :dyskusja:  . Tak tu gryzdolicie, ze chyba zawrotke zrobię :szydera: chociaż juz pod Berlinem jesteśmy:tak2:. Dziękuję za słowa serdeczności :serce:.  Jak @Adolfmałoletni,  to jest szansa sobie go wychować :haha:. Dawaj do mnie,  ja dzieci nie :lanie: jak sa niegrzeczne , tylko:grzmotnąć: dla przykładu :haha:

A... zapomniałabym: ciotka Angela Merkel Was :cmok:

 

Fuj. Niech nas Angela lepiej nie caluje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ... uzupełniłam co mi przez przerwę umknęło xd Wreszcie mniej więcej na bieżąco, bo ja tu czasu nie mam ... ja mam tu koleżankę... :dLatamy jak te głupie na pauzach, ale w niedzielę wyjeżdża :smutek:Jej zmienniczka nie dość asertywna to rzadko się widujemy, a pracują na czarno... Zaraz czas na kawkę i "trza" pić bo coś mnie łamie... wstało mi się dobrze przed piątą O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Heidi napisał:

Witajcie :dyskusja:  . Tak tu gryzdolicie, ze chyba zawrotke zrobię :szydera: chociaż juz pod Berlinem jesteśmy:tak2:. Dziękuję za słowa serdeczności :serce:.  Jak @Adolfmałoletni,  to jest szansa sobie go wychować :haha:. Dawaj do mnie,  ja dzieci nie :lanie: jak sa niegrzeczne , tylko:grzmotnąć: dla przykładu :haha:

A... zapomniałabym: ciotka Angela Merkel Was :cmok:

 

Właśnie oglądałam niemieckie wiadomości.Jakiś szalony Dudek przez Berlin przeleciał.Wszystkie służby łącznie z obroną cywilną są w gotowości.Ciekawa jestem czy to przypadkiem nie Ty narozrabiałaś?:szydera:

:serce::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Malina 1 napisał:

Na portalu o sanatoriach dziewczyny piszą że trza ładne ciuchy wziąć bo w byle czym to ciągają po krzakach,a jak się ustroje to po restauracjach:szydera:

xdxd

Pisałam już kiedyś,  że moja BYŁA koleżanka zabrała 7 SIEDEM  SIEBEN walizek...

To powinni ją po Parlamencie Europejskim albo Białym Domu ciągać,  a nie po DOMU ZDROJOWYM..

xd

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Adolf napisał:

Hawajska ja już liczę 60wiosenek,ale jeszcze jestem sprawny ,możemy pobuszować z,i pochłeptać ze żródełka rozkoszy he he

Tiaaaa,  60letnie gawędziarze- erotomany xdxd

Mam gawędziarza w domu..

Same obiecanki..

Jak qurważ w polityce panie,  kiejby w polityce..xdxd

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Adolf napisał:

Hawajska ja już liczę 60wiosenek,ale jeszcze jestem sprawny ,możemy pobuszować z,i pochłeptać ze żródełka rozkoszy he he

Adolfiku i takie Ci jeszcze zródełka w głowie:hura:nie rób tu podpalantusa bo zaraz się nie opędzisz:tak2: a potem nie wyrobisz ,zwiewając ,,chyba,że masz powera ,,:święty::dobrze:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Adolf napisał:

Może być i buziak,przecież od czegoś z trzeba zaczáć ?

Koniecznie . Najpierw trzeba pochodzić ...potrzymać się za ręce ..tak mocno , że mało co a palce sobie powyrywać ...Mądry gość z Ciebie ...Dymsza ...tylko nie zapominaj , że Hawajska ( ale nie gitara ) to porządna dziewczyna . Najpierw chodzenie ...później buziak ...źródełko na końcu ...jeśli stanie .......czasu :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...