Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Teresadd napisał:

Kasia dokładnie tak jak piszesz.Może jeszcze jestem za krótko ( ponad dwa tygodnie),ale to już można wyczuć ,że chemii niet.Trochę tego doświadczenia mam ,i takie sprawy od razu wiem.No cóż jeden turnus mogę tu tylko być i do widzenia.Bo ja też muszę się czuć tu dobrze.

Teresko , nie zniechęcaj się jeszcze . Twoja Pdp , to pewnie taki typ , który nie potrafi pokazywać ludzkiej twarzy , lub nie ma takiej potrzeby . Jak Stela pod innymi względami jest ok , to jest szansa , że Tobie ta sytuacja też będzie odpowiadać . Kiedyś trafiłam do podobnego typa i  po tygodniu stwierdziłam , że to nie jest miejsce dla mnie . Z czasem zaczęło mi się podobać , bo przebywałam z kobietą tylko podczas obiadów , pomocy w ubieraniu i rozbieraniu , no i podczas gry w remika . Miałam tam święty spokój i nie musiałam wysilać się na sztuczne uśmiechy :haha: Kiedy po miesiącu , zadała mi pytanie , czy u mojej rodziny wszystko ok , to z wrażenia zapomniałam języka w gębie :szydera: a po dwóch miesiącach tych chłodów ,nawet  zaczęłyśmy się darzyć sympatią :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, violka napisał:

Teresko , nie zniechęcaj się jeszcze . Twoja Pdp , to pewnie taki typ , który nie potrafi pokazywać ludzkiej twarzy , lub nie ma takiej potrzeby . Jak Stela pod innymi względami jest ok , to jest szansa , że Tobie ta sytuacja też będzie odpowiadać . Kiedyś trafiłam do podobnego typa i  po tygodniu stwierdziłam , że to nie jest miejsce dla mnie . Z czasem zaczęło mi się podobać , bo przebywałam z kobietą tylko podczas obiadów , pomocy w ubieraniu i rozbieraniu , no i podczas gry w remika . Miałam tam święty spokój i nie musiałam wysilać się na sztuczne uśmiechy :haha: Kiedy po miesiącu , zadała mi pytanie , czy u mojej rodziny wszystko ok , to z wrażenia zapomniałam języka w gębie :szydera: a po dwóch miesiącach tych chłodów ,nawet  zaczęłyśmy się darzyć sympatią :d

Babcia jeszcze obleci nie ma sprawy,ale już z córką na pewno nie.Oskarżyła mnie ,że wyrzucam jedzenie ,buszowała w lodówce i szukała serka brie ,bo na pewno go już wyrzuciłam ,no i tyle sałaty na dwie osoby to za dużo ( jedna kopf) na tydzień ,).No i żebym nie robiła min ,bo ona musi kontrolować wydatki na jedzenie .Wrrrrr:mur:

Postanowiłam,że turnus do 7 grudnia tu będzie i tyle.Wiecej nie wracam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Teresadd napisał:

Babcia jeszcze obleci nie ma sprawy,ale już z córką na pewno nie.Oskarżyła mnie ,że wyrzucam jedzenie ,buszowała w lodówce i szukała serka brie ,bo na pewno go już wyrzuciłam ,no i tyle sałaty na dwie osoby to za dużo ( jedna kopf) na tydzień ,).No i żebym nie robiła min ,bo ona musi kontrolować wydatki na jedzenie .Wrrrrr:mur:

Postanowiłam,że turnus do 7 grudnia tu będzie i tyle.Wiecej nie wracam.

To niech sobie kontroluje pieniądze i jedzenie. I za każdą zmianą z inną opiekunką.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, maras1 napisał:

 

w bydgoszczy już mnie ponastawiali,jak wrócę to jadę do sanatorium,na ukrainę,i postawią mnie na nogi:dobrze:

No..i lituj się nad gadziną ....wspieraj ...pocieszaj ....a ten se do sanatorium pojedzie i tam go ...czy tam mu ...postawią ...coś tam . I to , żeby w Polsce do tego sanatorium , ale gdzie tam ...za granicę jedzie :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Maria Jolanta napisał:

To niech sobie kontroluje pieniądze i jedzenie. I za każdą zmianą z inną opiekunką.

Zła jestem ,bo nie przyjechałam tu na wojnę.I wojować nie będę ,bo mi się już po prostu nie chce.Jak jest dobrze ,to widać i czuć od początku.Tu miałam ścięcie z córką już jak mnie z Sindbada odbierała.No i gitara.Na gwożdziu wysiedzę i tyle .Może w końcu ktoś się trafi ,c będzie córce pasował.

Edytowane przez Teresadd
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minut temu, Teresadd napisał:

Babcia jeszcze obleci nie ma sprawy,ale już z córką na pewno nie.Oskarżyła mnie ,że wyrzucam jedzenie ,buszowała w lodówce i szukała serka brie ,bo na pewno go już wyrzuciłam ,no i tyle sałaty na dwie osoby to za dużo ( jedna kopf) na tydzień ,).No i żebym nie robiła min ,bo ona musi kontrolować wydatki na jedzenie .Wrrrrr:mur:

Postanowiłam,że turnus do 7 grudnia tu będzie i tyle.Wiecej nie wracam.

Ożeeesz O.o Połączenia tępoty z wredotą , nikt nie zdzierży 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

Zła jestem ,bo nie przyjechałam tu na wojnę.I wojować nie będę ,bo mi się już po prostu nie chce.Jak jest dobrze ,to widać i czuć od początku.Tu miałam ścięcie z córką już jak mnie z Sindbada odbierała.No i gitara.Na gwożdziu wywieszę i tyle .Może w końcu ktoś się trafi ,c będzie córce pasował.

Takim typom nikt nie przypasuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Teresadd napisał:

Babcia jeszcze obleci nie ma sprawy,ale już z córką na pewno nie.Oskarżyła mnie ,że wyrzucam jedzenie ,buszowała w lodówce i szukała serka brie ,bo na pewno go już wyrzuciłam ,no i tyle sałaty na dwie osoby to za dużo ( jedna kopf) na tydzień ,).No i żebym nie robiła min ,bo ona musi kontrolować wydatki na jedzenie .Wrrrrr:mur:

Postanowiłam,że turnus do 7 grudnia tu będzie i tyle.Wiecej nie wracam.

Och Tereniu, do 7 grudnia to mozna wyjsc z nerw z takim burakiem:mur:

Wstydu kobieta  nie ma .

Moja Stokrotka tez oszczedza jedzenie, dzisiaj lyzeczke tluczonych ziemniaczkow schowalam do "besia", bo nie zjadlysm:haha:. Zawsze pies zjada i jest smutna, gdy nie zostanie nic, ale dzisiaj ma glowe zaprzatnieta czym innym.

Ja sie nie kloce, ulegam i mam spokoj. Kase na jedzenie dostaje nie od niej i  kupuje co chce. Raz od niej wzielam, bo akurat opiekun mi sie nie pojawial, ale zapowiedzialam, ze nigdy wiecej. Pol dnia Stokrota dopytywala dlaczego musi mi placic:mur: 

Teraz jest czysta relacja, Stokrota dostaje na fryzjera, ja na zycie.

I juz ja nie interesuje co przynioslam i ile kosztowalo:d, bo przeciez jak moga zakupy za 20 ojro zmiescic sie w jednej tasiO.o:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Teresadd napisał:

Zła jestem ,bo nie przyjechałam tu na wojnę.I wojować nie będę ,bo mi się już po prostu nie chce.Jak jest dobrze ,to widać i czuć od początku.Tu miałam ścięcie z córką już jak mnie z Sindbada odbierała.No i gitara.Na gwożdziu wysiedzę i tyle .Może w końcu ktoś się trafi ,c będzie córce pasował.

Bardzo jestem zla na bezczelne zagladanie do lodowki. Taki typ jestem i juz.

W sumie nie powinnam sie obrazac, bo nie ma o co, ale sam sposob kontrolowania nas moze byc tez bardziej lub mniej taktowny.

Raz tylko zdarzylo mi sie, ze bylam pelna uznania dla synowej pdp. Przyjezdzala co pare dni, zawsze telefonicznie uprzedzala o wizycie i przywozila kwiaty i swieze owoce np.truskawki(nie z marketu). Po wreczeniu kwiatow tesciowej maszerowala do kuchni, wkladala owoce do lodowki (widziala co jest)i zawsze jeszcze powiedziala cos milego.

Ale w pelni docenilam to, gdy trafilam na synka , ktory przyjezdzal na weekend bez zapowiedzi, wyzeral lepsze kaski z lodowki(a zakupy tylko w piatki:przekleństwa:) i dla jego wlasnej matki brakowalo  chleba albo  jogurtu na na deser.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Teresadd napisał:

Zła jestem ,bo nie przyjechałam tu na wojnę.I wojować nie będę ,bo mi się już po prostu nie chce.Jak jest dobrze ,to widać i czuć od początku.Tu miałam ścięcie z córką już jak mnie z Sindbada odbierała.No i gitara.Na gwożdziu wysiedzę i tyle .Może w końcu ktoś się trafi ,c będzie córce pasował.

Jak się nie da, to się nie da. Do grudnia długo, ale co się nie robi dla kasy. trzymaj się.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Postanowiłam,że turnus do 7 grudnia tu będzie i tyle.Wiecej nie wracam.

Dzisiaj już prawie przeleciało, 7 grudnia będzie jakaś pożegnalna kawka. Ino 45 dni zostało. Półtora miesiąca. Dasz radę!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, asna napisał:

@hawana żyję ino jestem po tym maratonie meczowym fest zmęczony :haha:Od wczoraj na nogach a dopiero do Chorzowa wróciłem następnego dnia o 4 i spałem do 10 O.o

Oj tam , oj tam. Martwilam sie, bo my tutaj nawolywalismy wszystkich do urn i jeden zaklad pogrzebowy tez...:haha:A jaki wynik?

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, hawana napisał:

:szydera: Na Slasku regionalne komitety nie weszly do sejmiku.

Dobrze, że chociaż legła wczoraj nie wygrała :szydera:

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nieważne . Jako Twoja przyszywana matka jestem z Ciebie dumna ....synu :cmok::szydera:

A ja jadę zaraz do Rudy Śląskiej :trele:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Teresadd napisał:

Babcia jeszcze obleci nie ma sprawy,ale już z córką na pewno nie.Oskarżyła mnie ,że wyrzucam jedzenie ,buszowała w lodówce i szukała serka brie ,bo na pewno go już wyrzuciłam ,no i tyle sałaty na dwie osoby to za dużo ( jedna kopf) na tydzień ,).No i żebym nie robiła min ,bo ona musi kontrolować wydatki na jedzenie .Wrrrrr:mur:

Postanowiłam,że turnus do 7 grudnia tu będzie i tyle.Wiecej nie wracam.

A do kiedy chciałaś siedzieć?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...